Skocz do zawartości

Moje pierwsze logo


karczmarz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy trafiłem z czerwienią, jutro wydrukuję obie wersję, bo na kompie bardziej mi się widzi chyba jednak złoto, ale po wydruku i naklejeniu na butelkę może się okazać, że pasuje jak pięść do nosa :) A czapa pozostanie w obu wersjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, kroje czcionek wg mnie dobrze byłoby trochę ujednolicić. Niekoniecznie musza być takie same, ale zbliżone grafiką. I jak dla mnie zbyt zdobniczo, za bogato i mało przejrzyście. Dodałbym równiez bardziej szczegółowy skład. Dla piwowarów domowych to istotne. A poza tym fajnie. Sorry, że się tak wymądrzam. Wiem, że najłatwiej krytykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, kroje czcionek wg mnie dobrze byłoby trochę ujednolicić. Niekoniecznie musza być takie same, ale zbliżone grafiką. I jak dla mnie zbyt zdobniczo, za bogato i mało przejrzyście.

To etykieta okolicznościowa, świąteczna ma być. Przeładowana ozdobnikami, urozmaicona różnymi krojami pisma, bogata a nawet lekko kiczowata. Sam jestem zwolennikiem minimalizmu ale okolicznościowa etykietka czymś wyróżniać się powinna, a charakter tych świąt jak najbardziej usprawiedliwia wszelkie formy szaleństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak dla mnie zbyt zdobniczo, za bogato i mało przejrzyście.

Jak święta, to musi być na bogato :) A odnośnie ujednolicenia, to tyczy się to tych większych napisów, czy ten krótki opis Twoim zdaniem powinien zostać zmieniony? Po to dodałem tą etykietkę tutaj, pewnych rzeczy samemu się nie dostrzeże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przecież czapka św. Mikołaja (nie wiem dlaczego biała) - widać sam potoczył się dalej po spożyciu :beer:

gdzieś czytałem (mogę sie mylić), że dobry projekt powinien być ograniczony do 2-3 krojów czcionek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu wymyślacie? Ujednolicenie kroju, dobry projekt, to wszystko prawda ale nie w przypadku etykiety świątecznej. Święta to kicz przecież. Czym jak nie kiczem jest choinka pełna kolorowych bombek i wszystkiego co człowiek sobie wymyśli. To okres gdy takie rzeczy nie tylko są usprawiedliwione ale wręcz na miejscu. Żadnych zasad, to zasada główna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.