Skocz do zawartości

Na jak długo wystarcza wam jedna warka?


Faszysta Rasista Homofob

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z wielkopolski. Rozdaję jak najmniej. ;) Jeśli pił bym sam (tzn. bez żony, mamy i psa) 20l warka starczyłaby na ok. miesiąc (raczej taki długi jak luty).

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyliczyłem sobie na początku, że skoro z warki mam ok 40 butelek i warzę raz w tygodniu to na konsumpcję maks 5szt dziennie.

Wyliczenia niby poprawne ale od dwóch tygodni zacząłem warzyć 2 warki/ tydzień ;) bo jakoś nie mogę magazynu uzupełnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak.. im więcej piję tym mniej piję :) Pewnie niektórzy z Was ciąg dalszy znają :)

 

Nie no żarcik. A na poważnie , to odkąd zacząłem warzyć piwo , to kiedy warzę kolejną warkę wydaje mi się że " dobra.. może chociaż jedna warka dotrzyma momentu kiedy będzie dojrzała" , a potem i tak zapasy kończą się za wcześnie , a kiedy dane piwo dochodzi do siebie , zostaje kilka butelek ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od początku zastosowałem chwyt magazynierów i na koniec każdego miesiąca dokonuję inwentaryzacji. Dzięki temu wiem ile wypiłem / rozdałem.

 

paź - marzec średnio wychodzi 41 L

kwiecień - sierpień - 64L

 

Innymi słowy aby zapewnic godne życie dla mnie i mojej rodziny muszę warzyc 2,5 warki 20L miesięcznie.

 

Pozdrawiam,

 

z porównania trendów rocznych wynika, że spożycie maleje (największe było w pierwszym roku warzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie idzie miesięcznie 120 butelek (ja , moja żona , brat)

Sytuacja zmienia się latem , sporo imprez , sporo znajomych.

W tegoroczne wakacje poszły całe zapasy z 1 piwnicy , a było tego sporo.

Zostały mi tylko mocne piwa leżakowane w piwnicy do której dostęp jest w wakacje ograniczony:D

Edytowane przez bubuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W listopadzie w piwnicy było ok.700butelek,na koniec grudnia zostało 112.Barbórka i święta zrobiły swoje(nie sam oczywiście).

Teraz 280 leżakuje a 60 na cichej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.