Skocz do zawartości

Pokazy warzenia piwa oraz spotkania piwowarów - Kuźnia Pub, Rzeszów


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie macie jakiegoś spotkania ten weekend? Siedzę w hotelu Nowy Dwór do niedzieli i poją mnie tu tyskim

 

O masz.. jak ja to mogłem przeoczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po wczorajszym okazie doszedłem do wniosku, że zbieram sprzęt i biorę się za zacieranie. A na następny pokaz postaram się zabrać brata. Panowie jeszcze raz dzięki. To prawda, że nawet tydzień suchej teorii nie zastąpi pięciu minut słuchania i oglądania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Kroi się spotkanie piwowarów w Rzeszowie - 27.09. piątek, Kuźnia Pub, w planie również wymarsz na Stary Browar. Start pewnie gdzieś między 17 a 18, część osób na pewno dojdzie wieczorem, w końcu piątek to dzień pracujący. Wszystkich chętnych zapraszam.

 

P.S. Na spotkaniu będą również poruszone sprawy organizacyjne dotyczące akcji Beczka, zainteresowanych poinformowałem ale w woli ścisłości przypominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroi się spotkanie piwowarów w Rzeszowie - 27.09. piątek, Kuźnia Pub, w planie również wymarsz na Stary Browar. Start pewnie gdzieś między 17 a 18, część osób na pewno dojdzie wieczorem, w końcu piątek to dzień pracujący. Wszystkich chętnych zapraszam.

 

P.S. Na spotkaniu będą również poruszone sprawy organizacyjne dotyczące akcji Beczka, zainteresowanych poinformowałem ale w woli ścisłości przypominam.

 

Radzę Wam zrobić rezerwację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, mała zmiana organizacyjna. Spotykamy się 27.09. w piątek ale w od razu w Starym Browarze, mamy rezerwację na 2 stoliki od godziny 19:00 (dzięki Jacek), oczywiście można przybyć wcześniej, popołudniu w lokalu jest sporo miejsc wolnych.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja stała się dynamiczna.

 

W Kuźnia Pub będzie dziś premiera piwa z Ursa Maior - będzie to American Amber Ale, na premierę ma przybyć piwowarka Aga :)

Zaczynam więc spotkanie w Kuźnia Pub, 17-18, zaś Stary Browar odkładamy na wieczór (chyba uda mi się przesunąć rezerwację na 20:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

popołudniu w lokalu jest sporo miejsc wolnych.

Niestety dziś jakieś bardzo zatłoczone to popołudnie. Poszliśmy z Żoną obczaić temat, miejsca brak, jedno piwko na szybko-bez rewelacji, chyba że ta pindoleta co nas obsługiwała nie wiedziała co przyniosła-(gęgała tylko o American Dark Ale jakąś formułkę nie wiadomo po co), bo marcowe to z pewnością nie było-mętne, mało chmielone, mało Marzen'owe. Atmosfera snobistyczna, napuszona, nie ma ducha browaru, i jakoś tak za nowocześnie, kto inny nas obsługiwał, kto inny brał kasę, nikt menu nie podał, tylko jakiś świstek gumowy na tym pseudo-stoliku, co był dostępny, a w desce konesera nie można sobie piw wybrać (jakby to był jakiś problem-w Bierhalle tego problemu nie było), tylko zestaw narzucony, a może ja nie mam ochoty ani na pils'a, ani na pszeniczne, tylko chciałem marcowe, ciemne, pale ale i ewentualnie ADA? Może się rozkręcają, może trafiliśmy na jakiś czas newralgiczny, ale jak na razie to wolę Ceską Hospodę w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

WARSZTATY PIWNO KULINARNE

 

25.11.2013 czyli już dziś w Kuźnia Pub będziemy warzyć CZESKIEGO PILZNERA,a jak czeskie piwo to będziemy przygotowywać czeską przekąskę czyli NAKLADANY HERMELIN (marynowany w ziołach ser camembert z cebulą, czosnkiem, papryką)

 

START GODZINA 17.00

 

post-3232-0-70275100-1385383241_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.