Skocz do zawartości

Słody z Litwy


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Mimazy miałem pisać. Globalmalt bodajże 3,17 za kg pilzneńskiego.

W tej chwili cena za pilzneński to 2500 netto/tonę, monachijski 2700/tonę. Minimalna ilość to 50 kg jednego rodzaju.

Płatność gotówką na miejscu. Trzeba zadzwonić wcześniej żeby przygotowali słód do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ... czyli mam rozumieć, że nikt nie ma doświadczenia ze słodami z Litwy.

No to ja zaczynam, dam znać jak coś wyjdzie.

Byłem tam w poniedziałek, przy okazji wizyty w Wilnie( nawet mieszkaliśmy przy tej ulicy ;))- to jest biuro, o 10.00 było zamknięte, na drzwiach podany nr telefonu.

Nie dzwoniłem, bo wracałem już do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Mimazy miałem pisać. Globalmalt bodajże 3' date='17 za kg pilzneńskiego.[/quote']

W tej chwili cena za pilzneński to 2500 netto/tonę, monachijski 2700/tonę. Minimalna ilość to 50 kg jednego rodzaju.

Płatność gotówką na miejscu. Trzeba zadzwonić wcześniej żeby przygotowali słód do odbioru.

Witam.

Dzisiaj w Bydgoszczy odebrałem słód. Ceny pilzneński - 2300 zł. + VAT, monach 2500 zł. +VAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Mimazy miałem pisać. Globalmalt bodajże 3' date='17 za kg pilzneńskiego.[/quote']

W tej chwili cena za pilzneński to 2500 netto/tonę' date=' monachijski 2700/tonę. Minimalna ilość to 50 kg jednego rodzaju.

Płatność gotówką na miejscu. Trzeba zadzwonić wcześniej żeby przygotowali słód do odbioru.[/quote']

Witam.

Dzisiaj w Bydgoszczy odebrałem słód. Ceny pilzneński - 2300 zł. + VAT, monach 2500 zł. +VAT

A ja dzisiaj dzwoniłam ;). Widać dla kobiet mają drożej ;)

A jakie ilości odebrałeś?

 

Napisz jeszcze jaka jest jakość tego słodu, tak 'na oko'.

Edytowane przez AgaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili cena za pilzneński to 2500 netto/tonę' date=' monachijski 2700/tonę. Minimalna ilość to 50 kg jednego rodzaju.

Płatność gotówką na miejscu. Trzeba zadzwonić wcześniej żeby przygotowali słód do odbioru.[/quote']

Witam.

Dzisiaj w Bydgoszczy odebrałem słód. Ceny pilzneński - 2300 zł. + VAT, monach 2500 zł. +VAT

A ja dzisiaj dzwoniłam :smilies:. Widać dla kobiet mają drożej :smilies:

A jakie ilości odebrałeś?

 

Napisz jeszcze jaka jest jakość tego słodu, tak 'na oko'.

100 kg monacha, 50 kg pilzneńskiego

ale co to jest za ilość?

Jaką cenę Ci podali?

cała transakcja przebiegała ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj w Bydgoszczy odebrałem słód. Ceny pilzneński - 2300 zł. + VAT' date=' monach 2500 zł. +VAT[/quote']

A ja dzisiaj dzwoniłam :smilies:. Widać dla kobiet mają drożej :smilies:

A jakie ilości odebrałeś?

 

Napisz jeszcze jaka jest jakość tego słodu, tak 'na oko'.

100 kg monacha, 50 kg pilzneńskiego

ale co to jest za ilość?

Jaką cenę Ci podali?

cała transakcja przebiegała ok

jaka jest jakość tego słodu, tak 'na oko'. - nie wiem, nie zaglądałem do wora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.