Skocz do zawartości

Wydarzenia w Warszawie 11.11.11


mimazy

Rekomendowane odpowiedzi

od wczoraj słowo patriotyzm zaczyna mi się kojarzyć z pętakami i bandytami... ;)

 

Niemieccy bandyci atakują rekonstruktorów historycznych wyzywając ich od faszystów, bo byli w mundurach napoleońskich, to nawet nie jest absurdalne, to po prostu nie do uwierzenia. Nie omieszkam splunąć na kawiarnię Nowy Świat siedzibę Krytyki Politycznej kiedy tylko będę miał okazję przechodzić obok- dali azyl bandyckim niemieckim bojówkom.

 

To samo z Legionistami, którzy śpiewają "mam tak samo jak ty..." i demolują kompletnie place tego miasta, pogratulować partiotyzmu... Kibole szukający dymu, wszystko jedno czy z podobnymi sobie bandytami lewackimi, czy z policją. Po prostu ustawka, tyle że nie w lesie a w centrum stolicy Polski w dniu święta Narodowego Tego Państwa.

Tylko gdyby jednego z drugim zapytać co się wydarzyło 11 listopada to by powiedział zadyma była, i rok temu też była, znaczy taka patriotyczna tradycja... A że Piłsudski wrócił z Magdeburga?? Kto to był Piłsudski, a z Magdeburga to pewnie jeden z lewaków z antify.

Organizatorzy tych marszów za spraszanie szumowin po całej Europie powinni odpowiedzieć karnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako, że nie chcę kolejny raz zamykać tego wątku na forum, zerknijcie na tego młodego (akcja od 1:00) i niech nam się jego spokój udzieli. (hasło prowadzącego kolumnę to "spójrz na prawo" i nie ma nic wspólnego z żadną nasza polityką)

http://www.youtube.com/watch?v=nDMzHlkB-Yg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam rozgrzewać dyskusji, wyraziłem swoje zdanie. Pozwolę sobie wkleić reportaż

http://kazwoy.wordpress.com/2011/11/11/brrzliwy-11-listopad-reportaz/

 

PS Wkleję jeden fragment

Dalej na Nowym Świecie spotykam kilku młodych ludzi mówiących po niemiecku. Są uzbrojeni w pałki. Mają też ze sobą polską zwiniętą flagę. Zaczynam rozmowę. Dla nich jestem Niemcem. Mówią, że zdzierają flagi polskich nacjonalistów i przybyli na apel z Polski. Nie wiedzą jednak, czyj apel.
Edytowane przez Mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się jeden pomyli i wypali do ciebie,egzekwowanie prawa bronią to jest wogule prawo.

Jasne a chłopcy wracaja do domku śmiejąc się z nas "do zobaczenia za rok rozwalimy pół Warszawy"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10633449,Niemieccy_anarchisci_na_wolnosci__Wiekszosc___bez.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oplucie polskiego munduru to ten Niemiec powinien gryźć trawę od dołu.

 

Byłem żołnierzem służby zasadniczej i nie mieści mi się w głowie to, że wyszedł z tego żywy, zatłukłbym sukinsyna gołymi rękami. Po 20 latach wciąż są dla mnie święte mundur, orzełek i flaga (o broni nie wspominam, bo mało kto ma w domu). Co by nie mówić o służbie z poboru, to jak był na kompanii dobry dowódca, to i lekcje z patriotyzmu były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja powinna dostać prawo strzelania z ostrej amunicji bez ostrzeżenia

Wystarczyłoby gdyby za używanie broni zgodne z prawem, nie musieli się tłumaczyć przełożonym.

A pewne rzeczy są nienaruszalne - jak by nie było słowo "policja" oznacza aparat przymusu państwa, a czy nam się podoba czy nie musimy do jakiegoś należeć - apatrydzi nie odzywać się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś w Paryżu. W metrze widziałem jak służby mundurowe kogoś legitymowały. Dwóch stało przy delikwencie, trzeci w lekkim oddaleniu (ze 2-3 metry). Jeden przeglądał papiery, dwaj pozostali trzymali dłonie na odpiętych kaburach. Czasem mam wrażenie, że w trakcie tego typu zadym nasza policja się boi użyć swych praw. I nie tyle boi się tego, że może oberwać ile tego, że zrobi się krzyk, bo biją. Nie wiem, czy nie jest to przypadkiem spuścizna PRLu. Jeszcze chwila i dojdzie do sytuacji, że w zadymie policjant najpierw przeprosi, poinformuje debila trzymającego płytkę chodnikową, że musi uderzyć go pałą.

Z wczorajszej zadymy widziałem w sieci film, na którym policja leje gościa, i wygląda to trochę tak, jakby robiła to bez powodu (facet stoi z flagą, a reszta bandy ucieka, więc policjanci poganiają gościa w tamtym kierunku). Czegokolwiek byśmy nie napisali i tak będzie kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytajcie opowieści "Gazety" i dajcie sobie wyprać mózgi... Tak jak prawie 50% wyborców w ostatnich wyborach, oglądając tvn(24) i (tak,tak!) TVP. Panowie i Panie, pomyślcie logicznie. Czy polska prawica, która jest w opozycji, dałaby zgodę/przyzwolenie/aprobatę na wywołanie zamieszek przez środowiska z tą prawicą kojarzone, w obecnej sytuacji politycznej? Czy środowiska skrajnie prawicowe pozwoliłyby sobie na wywołanie burd na taką skalę, wiedząc, jaką nagonkę na siebie rozpętają? Jaki cel miałyby mieć bójki z policją rozpoczęte przez legalnie zarejestrowany i raczej dobrze zorganizowany przemarsz polskiego obozu narodowego w dniu święta niepodległości?

Nie dajmy się zaprzedać w imię "europejskości", "tolerancji", "poprawności politycznej" itd. To, co pokazała TVP info 11.11. przekracza wszelkie normy dziennikarstwa ("podczas przemarszu prawicy doszło do brutalnych starć z policją". bez podania przyczyny oraz bez jakielkolwiek dociekliwości dziennikarskiej. Do tego dochodzi fama o zdelegalizowaniu marszu, zdementowana po godzinie, ale jednak niesmak pozostał - niesłuszny.) To bezczelna manipulacja. Informacji o tym, że ponad 100 osób wcześniej zaczęło regularną bitwę z policją, próżno szukać w TV dnia 11.11. Dopiero dzisiaj półgębkiem TVN24 poinformowała, że z 210 zatrzymanych osób, 90 to Niemcy. Lewackie bojówki zalewające Europę, ale o tym się głośno nie mówi. Proponuję rzucić oglądanie "polskiej" telewizji i kupowanie większości "polskich" gazet. "elyty" rządzące do niczego nas nie doprowadzą, to typowa postkolonialna oligarchia. Nie namawiam do nienawiści, wystarczy zastosować formułę "po owocach ich poznacie". Niech ktoś wymieni chociaż 5 pozytywnych skutków rządów PO. Na każde 5 pozytywów ja zaripostuję 10-ma negatywami.

 

http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zaklamane-relacje-po-1989-r

 

Komentarz niekwestionowanego autorytetu.

Edytowane przez pavulonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś w Paryżu. (...) Czasem mam wrażenie, że w trakcie tego typu zadym nasza policja się boi użyć swych praw.

Tylko czy dzisiaj w Paryżu byłoby jak kiedyś w Paryżu czy tak jak dzisiaj u nas? Przypomnijcie sobie niedawne zamieszki w Anglii - dopiero po którymś tam dniu policja otrzymała pozwolenie na użycie armatek wodnych i broni gładkolufowej :-). Takie chyba czasy, że bandyci mają więcej praw niż mieć powinni.

 

Co do Warszawy - zacząć należy od tego by manifestacje wrogich sobie ugrupowań odbywały się w pewnym oddaleniu od siebie a ewentualne blokady bezwzględnie pałować. Przecież to się notorycznie powtarza przy okazji marszów niepodległości czy równości. Tylko strona "manifestująca" i "przeszkadzająca" się zamieniają ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytajcie opowieści "Gazety" i dajcie sobie wyprać mózgi... Tak jak prawie 50% wyborców w ostatnich wyborach, oglądając tvn(24) i (tak,tak!) TVP. Panowie i Panie, pomyślcie logicznie. Czy polska prawica, która jest w opozycji, dałaby zgodę/przyzwolenie/aprobatę na wywołanie zamieszek przez środowiska z tą prawicą kojarzone, w obecnej sytuacji politycznej? Czy środowiska skrajnie prawicowe pozwoliłyby sobie na wywołanie burd na taką skalę, wiedząc, jaką nagonkę na siebie rozpętają? Jaki cel miałyby mieć bójki z policją rozpoczęte przez legalnie zarejestrowany i raczej dobrze zorganizowany przemarsz polskiego obozu narodowego w dniu święta niepodległości?

Nie dajmy się zaprzedać w imię "europejskości", "tolerancji", "poprawności politycznej" itd. To, co pokazała TVP info 11.11. przekracza wszelkie normy dziennikarstwa ("podczas przemarszu prawicy doszło do brutalnych starć z policją". bez podania przyczyny oraz bez jakielkolwiek dociekliwości dziennikarskiej. Do tego dochodzi fama o zdelegalizowaniu marszu, zdementowana po godzinie, ale jednak niesmak pozostał - niesłuszny.) To bezczelna manipulacja. Informacji o tym, że ponad 100 osób wcześniej zaczęło regularną bitwę z policją, próżno szukać w TV dnia 11.11. Dopiero dzisiaj półgębkiem TVN24 poinformowała, że z 210 zatrzymanych osób, 90 to Niemcy. Lewackie bojówki zalewające Europę, ale o tym się głośno nie mówi. Proponuję rzucić oglądanie "polskiej" telewizji i kupowanie większości "polskich" gazet. "elyty" rządzące do niczego nas nie doprowadzą, to typowa postkolonialna oligarchia. Nie namawiam do nienawiści, wystarczy zastosować formułę "po owocach ich poznacie". Niech ktoś wymieni chociaż 5 pozytywnych skutków rządów PO. Na każde 5 pozytywów ja zaripostuję 10-ma negatywami.

 

http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zaklamane-relacje-po-1989-r

 

Komentarz niekwestionowanego autorytetu.

Wątek jest o patriotyzmie a nie o polityce. Staramy się unikać tematów politycznych na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o patriotyzmie a nie o polityce. Staramy się unikać tematów politycznych na tym forum.

Jasne. Tak ja Polacy starają się unikać tematów politycznych na każdym kroku, nawet (sic!) przy wyborach, a potem kraj wygląda tak jak wygląda. Nie widzę tu przyszłości. Przy pierwszej okazji uciekam (okazja=aby tylko pracować w swojej branży).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś w Paryżu. (...) Czasem mam wrażenie' date=' że w trakcie tego typu zadym nasza policja się boi użyć swych praw.[/quote']

Tylko czy dzisiaj w Paryżu byłoby jak kiedyś w Paryżu czy tak jak dzisiaj u nas? Przypomnijcie sobie niedawne zamieszki w Anglii - dopiero po którymś tam dniu policja otrzymała pozwolenie na użycie armatek wodnych i broni gładkolufowej :-). Takie chyba czasy, że bandyci mają więcej praw niż mieć powinni.

 

Co do Warszawy - zacząć należy od tego by manifestacje wrogich sobie ugrupowań odbywały się w pewnym oddaleniu od siebie a ewentualne blokady bezwzględnie pałować. Przecież to się notorycznie powtarza przy okazji marszów niepodległości czy równości. Tylko strona "manifestująca" i "przeszkadzająca" się zamieniają ze sobą.

A może po prostu bardziej doświadczeni w rozwiązywaniu problemów zamieszek tłumu (M.Thatcher dała ponad dekadę praktyki dla policji) . Użycie siły przez policję może przysporzyć więcej problemów niż ich rozwiązać.

 

Każdy z nas może kiedyś stanąć w tłumie w manifestacji przeciwko rządowi czy innej sprawie i pomyślcie jak chcecie by policja reagowała. Z wcześniejszych postów wynika, że powinni siłowo rozwiązać sprawę.

 

W końcu prawo ma być równe dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja ma siłowo rozwiązać sprawę w przypadku łamania prawa przez członków demonstracji: niszczenie samochodów, witryn sklepowych, atakowanie przechodniów, niszczenie mienia publicznego (wyrywanie ławek, płyt chodnikowych itp.), bójki. Ale z tego, co pokazywali w TVP Info, to Policja na te ataki (-prowokacje lewaków) nie reagowała, po prostu stali w defensywie (dlatego kilku policemanów oberwało, jest mi ich żal, bo to na pewno dobre chłopaki, a rozkazy mieli - dedukując po skutkach interwencji - nie za ciekawe, czyli: dajcie prowokatorom (lewactwo i pochodne) wolną rękę, a odpowiedzialność za każdy akt przemocy powinna spaść na prawicowe pochody. Taka manipulacja była cały dzień zapodawana przez TVP Info).

Makaron, nie wiem co tam za granicą pokazali w TV na temat Polski 11.11.2011. Zapodałbyś jakimś linkiem z zagranicznych telewizji? Sam jestem ciekaw, jak Polskę przedstawiają z zewnątrz.

Edytowane przez pavulonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja na te ataki (-prowokacje lewaków) (...) czyli: dajcie prowokatorom (lewactwo i pochodne) (...) odpowiedzialność za każdy akt przemocy powinna spaść na prawicowe pochody

Generalnie to nie ukrywasz swoich poglądów. Jak napisał Makaron to nie jest forum polityczne. Jak już pisać to o tym co wiesz, a nie co Ci się wydaje. Bo jakie mieli rozkazy to myślę, że domniemujesz, chyba, że tam stałeś w rynsztunku bojowym. Kto kogo prowokował to ja przynajmniej nie wiem, bo mnie tam nie było, i nikogo nie prowokowałem, więc nie mam pojęcia co się stało oprócz tego, że członkowie manifestacji bili się z policją i dokonali demolki ;)

 

A jak już się wypowiadamy to napiszę, że niezależnie od opcji politycznej myślę, że to nie był właściwy sposób obchodzenia Święta Narodowego - ani dla lewaków ani dla prawicowych pochodów - wytłuszczenie moje.

 

Prawda jest subiektywnym odbiciem obiektywnej rzeczywistości, więc jednej to nie ma. I dla wszystkich więcej luzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o patriotyzmie a nie o polityce. Staramy się unikać tematów politycznych na tym forum.

Jasne. Tak ja Polacy starają się unikać tematów politycznych na każdym kroku' date=' nawet (sic!) przy wyborach, a potem kraj wygląda tak jak wygląda. [b']Nie widzę tu przyszłości. Przy pierwszej okazji uciekam (okazja=aby tylko pracować w swojej branży)[/b].

Oprawić w ramkę i na ścianę, jako wzorzec postawy patriotycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Tak ja Polacy starają się unikać tematów politycznych na każdym kroku, nawet (sic!) przy wyborach, a potem kraj wygląda tak jak wygląda. Nie widzę tu przyszłości. Przy pierwszej okazji uciekam (okazja=aby tylko pracować w swojej branży).

Jak prezes dojdzie do władzy to zostaniesz? Na wyborach byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja powinna dostać prawo strzelania z ostrej amunicji bez ostrzeżenia

gdzie drwa rąbią tam wióry lecą

http://wiadomosci.wp.pl/title,Policja-byla-zbyt-brutalna-Zobacz-film-z-zamieszek,wid,13980766,wiadomosc.html?ticaid=1d5f9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o patriotyzmie a nie o polityce. Staramy się unikać tematów politycznych na tym forum.

Jasne. Tak ja Polacy starają się unikać tematów politycznych na każdym kroku' date=' nawet (sic!) przy wyborach, a potem kraj wygląda tak jak wygląda. Nie widzę tu przyszłości. Przy pierwszej okazji uciekam (okazja=aby tylko pracować w swojej branży).[/quote']

Jakaś aluzja do mnie?

 

 

Co do zagranicznych korespondencji to proszę bardzo http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-15703316

 

Za artykułem, zamieszki zaczęły się od ...

 

"They responded after right-wing marchers, many with scarves hiding their faces, began pelting them with stones, bottles and flares, national police spokesman Mariusz Sokolowski said.

 

...

 

Rightist demonstrators later set fire to a television van covering the unrest.

 

Natomiast od strony antyfaszystów

 

"Earlier in the day, leftist demonstrators chanting "Fascism will not pass" attacked police as they tried to stop them blocking a major Warsaw thoroughfare, down which the nationalist march was due to pass, Mr Sokolowski said. "

 

 

 

No tak ale zapewne BBC też jest lewacka i kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.