Skocz do zawartości

X Konkurs Piw Domowych Birofilia 2012 w Żywcu


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Metryczki z AIPA rozesłane. Gdyby nie było widać, sprawdźcie spam.

 

Wszystkim rozczarowanym wynikami, nie tylko tej kategorii, polecam tę fotkę i komentarz.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ale to byl Herkules Pierona ;)

Swoją drogą, to zaskakujące ale nie było wśród metryczek AIPA ani jednego piwa, które byłoby określone jako zbyt gorzkie. Widocznie wszystkie zbyt goryczkowe nie przeszły eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pieron napisał, młodzi piwowarzy jeszcze przekonają się ze to po części loteria /np. skład jury, kolejność podania/ , a starzy nie powinni się dziwić. ;)

Dla mnie to z lekka jałowa dyskusja :) .

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pieron napisał, młodzi piwowarzy jeszcze przekonają się ze to po części loteria /np. skład jury, kolejność podania/ , a starzy nie powinni się dziwić. ;)

Pewnie dlatego, jeszcze mój debiut w konkursach sobie poczeka (nie ujmując nic konkursom, sędziom i laureatom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pieron napisał, młodzi piwowarzy jeszcze przekonają się ze to po części loteria /np. skład jury, kolejność podania/ , a starzy nie powinni się dziwić. ;)

Dla mnie to z lekka jałowa dyskusja :) .

Brawo Josefik. Szkoda bić piany. Ocena piwa jest bardzo subiektywna.Eliminacje w Żywcu a konkurs w Częstochowie to różnica dwóch tygodni. W przypadku witka to dużo. W końcu zasady oceny piwa to nie matematyka gdzie wynik może być jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - więcej luzu, mnie też denerwuje, że moje piwa słabo wypadły w Żywcu, ale to nie powód do depresji i podkręcania forum.

Wiem, że w przyszłym roku będę miał więcej szczęścia i jakieś podium.

Brawo Jasiu

Takie wypowiedzi są fajne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie surowe mięso by zepsuło sie w tydzień :P

Faktycznie chłopaki macie monopol na wiedzę o piwie...

Nie o to chodzi Tomku, ale jak ci sami ludzie oceniają te same piwa w przeciągu kilu dni i są takie różnice. Ale ja się nie znam bom nie szkolony

ps. może różnice w przechowywaniu?

ps2 mój post nr 5000 :beer:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie surowe mięso by zepsuło sie w tydzień :P

Faktycznie chłopaki macie monopol na wiedzę o piwie...

Nie o to chodzi Tomku, ale jak ci sami ludzie oceniają te same piwa w przeciągu kilu dni i są takie różnice. Ale ja się nie znam bom nie szkolony

ps. może różnice w przechowywaniu?

Andrzej nawet jeśli Ty nie szkolony idę o zakład (kasta dowolnie wybranego piwa) dam Ci 10 piw do oceny a za tydzień powtórka.

Jest więcej niż pewne , że ocenisz je inaczej. Sędzia też człowiek. Ukrainie na mistrzostwach nie uznali bramki i sędziego za to nie powiesili. Komentarz był taki : to urok tego sportu.Ja nie jaram się wynikami konkursów , po co bić pianę. Warzmy , pijmy a to co zostanie wysyłajmy na konkursy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po to sędziowie się szkolą, doskonalą kubki smakowe by wybrać najlepsze i oceniać podobnie jak tydzień temu

ps. Gdyby ten sędzia wszedł na trybuny, między kibiców Ukrainy tak wesoło by nie było ;)

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po to sędziowie się szkolą, doskonalą kubki smakowe by wybrać najlepsze i oceniać podobnie jak tydzień temu

ps. Gdyby ten sędzia wszedł na trybuny, między kibiców Ukrainy tak wesoło by nie było ;)

Na mistrzostwa Europy czy świata są wybierani najlepsi sędziowie. Czy przez ich błędy przestajesz interesować się piłką? Jak podyktowano karnego Niemcom w doliczonym czasie na poprzednich mistrzostwach byłes zły jak ja. Czy z tego powodu przestałem interesować się piłką? Nie!

Czytałem tu na forum , że cały szczęśliwy z wylosowanej wejściówki poszedłeś na trening Portugalii a nie sprzedałeś jej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.