Jump to content
Sign in to follow this  
hewimetal

gdzie kupić

Recommended Posts

Nie mieszkam tam co prawda ale jakiś czas temu były w OBI u mnie, więc pewnie tak było w całym kraju .

Dział ogrodniczy.

pozdrawiam

Witam.

Widywałem brewkity w Praktikerze, Castoramie, Leroy-Merlin...

Pozdrawiam.

Piotr

Jakieś 3 miesiące temu miałem ten sam problem i szukałem takiego zestawu właśnie w marketach budowlano-ogrodniczych i niestety nie mieli a jak pytałem czy bywają takowe to dostawałem odpowiedź, że już nie prowadzą od kilku miesięcy (w Krakowie) - jedynie co mają to artykuły winiarskie. I trochę przypadkiem trafiłem na tydzień piwa do Carrefour i tam właśnie nabyłem sprzęt i puszki :). Ale na stałe tego w asortymencie markety nie mają, choć jakiś miesiąc temu+ widziałem brewkity w Auchan czy był sprzęt to nie wiem.

Witam, wie ktoś gdzie w trójmieście mogę kupić zestaw do warzenia piwa i brewkity?

W marketach takie rzeczy są sezonowe, a jest już raczej po sezonie (ich zdaniem). Ale sklepów internetowych u nas dostatek.

Witam, wie ktoś gdzie w trójmieście mogę kupić zestaw do warzenia piwa i brewkity?

2tyg. temu widzialem w leroy rumia 34l plastikowe fermentatory z kranikiem ale najpierw zobacz na kartuskiej w gdansku.

Edited by jurecki

Witam' date=' wie ktoś gdzie w trójmieście mogę kupić zestaw do warzenia piwa i brewkity?[/quote']

2tyg. temu widzialem w leroy rumia 34l plastikowe fermentatory z kranikiem ale najpierw zobacz na kartuskiej w gdansku.

W leroy'ju są fermentatory, ale tylko z kranikiem i kosztują chyba ponad 4 dyszki :)

za to na pewno spory wybór brewkitów coopersa był w OBI....przynajmniej w Lublinie

Edited by kajtek99

W ubiegłym tygodniu w leroy widziałem takowe zestawy :)

Jakieś 3 miesiące temu miałem ten sam problem i szukałem takiego zestawu właśnie w marketach budowlano-ogrodniczych i niestety nie mieli a jak pytałem czy bywają takowe to dostawałem odpowiedź, że już nie prowadzą od kilku miesięcy (w Krakowie) - jedynie co mają to artykuły winiarskie. I trochę przypadkiem trafiłem na tydzień piwa do Carrefour i tam właśnie nabyłem sprzęt i puszki :). Ale na stałe tego w asortymencie markety nie mają, choć jakiś miesiąc temu+ widziałem brewkity w Auchan czy był sprzęt to nie wiem.