Skocz do zawartości

Wycieczka do piwnego raju - 13 browarów - listopad 2011


jacer

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga !

 

Przygotowaliśmy w wygodnym autobusie 28 miejsc dla śmiałków, którzy od 3 do 6 listopada 2011 chcieliby odwiedzić 13 fantastycznych browarów, jedno z największych muzeów piwowarstwa na świecie, słynną słodownię, getreanktmarkt (zakupy piwne) oraz przespać się w wiejskim browarze. A na deser zahaczyć o Lipsk - kolebkę stylu Gose.

 

Piwna i intensywna eksploracja Górnej Frankoni z Lipskiem na deser czeka - zapraszamy ;)

 

Wycieczka organizowana przez PSPD na zasadach non-profit.

 

Po szczegóły organizacyjne zapraszamy na strony Stowarzyszenia: http://www.pspd.org.pl/pagesnews/wycieczka-po-piwnym-raju-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się pysznie :(. Poważnie rozważam udział w takiej wycieczce, jednak z uwagi, iż nie jestem zmotoryzowany :( ciężko mi będzie dotrzeć (i wrócić) do Żywca, bądź Katowic. Wybiera się ktoś ze wschodu i dysponuje wolnym miejscem w aucie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wycieczka to absolutny hicior, jeszcze za takie pieniądze.

Dziesięć lat temu wygrałem wycieczkę na 7 dni z prawie 7 razy więcej a browarów było o połowa mniej.

Mam nadzieję, że uda mi się pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga ta wycieczka.

Masz rację' date=' można by pojechać na rowarach, zabrać namioty, żarcie i własne piwo. Na pewno byłoby taniej. :([/quote']

Za 250GBP (1250zl) moża polecieć na tydzień do Portugalii, co prawda B&B...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak' date=' już się uzbierało 8 osób :D[/quote']

+ 3 osoby z browaru Artezan :)

Fajna nazwa dla browaru.

"A Fira de la Cervesa Artesana" - III Targi Piwa Rzemieśłniczego, w najbliższy weekend koło Barcelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolejne edycje się piszesz to rozumiem, że teraz też jedziesz.

raczej nie, raz że termin mi nie do końca odpowiada dwa że mam inne przeznaczenie dla takiej kwoty. Ale myślę że jakby były następne edycje to się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa, kasą, ale musiałbym dojechać ze Szczecina do Wrocławia. Dodatkowe 5-6 godzin podróży jakoś mnie nie zachęca. Są tacy, co mają jeszcze dalej.

Teoretycznie można było jeździć razem ze Szczecina, ale termin dla mnie na pewno nie pasuje. Szkoda, szkoda, szkoda... Być może przy następnej okazji.

 

Dobrze, że do Krzyśka nie tak daleko - tam sieę odbędą już drugie Szczecińskie Warsztaty Piwowarsto Domowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.