Skocz do zawartości

Dobry Wieczór - Piwowarzy :)


Volcano24h

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam na imię Kamil. Jestem z okolic Wodzisławia Śląskiego, chodź produkcja pierwszego piwa będzie właśnie w Wodzisławiu Śląskim. Ps. mam 23 lata. Już zamówiłem zestaw z alledrogo, ale po pierwszej warce, tej z gotowca, odrazu wybiorę się na zakupy. :)

Liczę na waszą pomoc w tych trudnych początkach. :) Pozdrawiam :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to witam piwowara zza miedzy :). Spotkasz tu kilku piwowarów z bliskiej okolicy więc z pomocą myślę problemów nie będzie. A i z ciekawości o ile to nie sekret to które okolice Wodzisławia :)

Edytowane przez Marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy. Chodziło mi wyłącznie o to, że jak Kamil się przedstawił na forum, to od razu odezwało się przynajmniej kilku sąsiadów z ofertą pomocy i współpracy. W moim przypadku jest to niemożliwe, czego bardzo żałuję i trochę mu zazdroszczę :) Może z czasem się to poprawi. A od PISu proszę mnie tu nie wyzywać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekan:

 

Już wszyskie media po 300 razy na dobe powtarzają:

PO dobre, PiS złe

PO dobre, PiS złe

PO dobre, PiS złe

PO dobre, PiS złeeee

 

Zostało to zrozumiane, przyswojone, utrwalone, powtórzone i jeszcze raz utrwalone, możesz już dać nam z tym spokój na forum hobbystycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odpuśćmy sobie animozje i sympatie polityczne na tym forum, ok? Naprawdę choć tu nie chcę oglądać tej żałosnej wojny politycznej, starczy to co w mediach. Myślę że wielu się ze mną zgodzi. Rozmawiajmy o piwie, niezależnie od tego czy ktoś głosował na PO, PiS, Palikota czy Korwina-Mikke bo do tego to forum zostało stworzone.

Edytowane przez Marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kamilu... a może Kamilo? :) Coś mi ta "kobieta" w profilu lekko podejrzana. Jakaś konspira, normalnie... Volcano - jak wulkan, przez 24h w dodatku :( Przyznaj się, bo Cię poddamy psychoanalizie...

 

A na poważnie - witam z Rybnika! Belfry już tak mają, że się czepiają szczegółów. Ale tam tkwią diabły.

Albo diablice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.