Skocz do zawartości

X Konkurs Piw Domowych Birofilia 2012 w Żywcu


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do dwóch tygodni też wybiorę się do Żywca.

Jeśli ktoś z okolicznych piwowarów ma zamiar wziąć udział w tegorocznym konkursie mogę bezpłatnie dowieść piwa do Piwiarni.

Jestem chętny :okey: Pakowanie piwa do wysyłki pocztą czy kurierem to horror.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni to mało :smilies: i tak zawsze czuję niedosyt. Festiwal zaczyna się w piątek ok.16, a rozkręca się ok. 20, więc spoko po robocie zdążysz.

 

Nie ma szans żeby wyjechał wcześniej niż o 18:00 (a do Żywca mam jakieś m.in 4-4,5h drogi). Wyszłem z założenia, że lepiej w sobotę niż wcale ;)

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super Pieron. Jak będziesz się wybierał to daj znać, chętnie podrzuciłbym Ci moje "specyjały" :)

Im prędzej tym lepiej.

Dlatego piszę że do dwóch tygodni a raczej pod koniec miesiąca.

Jestem chętny :okey: Pakowanie piwa do wysyłki pocztą czy kurierem to horror.

Lenie pakowania koniecznie muszą dodać po flaszce do paliwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są jacyś spóźnieni bezdomni, śpieszę donieść, że w pensjonacie "Nad Sołą" [Żywiec ul. Tetmajera 75; Telefon: (033) 861-03-07(10)] zwolniły się w słusznym terminie dwa apartamenty. Oferta skierowana raczej do par :) , w pokojach są małżeńskie łoża. Każdy apartament składa się z dwóch pokoi i jednej łazienki. Wejście do pokoi z wewnętrznego przedpokoju. Podejrzewam, że można sobie zarezerwować jeden pokoik lub wręcz dokonać rezerwacji jednoosobowej ale szczegóły do ustalenia u pań recepcjonistek.

Z rezerwacją trzeba się śpieszyć, jutro może być nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostaliście już swoje zaproszenia ??? Jeszcze niedawno była nadzieja, że się pojawię na tej imprezie, a tu dwa dni temu dopadła mnie świnka i nie wiem czy się wyleczę do tego czasu, tym bardziej, że jestem dość stary na taką chorobę. Wszystkim życzę udanej zabawy :beer: Wracam do łóżka :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj otrzymałem zaproszenie, choć niczego nie wypełniałem przez Internet. Pewnie wysyłają na podstawie bazy danych z ubiegłego roku. Wysłali nawet dwa dla żony osobne zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj otrzymałem zaproszenie, choć niczego nie wypełniałem przez Internet. Pewnie wysyłają na podstawie bazy danych z ubiegłego roku. Wysłali nawet dwa dla żony osobne zaproszenie

 

Twoja żona (tak jak i moja) załatwiła to specjalnie, żebyśmy nie pojechali sami. Mamy nadopiekuńcze małżonki, nie pozwolą byśmy się sami "katowali" na festiwalu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj otrzymałem zaproszenie, choć niczego nie wypełniałem przez Internet. Pewnie wysyłają na podstawie bazy danych z ubiegłego roku. Wysłali nawet dwa dla żony osobne zaproszenie

 

Ale od kogo dostaleś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to zaproszenia, które dostaliśmy pocztą są tylko informacyjne.Wypisany jest tam program całego festiwalu , a w dole w czerwonej ramce znajduje się napis " W tym roku nie prowadzimy rejestracji uczestników Festiwalu Birofilia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładając tekst w ramce, na zrozumiały dla wszystkich mieli napisać: skończyła się darmoszka, trzeba bulić. Te zaproszenia to tylko informacja, żeby wiedzieć od której można zacząć nasiąkać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że muszę zostawić bananowóz żonie, potrzebuję transport dla mojego piwa (w skrzynce) oraz ewentualnie dla mnie. Czy ktoś z piwowarów warszawskich lub około będzie miał wolne miejsce w aucie?

Wszystko wskazuje na to, że ja. Wybieram się, mam zarezerwowane lokum i jedziemy tylko we dwoje więc miejsce się znajdzie. Jakby coś to daj znać. Aha rezerwację mam od piątku do niedzieli ale nie wydaje mi się żebyś jechał na krócej :D.

Może wogóle rozważmy większy transport, jakiś bus czy coś. Szkoda tracić tylu godzin :D a chętnych na pewno się kilku znajdzie? Póki co :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.