Skocz do zawartości

Szkocja i rowery ;)


Makaron

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie żartobliwe, czy tym gościem na tym rowerze skaczącego po tych murkach, rzeźbach, niszczącego trawę, mienie w postaci ławki czy też butki telefonicznej Straż Miejska się nie zainteresowała? :D Wiem, że w Polsce takie rzeczy są niedopuszczalne i mandacik by był.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie żartobliwe, czy tym gościem na tym rowerze skaczącego po tych murkach, rzeźbach, niszczącego trawę, mienie w postaci ławki czy też butki telefonicznej Straż Miejska się nie zainteresowała? :D Wiem, że w Polsce takie rzeczy są niedopuszczalne i mandacik by był.:D

No niestety u nas jest właśnie tego typu rozumowanie - jedzie po murku = na pewno go zniszczy. Nikt nie widzi tego, że jak młodzian z kumplami przez cały dzień "męczy" jeden trik żeby go wykonać perfekcyjnie, godzinami znoszą drewniane palety żeby sobie poćwiczyć czy też budują po lasach hopki do skakania to mają swoje zajęcie/pasję. Najłatwiej im tego zabronić bo być może coś zniszczą, zrobią sobie/komuś krzywdę itp.itd. tylko wtedy wspomniany młodzian będzie musiał wymyślić coś innego żeby się nie nudzić i oby nowym zajęciem nie stało się uganianie w kominiarce za Policją.

Przykładów bardzo nieprzychylnego patrzenia na rowerzystów znam wiele i jak zwykle prawda leży po środku ale zamiast zakazywać i niszczyć w młodych zapał powinno im się ułatwić i jakoś wspomóc.

 

P.S Danny jest świetny ale u nas też jest sporo utalentowanych gości tylko filmiki przez nich kręcone już nie takie wystrzałowe bo i nakład żaden.

Przykładowy filmik chłopaka z naszego miasta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć okolicy, generalnie Szkocja jest w pierwszej trójce moich marzeń podróżniczych, najlepiej w przyszły roku przy okazji S.R.A.F. w tym roku troszkę za późno się "obudziłem" :)

Co do kolesia, to widziałem naprawdę dużo filmów "rowerowych" i muszę przyznać że ten zrobił na mnie duże wrażenie, koleś poprostu wymiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos ławek - z tego co pamietam to większość jest poświęcona pamięci różnych osób - niech mnie poprawi makaron jeśli się mylę. coś jakby miejsce sposnorowane dla tych co odeszli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.