Skocz do zawartości

gdzie kupić


hewimetal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Widywałem brewkity w Praktikerze, Castoramie, Leroy-Merlin...

 

Pozdrawiam.

 

Piotr

Jakieś 3 miesiące temu miałem ten sam problem i szukałem takiego zestawu właśnie w marketach budowlano-ogrodniczych i niestety nie mieli a jak pytałem czy bywają takowe to dostawałem odpowiedź, że już nie prowadzą od kilku miesięcy (w Krakowie) - jedynie co mają to artykuły winiarskie. I trochę przypadkiem trafiłem na tydzień piwa do Carrefour i tam właśnie nabyłem sprzęt i puszki :). Ale na stałe tego w asortymencie markety nie mają, choć jakiś miesiąc temu+ widziałem brewkity w Auchan czy był sprzęt to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam' date=' wie ktoś gdzie w trójmieście mogę kupić zestaw do warzenia piwa i brewkity?[/quote']

2tyg. temu widzialem w leroy rumia 34l plastikowe fermentatory z kranikiem ale najpierw zobacz na kartuskiej w gdansku.

W leroy'ju są fermentatory, ale tylko z kranikiem i kosztują chyba ponad 4 dyszki :)

za to na pewno spory wybór brewkitów coopersa był w OBI....przynajmniej w Lublinie

Edytowane przez kajtek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu w leroy widziałem takowe zestawy :)

Jakieś 3 miesiące temu miałem ten sam problem i szukałem takiego zestawu właśnie w marketach budowlano-ogrodniczych i niestety nie mieli a jak pytałem czy bywają takowe to dostawałem odpowiedź, że już nie prowadzą od kilku miesięcy (w Krakowie) - jedynie co mają to artykuły winiarskie. I trochę przypadkiem trafiłem na tydzień piwa do Carrefour i tam właśnie nabyłem sprzęt i puszki :). Ale na stałe tego w asortymencie markety nie mają, choć jakiś miesiąc temu+ widziałem brewkity w Auchan czy był sprzęt to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.