Skocz do zawartości

Akcja Fermentator 33 l


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w sieci fermentatorów i znalazłem firmę, która takowe produkuje. Pojemność 33 l, cena 15,74 zł brutto / szt. Myślę, że przy większej ilości można negocjować cenę. Fermentatory są białe, z pokrywą. Producent informuje, iż wiadra nie posiadają wytłoczonego znaku przydatności produktu do celów spożywczych. Po zakupie można nabyć taki atest. Najważniejsze, że można zamówić dowolną ilość, a odbiór jest za pośrednictwem kuriera lub osobiście. Chciałbym, aby największy udział w akcji mieli piwowarzy z południa Polski. Osoby z innych regionów Polski również mile widziane.

 

Wątek póki co testowy, celem sprawdzenia czy w ogóle jest zainteresowanie na forum tego typu akcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka to firma? bo plastbox to ostatnio chyba zrobił ostrą podwyżkę.

Widzę, że jest zainteresowanie akcją. Firma mieści się w Koloni Warszawskiej. Jeśli komuś będzie odpowiadał odbiór osobisty, myślę, że da się to załatwić.

Postaram się jeszcze negocjować cenę oraz zorganizować kurierów w ten sposób aby transporty wyruszyły w różne rejony Polski bezpośrednio od producenta. Dzięki temu koszty transportu będą niższe. Jeśli firma będzie robiła w związku z tym problemy, całość będzie u mnie a następnie paczki pójdą w Polskę.

 

Małe ilości chętnie przyjmuję, ważne aby zorganizować się w większe podgrupy co znacząco ułatwi dostawę fermentatorów.

 

Wiktor masz absolutnie rację. Szukając w miarę dobrej oferty, pisałem również maila do plast-boxa. Wycenili fermentator na blisko 20 zł netto. Zaznaczyli przy tym, że cena może ulec zmianie, ponieważ zależy ona od ceny sprowadzanej z zagranicy masy służącej do wyrobu wiader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja bym się na 2szt. skusił - odebrałbym osobiście w Rybniku jeżeli to możliwe.

Możliwe :) Sam biorę około 10 szt. Mam nadzieję, że cały Rybnik przyłączy się do akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając w miarę dobrej oferty, pisałem również maila do plast-boxa. Wycenili fermentator na blisko 20 zł netto. Zaznaczyli przy tym, że cena może ulec zmianie, ponieważ zależy ona od ceny sprowadzanej z zagranicy masy służącej do wyrobu wiader.

czy wahania ceny yuan'a są aż tak duże?

 

 

p.s. nie mogłem się powstrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.