Skocz do zawartości

Avatary


Jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała dygresja, czegoś szukałem i trafiłem na posty kolegi korko_czong. Nawet zacząłem czytać, bo interesujący dla mnie temat poruszał, ale ten avatar obrzydliwy! Powiem tak, przez to coś, nie wiem co to, ale na pewno nie anioł :/ , zniechęciłem się do dalszej lektury postu korko_czonga. Nie mam zamiaru namawiać nikogo na takie czy inne avatary, każdy ma swoje pomysły, ale chyba lepiej zachęcać do czytania własnych postów niż odstraszać.

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie inne należałoby zadać-Jakie są kryteria oceny zachęcający(ew.neutralny)/zniechęcający(lub nawet odpychający).

Nie przesadzaj z tym avatarem.

A jeśli były by takie kategorie oceny avatarów, to dając fotkę miss mokrego podkoszukla oblewającą się piwem, to założę się że wygrał bym w kategorii ZACHĘCAJĄCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak się nie podobają jakieś avatary to je blokuje AdBlockiem i po problemie :D

 

A avatar korko_czonga jak dla mnie jest ok. Bardzo intrygujący:) Coś kojarzę że pochodzi z teledysku, ale nie mogę sobie przypomnieć z jakiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja, czegoś szukałem i trafiłem na posty kolegi korko_czong. Nawet zacząłem czytać bo interesujący dla mnie temat poruszał, ale ten avatar obrzydliwy! Powiem tak, przez to coś, nie wiem co to, ale na pewno nie anioł :smilies:, zniechęciłem się do dalszej lektury postu korko_czonga. Nie mam zamiaru namawiać nikogo na takie czy inne avatary, każdy ma swoje pomysły, ale chyba warto zachęcać do czytania własnych postów a nie ich odstraszać.

Odwrotnie, avatar ma być czytelny, ten Korko_czonga jest bardzo czytelny, na pierwszy rzut oka widać, że to on.

 

Ale w podobnym temacie, mnie irytują nicki typu przykładowo "marian7358_wawa", świadczy to o braku szacunku dla forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w podobnym temacie, mnie irytują nicki typu przykładowo "marian7358_wawa", świadczy to o braku szacunku dla forum.

Aż tak daleko bym nie szedł z tym brakiem szacunku, ale mnie też to wk...a. ;)

 

Na marginesie nicków, to fajna sprawa jest jak się spotykasz w realu i na część ludzi mówisz po nicku: pieron, wena, dori, skitof (choć to taki ad hoc wymyślony nick), a do części się nie da i mówisz po imieniu.

 

Także nie zgadzam się ze zgodą, dziś internet, to jakieś 20% naszej egzystencji, a będzie rosło ;). Dobry nick (taki kopyr dajmy na to), to skarb. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr, z tego wynika, że ludzie 20% czasu poświęcają na coś, czego nie ma. Nie ma co się dziwić, że mamy wszechświatowy kryzys.

 

288 minut dziennie. Obłęd.

20% to były moje zgrubne, ostrożne szacunki. Niektóre jednostki patologiczne, jak nie przymierzając ja, poświęcają na to chyba jeszcze więcej czasu. Choć trzeba przyznać, że odrzucałem sen, to może i te 20% nie będą takie od czapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w podobnym temacie, mnie irytują nicki typu przykładowo "marian7358_wawa", świadczy to o braku szacunku dla forum.

Ten problem dotyczy chyba także mnie. Cóż mogę powiedzieć - gdy się tu logowałem na szybko, to nie wiedziałem jeszcze, że przez najbliższy rok z hakiem będę tu zaglądał prawie codziennie oraz że będę regularnie spędzał noce nad garem. Niestety nie ma możliwości zmiany nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w podobnym temacie' date=' mnie irytują nicki typu przykładowo "marian7358_wawa", świadczy to o braku szacunku dla forum.[/quote']

Ten problem dotyczy chyba także mnie. Cóż mogę powiedzieć - gdy się tu logowałem na szybko, to nie wiedziałem jeszcze, że przez najbliższy rok z hakiem będę tu zaglądał prawie codziennie oraz że będę regularnie spędzał noce nad garem. Niestety nie ma możliwości zmiany nicku.

To dziwne. Myślałem, że jeśli rejestrujemy się na tym forum to dlatego żeby czesto z niego korzystać i spędzać noce nad garem :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jego awatarze jest z tego co kojarzę Master z pierwszego Fallouta. Dawno nie grałem, w sumie w nic. Może czas sobie przypomnieć pozycję bo jest ciekawa :smilies:.

Oczywiście, jest to Master z Fallouta 1. Co ciekawe wzmianki o nim można znaleźć w późniejszych Falloutach, nawet w New Vegas. W drugiej części gry Master zyskuje imię i nazwisko: Richard Moreau co jest wyraźnym odniesieniem do książki "Wyspa doktora Moreau". Sam jestem fanem Falloutów, więc nie jestem sobie wstanie wyobrazić, co mogło by mnie odrzucać widząc fragment gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.