Skocz do zawartości

III Krakowski Konkurs Piw Domowych 2009


shlangbaum

Rekomendowane odpowiedzi

elroy' date=' to może jednak zróg konkurs w czasie giełdy, będzie dużo prościej organizacyjnie.[/quote']

sorry za lamerskie pytanie, ale o jakiej gieldzie mówisz?

XIV Krakowska Giełda Birofiliów

http://browar.biz/wydarzenia.php?id=206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pewne problemy organizacyjne, nie zadział mi również plan awaryjny i chwilowo jestem w kropce.....

Postaram się w najbliższych dniach przekazać Wam najświeższe informacje oraz konkrety.

I jak, coś się wyjaśniło? Elroy, a może możemy coś pomóc? Jakiego rodzaju masz problemy: ludzie, finanse, terminy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne problemy organizacyjne' date=' nie zadział mi również plan awaryjny i chwilowo jestem w kropce.....

Postaram się w najbliższych dniach przekazać Wam najświeższe informacje oraz konkrety.[/quote']

I jak, coś się wyjaśniło? Elroy, a może możemy coś pomóc? Jakiego rodzaju masz problemy: ludzie, finanse, terminy?

Tak, będę potrzebował Waszej pomocy..

Napiszę kilka słów jutro, teraz jestem tylko na chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak' date=' będę potrzebował Waszej pomocy..

Napiszę kilka słów jutro, teraz jestem tylko na chwilkę.[/quote']

Pisz co i jak....

Wybaczcie, że nic nie napisałem, ale mam szalony dzień i ledwo zipię :) Obiecuję zdać sprawozdanie najszybciej jak to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, mijają dni. O konkursie mało co wiadomo.

Chciałem zapytać czy będziesz na krakowskiej giełdzie-chciałbym przekazać Ci piwa na konkurs od piwowarów.

Czy piwa mają być opisane czy co?

 

 

Tak, będę potrzebował Waszej pomocy..

No i w czym mamy CI pomóc?

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elroy, a może trzeba przełożyć termin? Może lepiej zrobić ten konkurs np. we wrześniu na porządnie, niż teraz byle jak. Obawiam się o frekwencję, jeśli jednak będzie to początek marca. Z drugiej strony wstępny termin było podany, więc też będzie źle, bo ludzie się już nastawili. Może więc jakiś pośredni termin, typu 2 połowa kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy.

Niestety muszę napisać, jak wygląda sytuacja.

Konkurs nie odbędzie się w spodziewanym przez wszystkich okresie. Nie jestem w stanie dopiąć spraw organizacyjnych przy aktualnej ilości obowiązków, tak zawodowych jak i prywatnych.

Sprawy toczyły się już źle po odmowie przez dwóch managerów lokali, gdzie miał odbyć się konkurs. Później było już gorzej.

 

Ale nie ma tego złego. Może właśnie ta impreza skorzysta na tym, że zostanie zorganizowana później, przez co lepiej, niż mogła być.

 

Konkurs wraz z 1 Zlotem Piwo.org zostanie wkomponowany w miesiącach letnich tak aby nie kolidował z Warsztatami w Wrocławiu i Konkursem w Żywcu.

 

Przepraszam jednocześnie za tak późne informacje - walczyłem do końca.

 

ps: wena, pieron: - odbiorę piwa na giełdzie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs wraz z 1 Zlotem Piwo.org zostanie wkomponowany w miesiącach letnich tak aby nie kolidował z Warsztatami w Wrocławiu i Konkursem w Żywcu.

O, czyli nie ma tego złego. :smilies:

Słuszna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: wena, pieron: - odbiorę piwa na giełdzie oczywiście.

Zicher. Miało być co prawda czterech piwowarów, ale w takim układzie będzie później.

Szkoda, że tak późno, ale może lepiej później niż wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie miałoby coś skwaśnieć ? :smilies: No nie wierzę :)

Skwaśnieć to może nie, ale jeśli to weizen, to sporo się może zmienić przez te parę miesięcy...

Elroy, a jakiś bliższy termin? Czy pisząc "miesiące letnie" masz na myśli lipiec-sierpień? Czyli po Żywcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.