Skocz do zawartości

III Śląski Konkurs Piw Domowych


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję, ode mnie również gratulacje dla pozostałych laureatów oraz dla Adama za wytrwałość w dążeniu do zorganizowania tego konkursu :okey::beer:

 

Aaa... to ten Sławomir bez nicka jakoś ciężko dopasować, gratuluję Tobie i pozostałym wyróżnionym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulację i sam gratuluję wszystkim uczestnikom, wyróżnionym w szczególności.

Adamowi za wytrwałość w organizacji.

Bo jeszcze ze dwa, trzy tygodnie i moje Alty nie dotrwałyby do konkursu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ode mnie również gratulacje dla pozostałych laureatów oraz dla Adama za wytrwałość w dążeniu do zorganizowania tego konkursu :okey::beer:

 

Aaa... to ten Sławomir bez nicka jakoś ciężko dopasować, gratuluję Tobie i pozostałym wyróżnionym :)

 

A widzisz, wszystko przez to, że spotkania odbywają się bez identyfikatorów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogłem sobie tylko powąchać diacetylu i zagadkowego smrodka. Andrzej, mam nadzieję, że nie czekałeś długo na transport. Ciekawe jakie wrażenia gości spod Stolycy i Białegostoku... poszli na dożynki do Białej Małpy i słuch o nich zaginął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Pierona i gratulacje dla zwycięzców!

W kategorii Koźlak Majowy poziom średni, ponad połowa piw mocno utleniona, choć tu powodem mogło być przesunięcie terminu. Piwa z podium bardzo dobre, kilka pozostałych mogłoby startować w kategorii tripel albo Belgian Golden Strong Ale...

Ja osobiście chciałbym złożyć wyrazy uznania piwowarowi, który wysłał maibocka koloru mocnej herbaty i zapachu świeżo ukiszonej kapusty. Chłopie (lub kobieto) masz jaja! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc małe podsumowanie III Śląskiego Konkursu Piw Domowych.

 

Na wstępnie chciałbym gorąco podziękować wszystkim licznie przybyłym osobom. Na imprezę przybyło liczne grono piwowarów domowych, liczne grono birofilów ale i sponsorzy, telewizja oraz osoby zainteresowane.

 

Było nas bardzo dużo.

 

Wielkie dzięki za przybyłą komisję sędziowską w składzie:

- Piotr Wypych - Przewodniczący Komisji

- Czesław Dziełak

- Dariusz Doroszkiewicz

- Łukasz Jajecznica

- Michał Mielczarek

- Tomasz Rogaczewski.

 

 

Wielkie dzięki hostessom za podawanie licznych piw.

 

Chciałbym podziękować sponsorom (tym przybyłym i tych nieobecnych) za pomoc w organizacji konkursu. W szczególności chciałbym podziękować firmie Jabra, Piwowin, Centrum Piwowarstwa, Twój Browar, Bottlabel oraz dla Dariusza Zalega za pomoc i udostępnieniu lokalu Hospoda.

 

Oto lista laureatów

 

W kategorii ALT:

I miejsce - Waldemar Pitala

II miejsce - Marek Rendchen

III miejsce - Stanisław Szeliga

IV miejsce - Marcin Sojka

V miejsce - Andrzej Miler

VI miejsce - Sara i Artur Nabrdalik

 

W kategorii Majowy Koźlak:

I miejsce - Sławomir Bilski

II miejsce - Łukasz Chrząszcz

III miejsce - Robert Orszulak

IV miejsce - Jacek Głuchowski

V miejsce - Agnieszka Łopata

VI miejsce - Jacek Stachowski

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają od Przewodniczącego Komisji uwagi co do piwa wraz z jego oceną.

 

Raz wielkie dzięki za liczny udział w konkursie jak i towarzysko i do następnego....

 

PS jutro postaram się wrzucić fotki z imprezy. Artykuł oraz film na stronie TVSilesia.

Edytowane przez Pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie wrażenia gości spod Stolycy i Białegostoku... poszli na dożynki do Białej Małpy i słuch o nich zaginął ;)

 

Toż to mordownia jakaś, jacyś pijani goście spadli ze schodów, inny przewrócił się na stół, szkło pobite...

Ja już tam nigdy nie pójdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla laureatów. :beer: Mój koźlak gdzieś przepadł (mam nadzieję że to nie był ten o którym pisał Darko), ale przegrać w takim towarzystwie to nie wstyd. :)

Adamie, Tobie dzięki za organizację konkursu. :):okey:

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa - trochę się w pośpiechu walnąłem w odkodowaniu nazwisk i w Maibocku będą małe zmiany na dalszych pozycjach:

 

1 M01 38.67 Sławomir Bilski

2 M04 37.67 Łukasz Chrząszcz

3 M02 28 Robert Orszulak

4 M12 25 Jacek Głuchowski

5 M06 24.67 Agnieszka Łopata

6 M05 24 Jacek Stachowski

 

Dla kompletu Alt, podam 6 miejsc, bo chyba tyle jest liczone do pucharu PSPD

 

1 A02 38,67 Waldemar Pitala

2 A01 34 Marek Rendchen

3 A08 33.33 Stanisław Szeliga

4 A09 30.67 Marcin Sojka

5 A07 27.33 Andrzej Miler

6 A12 27 Sara i Artur Nabrdalik

 

Sorry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.