Skocz do zawartości
funekp

belgijskie specjalne pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam w wekend mam zamiar uwarzyć belgijskie specjalne 18°Blg dokładnie to http://www.centrumpiwowarstwa.pl/sklep/produkty/664 i mam pytanie czy moge jeszcze coś dodać do tego piwka np skurke pomarańczy czy suszone morele?? albo coś innego polecacie do takiego piwka??? No chyba że lepiej zostawić tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ty ważysz piwo i ty decydujesz co znajdzie się w kotle,możesz jeszcze dać curacao.

Abyś tylko przez pomyłkę odważnika z tego ważenia do kotła nie wrzucił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ty ważysz piwo i ty decydujesz co znajdzie się w kotle' date='możesz jeszcze dać curacao.[/quote']

Abyś tylko przez pomyłkę odważnika z tego ważenia do kotła nie wrzucił.

O co ci chodzi,co ma odważnik do ważenia no chyba że ty robisz wsad z odważników.:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odważniki z natury rzeczy służą do ważenia... Gdybyś natomiast chciał warzyć piwo, to bardziej przydatne będzie curacao lub morele :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie dajcie spokój z odważnikami pytam czy coś do takiego piwka będzie pasowało curacao nie mam ale skórke pomarańczy to nie problem wiem że curacao to są skórki z gorzkiej pomarańczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nie wiem jaknie masz skórki corasao to może nie bytak jak trzeba ale ja nie wiem bo nie próbowałem to znaczy raz spróbowałem i było tak sobie ale jak bardzo nie masz to weź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakbym ważył w tygodniu to trohe skurki bym dał, ale w wekend tobym raczej morele bo żona lubi a wtedy w domu jest no ale to nie ja waże to daj co lubisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no nie wiem jaknie masz skórki corasao to może nie bytak jak trzeba ale ja nie wiem bo nie próbowałem to znaczy raz spróbowałem i było tak sobie ale jak bardzo nie masz to weź

Coder, nie wypiłeś za dużo? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coder' date=' nie wypiłeś za dużo? :)[/quote']

hehe zanim doczytałem do końca ten temat miałem napisaĆ dokładnie takie samo zapytanie :beer: Może opętanie ? :)

Edytowane przez pepek84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to szło?: Jeden by tak, drugi by tak, było sobie dwa bytaki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie tylko szop007 zajarzyl co coder mial na myśli a to bardzo wazna rzeczto ważenie skurki corasao albo moreli bo może nie wyjść jak sie chce żeby wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi