Skocz do zawartości

III Śląski Konkurs Piw Domowych


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Już serdecznie zapraszam do udziału w III Śląskim Konkursie Piw Domowych w Spiż Katowice. Konkurs odbędzie się w kwietniu 2012roku.

 

Tym razem będzie to piwo dolnej fermentacji, mocne, jasne i pełne smaku - Maibock ( wg BJCP kategoria 5A).

 

Mam nadzieję, że wcześniejsza informacja i podanie kategorii konkursowej do wiadomości da możliwość przygotowania się na konkurs o wiele wcześniej.

Więcej informacji oraz regulamin w późniejszym terminie.

 

Zapraszam więc do udziału i zaganiam zatem do warzelni. :beer:

 

EDIT!!!

Kwietniowy termin konkursu się nie odbędzie, jak i majowy.

Konkurs przesunięty na listopadowy termin.

 

Dodatkową kategorią będzie Alt.

Edytowane przez Pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uwarzyłem w poniedziałek, 16°Blg (miało wyjść 16,5, no cóż, im większy zasyp w ograniczonej pojemności gara, tym mniejsza wydajność). Sprawdzałem właśnie temperaturę: 9,2°C, trzeba dołożyć lodową butelkę :)

Nazwa robocza (i ostateczna): Daleka droga do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwarzyłem w poniedziałek, 16°Blg (miało wyjść 16,5, no cóż, im większy zasyp w ograniczonej pojemności gara, tym mniejsza wydajność). Sprawdzałem właśnie temperaturę: 9,2°C, trzeba dołożyć lodową butelkę :)

Nazwa robocza (i ostateczna): Daleka droga do domu :)

ładniej będzie .... "pod wiatr" ......a o to samo kaman :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat.

Jako, że planowo konkurs a szczególnie giełda odbywała się ok. 10 kwietnia, obecnie ze względów na remont Spiża odbędzie się w późniejszym terminie. By nie wszczynać różnych interpretacji mowa o końcu kwietnia lub początku maja.

Jak będzie znany już termin giełdy zamieszczę regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle, że będzie to ostatnia niedziela kwietnia lub pierwsza w maju - i ta druga może prędzej wypali - zobaczymy, na razie remont trwa.

 

 

Ostatnia niedziela kwietnia to część majowego "długiego weekendu" a pierwsza niedziela maja to Festiwal Dobrego Piwa we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.