Skocz do zawartości

Wydarzenia w Warszawie 11.11.11


mimazy

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie o czym Wy wszyscy mówicie? Ktoś, lub coś, bo o kimś kto w kominiarce nie mając napisu"policja" na plecach i klacie z kamieniem w ręce lub koktajlem mołotowa jest po prostu TERRORYSTĄ i należy go zastrzelić. Nie ważne jakie ma poglądy kominiarka=terrorysta=kulka. Czy jak ktoś taki zapuka do Twoich drzwi wpuszczasz go, zapraszasz na kawę i pytasz czy jest członkiem klubu eksploracyjnego zimowej Syberii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś naród wybrany kamionował każde odstępstwo od prawa.. i nie mam tu na myśli użycia kostki z bruku.. nie wiem czy to już terroryści.. ale widać maja sporo czasu i im się we łbach przewraca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Europie jest trochę krajów nie należących do UE - dawaj przykłady takich z trzykrotnie tańszą benzyną

Z tego co ja zrozumiałem koledze chodziło o to' date=' że w Polsce benzyna byłaby tańsza. Inne kraje nienależące do UE są inne niż Polska więc Twoja prośba nie ma sensu.

Co do samych podatków to istotnie dosyć często przy różnorakich podwyżkach słyszymy, że to dostosowanie do unijnych dyrektyw. By daleko nie uszukać: od 2012 podwyżka akcyzy na paliwo - "dostosowanie polskiej stawki akcyzy do minimów unijnych" (http://podatki.wp.pl/kat,9231,title,Podwyzka-akcyzy-i-likwidacja-lokat-antybelkowych-w-2012-r,wid,13958918,wiadomosc.html?ticaid=1d612).[/quote']

Kolega napisał wyraźnie, że byłoby 3-krotnie tańsze. Z chęcią dowiem się gdzie

W Polsce. Tak właśnie odczytałem jego słowa.

O szczegóły techniczne proszę nie pytać mnie tylko kolegę Kelerisa. Ja tego tematu nigdy nie zgłębiałem.

Mogę jedynie nadmienić, że 2012r. w ramach dostosowania do jakiegoś tam prawa unijnego akcyza na paliwo idzie w górę.

Od siebie dodam jeszcze, że wątpię byście obaj byli w stanie udowodnić swoje zdanie bo nie ma w realnym świecie Polski poza Unią Europejską. Możemy natomiast sobie teoretyzować co by było gdyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatnie zamieszki w 2011 w Anglii zaczely sie od

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Mark_Duggan

Nie znam sprawy tego człowieka. W każdym bądź razie jeżeli uważasz, że ten błąd policji powinien powodować przyzwolenie na demolkę to z całą pewnością nie znajdziemy porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatnie zamieszki w 2011 w Anglii zaczely sie od

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Mark_Duggan

W każdym bądź razie jeżeli uważasz' date=' że ten błąd policji powinien powodować przyzwolenie na demolkę to z całą pewnością nie znajdziemy porozumienia.[/quote']

A gdzie ja napisałem o jakimkolwiek przyzwoleniu?

 

Stwierdzam fakt, że policja powinna być bardzo ostrożna gdy wyciąga broń, bo błędy mogą prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatnie zamieszki w 2011 w Anglii zaczely sie od

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Mark_Duggan

W każdym bądź razie jeżeli uważasz' date=' że ten błąd policji powinien powodować przyzwolenie na demolkę to z całą pewnością nie znajdziemy porozumienia.[/quote']

A gdzie ja napisałem o jakimkolwiek przyzwoleniu?

 

Stwierdzam fakt, że policja powinna być bardzo ostrożna gdy wyciąga broń, bo błędy mogą prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji.

Jeżeli uważasz, że policja przez kilka dni powinna się z ostrożnością przyglądać zamieszkom to tak czy inaczej nie znajdziemy porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym Wy wszyscy mówicie? Ktoś, lub coś, bo o kimś kto w kominiarce nie mając napisu"policja" na plecach i klacie z kamieniem w ręce lub koktajlem mołotowa jest po prostu TERRORYSTĄ i należy go zastrzelić. Nie ważne jakie ma poglądy kominiarka=terrorysta=kulka. Czy jak ktoś taki zapuka do Twoich drzwi wpuszczasz go, zapraszasz na kawę i pytasz czy jest członkiem klubu eksploracyjnego zimowej Syberii?

Widzę bratnia dusza :D pisałam już o tym w pierwszych postach tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym Wy wszyscy mówicie? Ktoś, lub coś, bo o kimś kto w kominiarce nie mając napisu"policja" na plecach i klacie z kamieniem w ręce lub koktajlem mołotowa jest po prostu TERRORYSTĄ i należy go zastrzelić. Nie ważne jakie ma poglądy kominiarka=terrorysta=kulka.

No to zostałem terrorysta bo jeżdżę rowerem w kominiarce gdy na zewnątrz jest poniżej 0°C. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.