Skocz do zawartości

X Konkurs Piw Domowych Birofilia 2012 w Żywcu


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie polewają na zapleczu i nie przynoszą w szklanach?

 

Ciekawe, kiedy doczekamy się takiego zaufania jak w NL gdzie butelka wręcz musi mieć etykietę z nazwiskiem piwowara i wszystkie oceniane butelki stoją przed sędzią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posłałem etykietki przymocowane na kleju. Malutkie, ale jednak przyklejone. Klej puszcza łatwo i bez śladu (wodorozcieńczalny a nie naklejkowy) ale jest. Niedobrze :(

Natychmiast bym Ci zdyskwalifikował, mam nadzieję, że sędziowie tak zrobią :smilies:

Trzeba czytać regulamin, ZE ZROZUMIENIEM, Panie doktorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że piwo nie laureatów jest nie gorsze, a czasami nawet lepsze, od piw laureatów, także Grzesiu jak przytargasz swoje to nikt Cię nie wygoni ;):beer:

 

Tak jest Przemo ! Laureatów konkursów piwowarskich z ostatnich lat zapraszamy do Żywca jako gości specjalnych :)

Natomiast każdy piwowar, który będzie chciał zaprezentować swoje piwo pod Namiotem Piwowarskim jest mile widziany i nie potrzeba do tego specjalnych zaproszeń.

 

P.S.

Zaproszenia do Laureatów wysyłaliśmy mailem w dwóch turach, jednak z różnych powodów nie do wszystkich dotarły. Jeśli ktoś z Laureatów nie otrzymał zaproszenia a chciałby przyjechać ze swoim piwem na Birofilia 2012, proszę o pilny kontakt: ziemowit.falat@browamator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wysłałem :/

Mój barley wczoraj poszedł do kega , bo się nie nagazował :ble: ( dlatego pytałem, czy można wysłać piwo na konkurs w kegu ) :P

Stawiałem na mojego "stejka piwnego" a tu lipa .

Może wyślę jakieś kwasiżury w innych kategoriach ale zapał mi przeszedł i cycki opadły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj.....jak dorosnę.. będę sędzią piwowarskim.. :P

Pożałujesz w połowie pierwszego konkursu.

Wczoraj wystawiałem się (tradycyjnie już) na konkursie dziedzictwa kulinarnego. Tym razem z grodziszem i kiełbasą. Jurorów było 4 a potraw 98. Na mym stanowisku nie byli szczęśliwi, gdy pomyśleli ile im zostało (a byłem gdzieś w połowie stawki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.