Skocz do zawartości

X Konkurs Piw Domowych Birofilia 2012 w Żywcu


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje wszystkim nagrodzonym

Moje 2 z 4 wystawionych przeszyły do finału i to takie na ktore najmniej stawiałem

Przy okazji pytanie ,oceny piw finałowych beda wysłane na maila ,a oceny tych ktore sie nie dostały tez do nas dotrą ? Czy beda jakies dyplomy dla wszystkich finalistów tak jak w tamtym roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież nie miały, jak to było przez 10 lat.

 

To jeszcze zapytam w imieniu kolegi. Gdzie są jego piwa, które obiecano mu oddać, z powodu braku wpłaty?

 

Potraktowano go jak w Misiu: Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim nagrodzonym

Moje 2 z 4 wystawionych przeszyły do finału i to takie na ktore najmniej stawiałem

Przy okazji pytanie ,oceny piw finałowych beda wysłane na maila ,a oceny tych ktore sie nie dostały tez do nas dotrą ? Czy beda jakies dyplomy dla wszystkich finalistów tak jak w tamtym roku ?

Tak, piwowarzy, których piwa odpadły w eliminacjach dostaną uproszczone metryczki. Z tego co wiem, finaliści dostaną dyplomy za udział w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne gratulacje na ręce Kolomara - wygrane w kategoriach weizen i stout potwierdzają Twoją klasę i doświadczenie w tych stylach oraz to, że wygrane w innych konkursach w ostatnich latach nie były dziełem przypadku czy braku konkurencji. Mam nadzieję, że postarasz się o godną oprawę sukcesu ;) . Rzecz jasna wyrazy uznania dla wszystkich nagrodzonych i finalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie mogę dodać moich zdjęć do tego albumu, choć mam dostęp do albumów z poprzednich edycji? Coś z uprawnieniami?

Nie wiem jak dodać uprawnienia. :( Ani czy w ogóle mogę. Chyba trza do Tomka uderzyć...

Ja utworzyłem po prostu nowy album i podpiąłem go pod album nadrzędny Festiwal Birofilia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem nigdzie recenzji więc sie zapytam wprost - jak wypadł artezan? czy ktoś mógłby napisać recenzję? :)

no i czy chłopaki z artezana mogliby napisać jak to teraz wyglądało z drugiej strony? :D

Edytowane przez amap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem wypadł bardzo dobrze. Oprócz naprawdę niezłego piwa można było kupić koszulki i zaje**** czapkę jerzyka. Nie mogę sobie podarować, że w tym całym zamieszaniu nie zdążyłem zakupić koszulek i czapki, za co zebrałem zasłużony łomot w domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piwowarzy, których piwa odpadły w eliminacjach dostaną uproszczone metryczki. Z tego co wiem, finaliści dostaną dyplomy za udział w finale.

A piwa tych co zostali zdyskwalifikowani nie dostana nic bo nie zapłacili ( za ocenę? ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybko wysłaną metryczkę. 5 miejsce w takim konkursie cieszy niesamowicie.

 

Co do Artezana, to piwa bardzo solidne. Wit o pięknym aromacie świeżych pomarańczy. Może nieco zdominowany przez owoce, przez co mało stylowy, ale za to bardzo smaczny. Belg (dubbel) też mi smakował. Bardzo fajny w aromacie, ale nieco za słodki i chyba zbyt słaby (o ile to miał być dubbel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metryczki Barley Wine zostały wysłane na adresy mailowe finalistów, jeżeli ktoś nie dostał, proszę o info na PW.

 

 

Dostałem metryczkę. Dzięki :)

12 miejsce

Przy tych wadach jak opisane to idę dzisiaj do piwnicy i reszta BarleyWine idzie w kanał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.