Skocz do zawartości

Pokazy warzenia piwa oraz spotkania piwowarów - Kuźnia Pub, Rzeszów


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zacytować informację z browar.biz właściciela Kuźnia Pub w Rzeszowie:

 

10.10.2011 rozpoczynamy cykl imprez pt. ?Pokaz warzenia piwa sposobem domowym?,

 

Pokazy będzie przeprowadzał Jacek Michna o następujących osiągnięciach piwowarskich:

 

VII Konkurs Piw Domowych w Żywcu 2009- II miejsce w kategorii Doppelbock

VIII Konkurs Piw Domowych w Żywcu 2010- I miejsce w kategorii Strong Scotch Ale (Wee Heavy)

IX Konkurs Piw Domowych w Żywcu 2011- I miejsce w kategorii Bohemskie Tmave, oraz I miejsce w kategorii Russian Imperial Stout

II miejsce w II Konkursie Piwo.org 2011 w Wiśle w kategorii Oktoberfest,

 

 

Na I warzenie zaplanowaliśmy piwo pszeniczne, uwarzymy 20 litrów piwa, ekstrakt 12,5 Blg, zaw. alkoholu 4,6-4,8 %, do degustacji za 4 tygodnie , tak więc na pierwsze spotkania zaserwujemy do degustacji piwo domowe z piwniczki Naszego Piwowara.

 

Produkty na pokazy warzenia piwka udostępni nam BROWAMATOR.

 

 

WSTĘP WOLNY

 

START GODZINA 17.00

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

07.11.2011 kolejny pokaz warzenia piwa

 

Na poniedziałkowe warzenie zaplanowaliśmy American India Pale Ale (AIPA)- 20 litrów

o ekstrakcie ok.16,5 i przybliżonej zawartości alkoholu 6,5%, a do degustacji Pszeniczne z ostatniego warzenia.

 

Produkty na pokazy warzenia piwka udostępnia nam BROWAMATOR.

 

 

WSTĘP WOLNY

 

START GODZINA 17.00

 

 

info za:browar.biz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

19.12.2011 kolejny pokaz warzenia piwa

 

Na poniedziałkowe warzenie zaplanowaliśmy Dry Stouta 12 blg, ok.5% alk.

AIPA zabutelkowna, czeka na degustację wraz z kilkoma zabunkrowanymi butelkami pszenicy z pierwszego warzenia

 

Produkty na pokazy warzenia piwka udostępnia nam BROWAMATOR.

 

 

WSTĘP WOLNY

 

START GODZINA 17.00

 

 

info za:browar.biz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega quraqus jak i moja osoba wybierają się na pokaz (a zwłaszcza degustację AIPA :)) Za pewne nie jeden z forumowiczów będzie obecny więc można by to przeobrazić w jakieś "małe walne" :smilies: Chodzi oczywiście o dyskusję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo się rozrasta, około 20 osób było na wczorajszym pokazie, AIPA była przednia, "soło" i inne piwa również. Kto nie był niech koniecznie wpadnie na nastepne pokazy.

 

Z tego co słyszałem parę osób "nawróciło" się na piwowarstwo :D

 

EDIT:

Relacja:

http://www.browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=12670505&=Pokazy_warzenia_piwa_-_Pub_Ku%BCnia_-_Rzesz%F3w&sess_id=18107251690

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

oooo to ja nie bylem sam na tych pokazach? :beer: powinni nakazac noszenia forumowych koszulek :(. na nastepnych pokazach bede dosc charakterystyczny - obiecalem wziac aparat :okey:.

 

archivi, byłeś na przedostatnim/ostatnim pokazie ? nie widziałem nikogo z aparatem :) na następny raz daj znać, że będziesz.

 

No to Panie i Panowie pokaz uznajemy za udamy ! :D

 

 

... Jacek powiedział że następne spotkanie odbędzie się 27 Lutego (poniedziałek) godzina 17.

 

A nie mówił co będzie warzone ?

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archivi, byłeś na przedostatnim/ostatnim pokazie ? nie widziałem nikogo z aparatem :) na następny raz daj znać, że będziesz.

 

WiHuRa - niestety nie mogłem zaglądnąć... ostatnio fatalnie stoje z czasem... nawet sam uwarzyć nie mam czasu - już nie pamiętam nawet co planowałem (jakieś słody się walają).

Ostro będę się starał na 27 zaglądnąć ale nic nie obiecuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.