Skocz do zawartości

Avatary


Jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

oj chyba tak :smilies:

Powoli nawet przestaję mieć wstręt do cenzury :lol:

 

oprócz sygnatury możesz ignorować posty tego usera - wtedy nie widać avatara

i tak nie ma nic ciekawego do powiedzenia

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz sygnatury możesz ignorować posty tego usera - wtedy nie widać avatara

i tak nie ma nic ciekawego do powiedzenia

To już coś. Sęk tylko w tym, że ten ktoś nie wie, że go ignoruję i wciąż nieświadomy atmosferę wyglądem swojego avatara i zachowaniem na forum psuć może. Dobrym rozwiązaniem byłoby żeby widział (tylko on), że ileś osób nie toleruje jego prowokacji. Że jest tu persona non grata. Pewnie dałoby mu to do myślenia, a jeśli nie, to moderator sobie z nim poradzi prędzej czy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz ignorować posty tego usera - wtedy nie widać avatara

No tak tylko wtedy wypowiedzi innych mogą być jak oderwane od rzeczywistości.

Pewnie dałoby mu to do myślenia,

ale nie wierzysz w to? ;)

to moderator sobie z nim poradzi prędzej czy później.

w to chciałbym wierzyć :)

 

ale co tam, pozostaje "nie karmić trolli" i tyle, bo taki "najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem" :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem byłoby żeby widział (tylko on), że ileś osób nie toleruje jego prowokacji. Że jest tu persona non grata. Pewnie dałoby mu to do myślenia, a jeśli nie, to moderator sobie z nim poradzi prędzej czy później.

 

ew punkty dodatnie i ujemne - teraz dodaj punkt to łapka do góry, że Ci się podoba czyjaś wypowiedź - jakby była łapka do dołu to ujemne punkty widoczne by były jako ogólna reputacja usera - wtedy na pierwszy rzut oka widać, że nie warto wchodzić w dyskusję lub, że właśnie założony wątek to prowokacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakby była łapka do dołu to ujemne punkty widoczne by były jako ogólna reputacja usera - wtedy na pierwszy rzut oka widać, że nie warto wchodzić w dyskusję...
Bardzo dobry pomysł :okey: Piwko ode mnie :beer:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dałoby mu to do myślenia

Ale po co ma się słuchać opinii innych? Nie słyszeliście o pokoleniu "Patrz na mnie!" ?

 

ew punkty dodatnie i ujemne

Pamiętajcie, że to broń obosieczna. Można zhejtować okołopośladkowe podejście Jacentego do amerykańskiego chmielu, albo zdyskredytować wartościowy, ale mało popularny pogląd. Punkty dodatnie dodawane są według własnych upodobań, więc dlaczego tu ma być inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi wam o avatar prosiaka to jest to okładka płyty bloodhound gang "hefty fine".

A jakie to ma znaczenie? Sugerujesz, że jeżeli to sam prosiak to be, a jak okładka to git? Prowokacja jest prowokacją. Jak widać cel osiągnął.

EDIT:

Na szczęście to już nie mój problem, z pomocą życzliwych "zniknąłem" prosiaka :P

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi wam o avatar prosiaka to jest to okładka płyty bloodhound gang "hefty fine".

 

I nie bądźcie tacy świętsi od papieża, to tylko internet....

IMHO

1. to czy ktoś jakiś obrazek umieścił na jakiejś okładce nie znaczy, że mam zmienić do niego mój stosunek,

2. internet ok, ale mam nadzieję, że nie będzie nikt z tego forum robił twarzoksiążki? ;)

3. od zarania internetu mam do niego odpowiedni dystans :smilies: co nie oznacza, że mam siedzieć cicho i wszystko tolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.