Skocz do zawartości

Kuchnia piwowarki Agi


AgaL

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze trochę i zlot piwo.org będzie u Agi ;)

Po co dublować imprezy?

Będzie to I oficjalny zlot 'śliniących się czytaczy' (odruchów bezwarunkowych nie da rady kontrolować :P) blogu 'Kuchnia Piwowarki Agi'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja koło 10 załatwiłem na początku akcji, ale piwo dałem im swoje, bo na żadne spotkanie raczej nie dojadą :) Ja zamiast piwa wolał bym skosztować Twoich przysmaków, bo kopiuję je regularnie w miarę ukazywania sie wpisów, ale ciężko powiedzieć na ile dobrze wychodzą :)

Edytowane przez klisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFF, rano było jeszcze 5 miejsce. Dopiero teraz dotarłam do domu i śpieszę Wam podziękować. Oficjalne, długie podziękowania wystosuję na blogu jak ochłonę. Ale teraz szybkie i wielkie DZIĘKUJĘ za głosy.

I za to, że byliście cierpliwi i wyrozumiali dla mojego "spamowania".

To była wielka mobilizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne podziękowania znajdziecie tutaj http://kuchniapiwowa...dziekowania.php

A teraz odpowiadam :)

 

No, to Agnieszka zwiększy wybicie, bo się nie wypłaci.

Może przyjedziemy wszyscy po piwo w tym samym terminie? ;)

 

jeszcze trochę i zlot piwo.org będzie u Agi ;)

 

Dajcie mi jeszcze rok, zwłaszcza, że nie chciałabym elroy'owi wchodzić w paradę ;)

 

Będzie to I oficjalny zlot 'śliniących się czytaczy' (odruchów bezwarunkowych nie da rady kontrolować :P) blogu 'Kuchnia Piwowarki Agi'

 

Dobre, pozwolę sobie kiedyś tą nazwę zacytować moim blogu :D

 

Ja zamiast piwa wolał bym skosztować Twoich przysmaków, bo kopiuję je regularnie w miarę ukazywania sie wpisów, ale ciężko powiedzieć na ile dobrze wychodzą :)

 

Przywiozę coś, przywiozę... te paluszki francuskie są fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na najnowszy wpis. A w nim porter bałtycki anteksa a do niego apfestrudel!

http://kuchniapiwowarkiagi.pl/blog/a1212-porter-baltycki-i-austriacka-klasyka.php

 

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe głosy! Utrzymuję się na wysokim, 3 miejscu w swojej kategorii, w ogólnej klasyfikacji jestem 12 (na 100 blogów).

:beer: :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na czacie obiecałam informacje co słychać w konkursie Blog Roku 2011.

 

Jestem na I miejscu w swojej kategorii!!!! Hurra, dziękuję za wszystkie Wasze głosy i proszę o więcej, ponieważ w ogólnej klasyfikacji jestem na miejscu 12.

 

Jutro o godzinie 15.00 mają się pojawić 3 blogi, które zostały wybrane przez Martynę Wojciechowską spośród 10 w mojej kategorii. Nie wiem czy fakt, że jestem na 1 miejscu wpłynie na jej wybór. Zobaczymy.

 

W dalszym ciągu trwa głosowanie sms-owe. Do 7 lutego można głosować na mój blog wysyłając SMS o treści H00459 na numer 7122. Jeżeli znajdę się w pierwszej 10-tce, to przejdę do dalszego etapu, czyli wyboru Bloga Blogerów.

 

A teraz zapraszam na najnowsze wpisy, czyli:

 

1. Specjał kuchni bieszczadzkiej czyli krysze z ciemną pszenicą http://kuchniapiwowarkiagi.pl/blog/a1215-bieszczadzkie-krysze-i-ciemna-strona-pszenicy.php

 

2. Warzenie piwa marcowego, a potem kanapka z ciabatty-młócianki z boczniakami, rukolą i olejem rydzowym http://kuchniapiwowarkiagi.pl/blog/a1214-piwo-marcowe-a-potem-cos-pysznego.php

 

3. Pierwszy wpis z serii "Jakie piwo taki ser" a w nim sery do piw mocnych - małe posumowanie artykułów z jesiennego i zimowego Piwowara.

http://kuchniapiwowarkiagi.pl/blog/a1213-jakie-piwo-taki-ser-cz-1.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mniej więcej wszystko jest jasne.

 

Skończyłam na 1 miejscu w swojej kategorii! Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali! Za wsparcie, za dobre słowa i doping!

 

Niestety Martyna Wojciechowska nie wybrała mojego bloga, w związku z tym nie mam szansy na tytuł Blog Roku 2011 :)

 

No cóż można się było tego spodziewać. Piwo byłoby kontrowersyjne, a kuchnia i piwo to nie styl Martyny, która jest kobietą światową.

Wybrała:

1. blog o rudych kotach - nie wiem co to za hobby - mieć dwa rude koty w domu i filmować jak się przewalają po poduchach ;)

2. blog p. Niteczki - kobieta ma stwardnienie rozsiane i szyje fajne laleczki - to był też mój typ

3. Blog o Libanie.

 

 

Jestem pewna jednak, że mój blog został zauważony a razem z nim takie hobby jakim jest piwowarstwo domowe.

Jest jeszcze szansa, bo cały czas trwa głosowanie SMSowe a potem wybór Bloga Blogerów. Jeżeli macie więc jeszcze jakieś wolne komóry, to głosujcie. dzięki z góry. Aga

Edytowane przez AgaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURRA! Mój blog znalazł się w pierwszej 10tce najpopularniejszych blogów zgłoszonych w Konkursie blog Roku 20111.

 

7 miejsce spośród 3602!

 

Dziękuję wszystkim!!!! Chyba się nie wypłacę piwami.... chyba, że dopiero w późniejszych terminach. U mnie przerwa w warzeniu z powodu mrozów.

 

Teraz z tych dziesięciu jury wybiera 1, który zdobędzie tytuł Bloga Blogerów. Na zwycięstwo nie liczę, ale myślę, że dzięki temu piwowarstwo domowe wyjdzie do szerszej publiczności.

 

:beer: :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na chlebek huculski z wysłodzin po porterze bałtyckim

http://kuchniapiwowarkiagi.pl/blog/a1218-chleb-huculski-na-wyslodzinach-z-porteru.php

 

Jak Wam się podoba mój blog, macie jakieś uwagi lub propozycje, to wpisujcie tam Wasze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.