Skocz do zawartości

Witam -brak zestawów słodowych w ofercie HB sklepu


sp5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

czy ktoś wie dlaczego i na jak długo z oferty zniknęły zestawy słodowe ???

 

Pozdrawiam Piotr

Przypuszczam że chodzi o HB, nie chcę się wypowiadać za Tomka, ale z tego co wiem to czeka na dostawę słodów, a jeśli go nie ma, to i zestawów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ok, to czekamy na info :), tak chodzi oczywiście o HB, pytałem, bo kolega chciał zakupić , zamierzamy warzyć 11 listopada, bo to w sumie dzień luźniejszy, chłodnica jak widać zrobiona, garnek elektryczny i lodówka turystyczna są :),

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szersze info co i jak za kilka dni.

Qrcze myślałem, że w tym tygodniu jest szansa na realizację zamówienia, no ale nic to jak mawiał Chorąży orszański :), w takim razie czekam na info co dalej :D

Miałem zamiar w tym tygodniu zatrzeć zamówione Brown Ale - ale z drugiej strony - chyba najpierw muszę zrobić inwentaryzację pustych opakowań szklanych :D, bo jak PA i DW pójdą w szkło - to zapasy diametralnie się skurczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szersze info co i jak za kilka dni.

Czy wiadomo już coś ?

Oferta jest systematycznie ograniczana, a sam sklep przynajmniej do końca roku będzie zawieszony w działalności. Tak słodów, jak i zestawów na ich bazie na 100% nie będzie.

Pomijając kilka ważnych powodów, najważniejszy to fakt, że przynajmniej połowę tygodnia pracuję teraz we Wrocławiu (btw z 300m od Czeskiego Raju, więc po pracy na dobre piwo będzie gdzie wyskoczyć :) ), tak więc ciężko byłoby to ogarnąć. Ze działalnością piwowarską wrócimy, ale nie będzie to oferta skierowana dla zaawansowanych piwowarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szersze info co i jak za kilka dni.

Czy wiadomo już coś ?

(btw z 300m od Czeskiego Raju' date=' więc po pracy na dobre piwo będzie gdzie wyskoczyć :) ), tak więc ciężko byłoby to ogarnąć.[/quote']

Ja mieszkam 300 metrów od Czeskiego Raju :) Więc jakbyś potrzebował kompana do kufelka to pisz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sobie bez Pana poradzę?!

Na pewno się spotkamy nie raz, choćby w Omercie na pokazach :)

Ja mieszkam 300 metrów od Czeskiego Raju :) Więc jakbyś potrzebował kompana do kufelka to pisz :/

No proszę :/ Pewnie, odezwę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się spotkamy nie raz, choćby w Omercie na pokazach :beer:

OMERTA jest O.K. Ale nic nie zastąpi Pańskiej życzliwości i cierpliwości w odpowiadaniu na niekończące się moje pytania. Raz jeszcze dziękuję.

Edytowane przez Rosolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.