Skocz do zawartości

Spotkanie Piwowarów Domowych w Minibrowarze Spiż Katowice


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że organizator XIII Giełdy Birofilów wyraził przyzwolenie zapraszam na spotkanie piwowarów domowych.

Spotkanie odbędzie się równolegle z Giełdą Birofilów od 12-17-tej 13 listopada w Minibrowarze SPIŻ na ul. Opolskiej 22.

 

W trakcie spotkania odbędzie się:

- pokaz warzenia piwa, które poprowadzi JKocurek, a sponsoruje je Centrum Piwowarstwa;

- II Śląski Konkurs Piw Domowych (Dubbel to piwo konkursowe - zapraszamy do udziału);

- możliwość zakupu birofilii podczas odbywającej się XIII Giełdy Birofilów.

 

Serdecznie zapraszam na spotkanie wszystkich fanów napoju z pianką, można będzie wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o piwie i jego etapach produkcji jak również napić się dobrego piwa.

Nie ukrywam, że liczę na dobrą frekwencję piwowarów z okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ponieważ Pieron już tu objawił, że jakoby mam prowadzić pokaz warzenia, więc informuję, że planuję uwarzyć amerykańskie bursztynowe ale. Liczę też, że przy garach nie będę sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Pieron już tu objawił, że jakoby mam prowadzić pokaz warzenia, więc informuję, że planuję uwarzyć amerykańskie bursztynowe ale. Liczę też, że przy garach nie będę sam.

Na mnie możesz liczyć w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Adam poustawiał etaty :) Jeśli praca pozwoli (koncert JEAN MICHEL JARRE) stanę do obsługi łychy :) . Już trenuję biceps ;) .Zachęcam do rozpuszczenia wici wśród znajomych i znajomych znajomych. Fajna okazja i miejsce do pokazu i przekonania jeszcze niezdecydowanych piwowarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się tam chętnie wybiorę. Pociągi z Rybnika chyba tam jeszcze dochodzą

Też postaram się wpaść, a pociągi dochodzą raczej i to nawet o dziwo bezpośrednie :), a do Spiżu od dworca w Katowicach też daleko nie jest.

Edytowane przez Marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Adam poustawiał etaty :D Jeśli praca pozwoli (koncert JEAN MICHEL JARRE) stanę do obsługi łychy :smilies: . Już trenuję biceps ;) .Zachęcam do rozpuszczenia wici wśród znajomych i znajomych znajomych. Fajna okazja i miejsce do pokazu i przekonania jeszcze niezdecydowanych piwowarów.

Wpadnijcie razem do Spiża na piwo. Chętnie bym poczęstował Jeana Michela. Po koncercie chce sie pić to się chłopak ucieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pojawię, szansa na podpatrzenie doświadczonych piwowarów, to niesamowita okazja.

Napewno czegoś się nauczę, oraz sprawdzę jakie błędy popełniłem.

Mam nadzieję, że do tego czasu będę już po pierwszej warce :)

Czyżby następny piwowar u mnie na wsi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pojawię' date=' szansa na podpatrzenie doświadczonych piwowarów, to niesamowita okazja.

Napewno czegoś się nauczę, oraz sprawdzę jakie błędy popełniłem.

Mam nadzieję, że do tego czasu będę już po pierwszej warce :)[/quote']

Czyżby następny piwowar u mnie na wsi? :)

Sprzęt już zamówiony:), teraz tylko czekam na dostawę, zamowię surowce i do dzieła :)

Cieszy mnie niezmiernie, że jest ktoś w Siemianowicach kto w krytycznej sytuacji wspomoże radą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie miał ktoś do odstąpienia buteleczkę AIPA? Chciałbym spróbować tego piwa za nim zdecyduje się na uwarzenie ale nie umie dostać w żadnym sklepie. W Bytomiu na Podgórnej mieli ale jak twierdzą takie piwa muszą później sami pić więc już nie sprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy piwowarzy domowi. Może przyniesiemy po parę buteleczek swoich piwek i zrobimy małą degustację różnych gatunków na miejscu.

Ja daję z 10 butelek różnych piw próbowania między uczestników, czy ktoś dołączy się ze swoimi piwami?

 

Warto też zabrać ze sobą małe kufelki, szklaneczki do kosztpróby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.