Skocz do zawartości

Spotkanie Piwowarów Domowych w Minibrowarze Spiż Katowice


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy piwowarzy domowi. Może przyniesiemy po parę buteleczek swoich piwek i zrobimy małą degustację różnych gatunków na miejscu.

Ja daję z 10 butelek różnych piw próbowania między uczestników, czy ktoś dołączy się ze swoimi piwami?

 

Warto też zabrać ze sobą małe kufelki, szklaneczki do kosztpróby :)

Jak mi się uda dotrzeć to bardzo chętnie, ale chyba 10 gatunków w swojej piwnicy się nie doliczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy piwowarzy domowi. Może przyniesiemy po parę buteleczek swoich piwek i zrobimy małą degustację różnych gatunków na miejscu.

Ja daję z 10 butelek różnych piw próbowania między uczestników, czy ktoś dołączy się ze swoimi piwami?

 

Warto też zabrać ze sobą małe kufelki, szklaneczki do kosztpróby :)

Ok to i ja się dorzucę, możesz liczyć na moje piwa. Zabiore ze soba też piwa które byly na podium w Żywcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy piwowarzy domowi. Może przyniesiemy po parę buteleczek swoich piwek i zrobimy małą degustację różnych gatunków na miejscu.

Ja daję z 10 butelek różnych piw próbowania między uczestników, czy ktoś dołączy się ze swoimi piwami?

 

Warto też zabrać ze sobą małe kufelki, szklaneczki do kosztpróby :)

Znaczy się- będzie impreza.

Wezmę coś ze sobą żebyście mogli skrytykować w zarodku :)

Ignac99- liczę na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam problem bo piwnica kompletnie pusta, nie warzę bo remont warzelni, ale wezmę ze sobą do skosztowania na później świeżo butelkowane APA i jak się uda AAA, oczywiście na amerykańskich chmielach hodowanych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takiej możliwości.

Z tego co wiem to ma być na imprezie PIWOWIN więc wyślij zapytacie bezpośrednio do sklepu, pewnie przywiezie jeśli wcześniej złożysz zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chęć być ale czy dostanę przepustkę? Się okaże... :rolleyes:

Jeszcze masz jedną możliwość urlop na żądanie mamy takie prawo w kodeksie i trzeba z tego korzystać.

Prawo prawem, ale mój szef mówił nigdy się z tym nie zgodzi. Więc przynosiłem mu L-4. Po dwóch takich numerach nigdy nie odmawiał. ;) Dotrzeć to się trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 piw to nie będzie do czego nabrać, przecież w tramwaju nie będę targał transportera pod pachą ;) Auto z powodów oczywistych zostaje pod domem ;)

 

EDIT: Stronka fajna, konkretnie i bardzo czytelnie.

Edytowane przez pavulonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 piw to nie będzie do czego nabrać, przecież w tramwaju nie będę targał transportera pod pachą ;) Auto z powodów oczywistych zostaje pod domem ;)

 

EDIT: Stronka fajna, konkretnie i bardzo czytelnie.

Proponuję zabrać ze sobą kega ;). W tramwaju możesz ściemniać, że sprzęt do nurkowania wieziesz :cool2:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chęć być ale czy dostanę przepustkę? Się okaże... :rolleyes:

Jeszcze masz jedną możliwość urlop na żądanie mamy takie prawo w kodeksie i trzeba z tego korzystać.

Miałem raczej na myśli sprawy rodzinne, niedziele mam wolne od pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1pieron

2pavulonek

3tieroo

4apolloks

5admiro

6jkocurek

7Marmur

8maxhot

9misiuzeb

10Kasanga

11Przemyss

12yapko

13Blooode

14Pauler

15Ignac99

16olo333

17sarenka

18shayboos

19prusak

20fentel

21elroy

22Jejski

To tylko zdeklarowane osoby bez osób tow. Fajna imprezka się szykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow to w niedziele potrzebna ci przepustka
:):)

Tak bywa...

 

Może się wybiorę z kolegą.

Pozdrawiam!

 

EDIT: - raczej sam. Kolega nie da rady.

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też postaram się być. Tylko nie pamiętam jak się KASUJE BILET W TRAMWAJU. Muszę poszukać instrukcji w necie. :)

Możesz zakupić u motorniczego i od razu skasować (dać przegryźć kasownikowi). Możesz też zasiąść w loży przy oknie i wtedy podejdzie automatyczny kasownik, który to wydrukuje automatyczny bilet zgodnie z taryfą I klasy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się śmiać...ostatnio jak korzystałem z usług KZK GOP ludzie patrzyli na mnie trochę jak na debila gdy próbowałem odbić rybnicką kartę zbliżeniową o kasownik...:D Dopiero po kilku sekundach przyszło olśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.