Skocz do zawartości

Dlaczego tyle wolnej przestrzeni?


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

To jest pytanie techniczne, nie egzystencjalne. :lol:

Zauważyłem, że częstokroć zostaje full miejsca w poście, które jest bezużyteczne(takie jakby powietrze ;)). Czasami post jest wypełniony w całości tekstem, czasami w 80%, a czasami tylko w 10%. Posty wcale nie mają równej długości, nie zależy to od podpisu, wiec pytam o co kaman?

PS: Np. w tym poście prawie połowa miejsca jest pusta? Why? :/

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę. Posty mają orientację "pionową" czyli dane profilu są po lewej stronie, treść po prawej.

Jeżeli użytkownik X nie ma nic w profilu, żadnego avatara, danych piwowarskich etc to zajmuje to mało miejsca. Inaczej mówiąc wielkość pustego miejsca w poście determinuje nam ilość danych w profilu.

W sumie nie zastanawiałem się nad tym, ale mogę zrobić styl taki jak np. na browabizie, czyli dane usera będą nad postem. (styl będzie można wybrać w ustawieniach profilu)

 

Nie wiem czy jasno to wytłumaczyłem, ale proszę o informacje, czy takie udogodnienie będzie przydatne. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jasno to wytłumaczyłem, ale proszę o informacje, czy takie udogodnienie będzie przydatne. :/

Jasno. Zrozumiałem, pomimo kilku piw w czubie. ;)

Chyba warto coś z tym zrobić, bo tyle przestrzeni marnować? :lol: Może trochę przerobić metryczkę z lewej, wywalić pustą linię, karmę dać w jednej linii z postami, Email PW GG dać w jednej linii mimo aktywnego GG, znaczek Online dać przy nicku.

Nie trzeba nic zmieniać na wzór browar.bizu. W sumie wyjaśnienie załatwia sprawę, pytanie czy nie warto metryczki trochę odchudzić, żeby nie było takich sytuacji.

 

Po przemyśleniu...

PS: a może w poziomie byłoby i lepiej? Jak będzie można wybrać opcję horyzontalną i wertykalną, to myślę, że tylko będzie lepiej.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwygodniej będzie przebudować lewą część postu, niż pisać nowy styl w orientacji horyzontalnej :lol:

Odchudzę więc co nieco metryczkę. ;)

 

ps: pomyślę i o tym, chociaż wbrew pozorom może to być problematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.