Skocz do zawartości

Kuchnia piwowarki Agi


AgaL

Rekomendowane odpowiedzi

Też wysłałem... Może Ci się uda przebić na pierwszą stronę. :)

A zdjęcia na blogu naprawdę super. Sama robisz?

 

Bardzo dziękuję za głos!

Już jestem na drugiej, więc jestem dobrej myśli :) . Przecież nie może blog o piwie mieć mniej głosów niż blog o Rihannie czy rudych kotach ;)

 

Tak, robię sama, czasami tylko mam asystentów.

 

Dzisiaj będzie warzenie pilsa i degustacja grodziskiego Janka Szały. Już zapraszam, ale dopiero pewnie wieczorem mi się uda wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły smsy i ode mnie. Dwa co prawda tylko bo komór więcej w domu nie ma. Bynajmniej nie za piwo, choć chętnie skosztuję, ale za to co robisz. Pisz, klikaj fotki i publikuj. Oby tak dalej. :okey:

 

Wielkie dzięki za dobre słowo i głosy!

Głosujcie! please, please!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na degustację piwa grodziskiego i warzenie pilsa niemieckiego http://kuchniapiwowarkiagi.pl/blog/a1205-piwo-grodziskie-na-wedzona-nutke.php

Proszę o głosowanie na mojego bloga, wystarczy wysłać SMS na numer 7122 o treści: H00459. Koszt 1.23 brutto, dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Podtrzymuję stawkę sms za piwo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe głosy! Mój blog jest na 17 miejscu! Mam nadzieję, że jeszcze pójdzie do góry. Liczę jeszcze na Wasze głosy i zapewniam, że piwa nie zabraknie :D , wybicia nie dam rady zwiększyć a jedynie częstotliwość warzenia.

 

@ Ignac - te obrzydliwe, kłamliwe informacje, to kto inny napisał, ja tylko powtórzyłam, hihi. Dzięki za głos.

 

 

Jeszcze tylko 3 dni zostało do końca głosowania, więc ślijcie SMSy o treści H00459 na numer 7122. Tylko 1.23 PLN. 1 SMS = 1 moje PIWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Klika głosów poszło z bimer.info, nie zdziw się jak jacyś podejrzani i nieznani Ci panowie przyjdą po ekwiwalent piwny :lol:

 

Super! Niech przyjdzie nawet i Marilyn Manson, byle miał potwierdzenie wysłania sms. Piwo dostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.