Skocz do zawartości

Nowy amator domowego piwa pozdrawia wszystkich forumowiczów


rysiek103

Rekomendowane odpowiedzi

Rysiu serdecznie wita brać piwowarską.:D

 

melduję się z krainy deszczów - Szkocji:)

właśnie zacząłem moją przygodę z piwowarstwem :lol:

- skłoniła mnie do tego jedna z wielu wycieczek po urokliwych zakątkach tego przepięknego kraju, jakim jest Szkocja.

Odwiedziłem pałac-zamek Traquair gdzie zwiedziłem mały browar :beer:. I wtedy pomyślałem, że i ja mogę zrobić sobie

swoje piwo. Od pomysłu do realizacji i za 3 tygodnie mój pierwszy pils z brewkit :tort: będzie gotowy do spożycia.

 

Kochani.

 

Mieszkam w Szkocji. Jeżeli ktokolwiek z Was jest blisko mnie, Proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam serdecznie Brać Piwowarską ;););)

 

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

PS

Nie trzeba jechac tak daleko by napic sie piwa z malego browaru. Najblizszy dzialajacy browar restauracyjny jest w Prestonpans, prowadzony przez jednego z kolegow z Scottish Craft Brewers. Drugi niestety nie dzialajacy jest w Edinburghu w kompleksie kinowym na Fountainbridge (McCowen brewery), instalacja sie zachowala, ale od dobrych pieciu lat nikt jej nie uzywa.

Jedyny browar dzilajacy w Edim to Caledonian Brewery. Ale ich piwa mocno traca na jakosci ostatnio. No i za IKEA jest malutki browar rzemieslniczy Stewart Brewery. Ich piwa sa w miare latwo dostepne w lokalnych niezaleznych pubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam. Widzę że mała kolonia polskich piwowarów powstaje w Edinburgh. Góry, whisky, szkockie piwo- kiedy u Was jest najfajniejsza pogoda? Z zazdrości chyba wybiorę się na wycieczkę by codziennie padać po Single Malcie a budzić się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku - tam taką rudą wódę na myszach piją, w tej Szkocji.

Witam z Kujaw!

Hi, Fidel:beer:

Dzięki,:):):(

ale Ty tu nie był, bo byś wiedział, że....

nie rudą wódę w Szkocji piją a rude wiewiórki wszystkie zjedli i dlatego za piwo :):beer::):beer:się zabrali,

które jest wyborne ... Szkockie znaczy się ...w domu ważone.:):):rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam. Widzę że mała kolonia polskich piwowarów powstaje w Edinburgh. Góry, whisky, szkockie piwo- kiedy u Was jest najfajniejsza pogoda? Z zazdrości chyba wybiorę się na wycieczkę by codziennie padać po Single Malcie a budzić się :)

Pauler

Dzięki za priwiet:smilies::(

najlepiej 15maj-20czerwiec lub wrzesień:):cool2::cool2:

wtedy cisza błoga cisza i piwko:beer::):) nad morzem (sorry, zatoka tylko) na Grantonie:smilies: (najpiękniejszy bulwar Edynburga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego szanowny :) Warz piwo i nie pij tych szkockich destylatów co się scotch zowią bo są nie zdrowe :(

 

Pozdrawiam

Witam emcede

Dobry destylat nie jest zły, :) Taki prosto z beczki jak ma 75%, :rolleyes::rolleyes::rolleyes: oryginalny znaczy się a nie popłuczyny z marketów.

ale tylko domowe piwko z kolekcji Makarona :):):):) sprawi że rację masz, dlatego ważę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.