Jump to content

Moje pierwsze logo


karczmarz
 Share

Recommended Posts

A próbowałeś w czerwień bardziej pójść zamiast w złoto? Ogólnie świetna etykietka ale chyba zamieniłbym złoto na czerwień (czerwone złoto?), może jakąś czapę gwiazdora ? :D

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy trafiłem z czerwienią, jutro wydrukuję obie wersję, bo na kompie bardziej mi się widzi chyba jednak złoto, ale po wydruku i naklejeniu na butelkę może się okazać, że pasuje jak pięść do nosa :) A czapa pozostanie w obu wersjach :D

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, kroje czcionek wg mnie dobrze byłoby trochę ujednolicić. Niekoniecznie musza być takie same, ale zbliżone grafiką. I jak dla mnie zbyt zdobniczo, za bogato i mało przejrzyście. Dodałbym równiez bardziej szczegółowy skład. Dla piwowarów domowych to istotne. A poza tym fajnie. Sorry, że się tak wymądrzam. Wiem, że najłatwiej krytykować :)

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, kroje czcionek wg mnie dobrze byłoby trochę ujednolicić. Niekoniecznie musza być takie same, ale zbliżone grafiką. I jak dla mnie zbyt zdobniczo, za bogato i mało przejrzyście.

To etykieta okolicznościowa, świąteczna ma być. Przeładowana ozdobnikami, urozmaicona różnymi krojami pisma, bogata a nawet lekko kiczowata. Sam jestem zwolennikiem minimalizmu ale okolicznościowa etykietka czymś wyróżniać się powinna, a charakter tych świąt jak najbardziej usprawiedliwia wszelkie formy szaleństwa :)

Link to comment
Share on other sites

I jak dla mnie zbyt zdobniczo, za bogato i mało przejrzyście.

Jak święta, to musi być na bogato :) A odnośnie ujednolicenia, to tyczy się to tych większych napisów, czy ten krótki opis Twoim zdaniem powinien zostać zmieniony? Po to dodałem tą etykietkę tutaj, pewnych rzeczy samemu się nie dostrzeże :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ma być ozdobnie, to trochę bym ozdobił ten krótki opis. A o jakiejś graficzce świątecznej nie myślałeś? Jakiś Święty Mikołaj z kufelkiem, albo coś podobnego... :beer:

Link to comment
Share on other sites

jest przecież czapka św. Mikołaja (nie wiem dlaczego biała) - widać sam potoczył się dalej po spożyciu :beer:

gdzieś czytałem (mogę sie mylić), że dobry projekt powinien być ograniczony do 2-3 krojów czcionek

Link to comment
Share on other sites

Co wy tu wymyślacie? Ujednolicenie kroju, dobry projekt, to wszystko prawda ale nie w przypadku etykiety świątecznej. Święta to kicz przecież. Czym jak nie kiczem jest choinka pełna kolorowych bombek i wszystkiego co człowiek sobie wymyśli. To okres gdy takie rzeczy nie tylko są usprawiedliwione ale wręcz na miejscu. Żadnych zasad, to zasada główna :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.