Skocz do zawartości

Warzenie Grand Championa 2011 w BBZ


dżony

Rekomendowane odpowiedzi

W Warszy na Bemowie jest ok: 4.39, szklanek widziałem że mieli kilka pudełek. Kilka pudełek minus jedna oczywiście :lol:

Ha! Też byłem w tej Almie jakieś pół godziny temu. Piwa sporo - na oko: paleta. Szklanek też na razie dostatek. Pani mówiła że już rozdała jedną paczkę szklanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miało być z hukiem , a właśnie jestem a Almie , piwa stoja na półce jak każde inne. O szklankach, podkładkach, ani widu ani słychu....panie na informacji postawiły wielkie oczy, jak spytałem o szklanki. Miało być wielkie booom, a wyszło jak zawsze.

Nie wiem gdzie byłeś, ja byłem w Galerii Kazimierz. Poza tym byłeś za wcześnie :lol: Piwa odsłonięte wcześniej, ale hostessa ze szklankami zjawiła się punkt 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bydgoskiej Almie siwy dym z kodami - piwa i szklanek pełno ale nie można kupić bo nie wchodzi na kasę - zrobiłem dym na stoisku alkoholowym i mam 6 sztuk i 2 szklanki - cena 4,39 za sztukę. Piwko bardzo dobre, ja tez nie czuję żelaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mała ta butelka, szybko znika. Piana pozostawiła krążki, smaczne, przypomina mi jakieś niemieckie piwo, które gdzieś tam piłem w browarze. Smaczne.

 

Bardziej szczegółowe znęcanie będzie później. :lol: Teraz idę wypić następną butelkę z drugim piwowarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybnicka premiera może nie w glorii i chwale, ale całkiem sympatycznie. Niewielkie grono klientów, którzy półkolem otoczyli strefę zrzutu. Jedna pani zrobiła drugiej wystraszonej pani fotkę w momencie wiekopomnej odsłony postumentu z piwami. Zestawów sporo, i tych w czteropaku, i pojedynczych butelek. Potem normalka - do koszyczka, do wózeczka i do kasy.

 

Aha, rybniccy (i nie tylko - pozdrawiamy Kielce) piwowarzy uczcili premierę GCh okazjonalnym spotkaniem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być z hukiem ' date=' a właśnie jestem a Almie , piwa stoja na półce jak każde inne. O szklankach, podkładkach, ani widu ani słychu....panie na informacji postawiły wielkie oczy, jak spytałem o szklanki. Miało być wielkie booom, a wyszło jak zawsze.[/quote']

Nie wiem gdzie byłeś, ja byłem w Galerii Kazimierz. Poza tym byłeś za wcześnie :lol: Piwa odsłonięte wcześniej, ale hostessa ze szklankami zjawiła się punkt 18.

Na Kościuszki ok 19.00 była miła pani przy "displeju" i były zarówno pojedyncze jak i trzypaki ze szkłem. Tieroo, jakbyś nie dostał później to ja mam dwa szkła, się podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie piłem, poniżej recenzja mojej Żony:

Ładny zapach, kolor słomkowy, wodniste, piana utrzymuje sie krótko. Smak- lekko przebija sie koelsch przy pierwszym łyku, ale pózniej już nie powala, piwo jak kazde inne przemysłowe.Im dłużej się pije tym gorzej smakuje.

Ja spróbuję dopiero jutro , w okolicy nie ma gdzie kupić ( Sucha Beskidzka).

Edytowane przez twawrzyniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być z hukiem ' date=' a właśnie jestem a Almie ' date=' piwa stoja na półce jak każde inne. O szklankach, podkładkach, ani widu ani słychu....panie na informacji postawiły wielkie oczy, jak spytałem o szklanki. Miało być wielkie booom, a wyszło jak zawsze.[/quote'']

Nie wiem gdzie byłeś, ja byłem w Galerii Kazimierz. Poza tym byłeś za wcześnie :lol: Piwa odsłonięte wcześniej, ale hostessa ze szklankami zjawiła się punkt 18.

Na Kościuszki ok 19.00 była miła pani przy "displeju" i były zarówno pojedyncze jak i trzypaki ze szkłem. Tieroo, jakbyś nie dostał później to ja mam dwa szkła, się podzielę.

Dzięki za dobre serce :) udało się :) w końcu się pojawiła pani z nosidełkami i szklankami. Trochę szkoda że odsłonili za wcześnie te piwa. Wiem że pewnie było cieżko dopilnować firmę która za to odpowiadała. Tak czy inaczej piwo prezentuje się świetnie, zobaczymy jak będzie smakowało.

 

 

Na razie zmykam butelkować, w nocy będę degustował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie piłem, poniżej recenzja mojej Żony:

Ładny zapach, kolor słomkowy, wodniste, piana utrzymuje sie krótko. Smak- lekko przebija sie koelsch przy pierwszym łyku, ale pózniej już nie powala, piwo jak kazde inne przemysłowe.Im dłużej się pije tym gorzej smakuje.

Ja spróbuję dopiero jutro , w okolicy nie ma gdzie kupić ( Sucha Beskidzka).

A co robisz w Suchej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;-)

 

[A co robisz w Suchej?

Skubany się służbowo tam zakamuflował ;-)

 

Jak by był w B-B to bym go wyciągnął na premierę GC :lol:

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Rybniku coś jeszcze zostało czy ogołocone ??

Było tego naprawdę sporo. Fakt, że ponad połowę wykupił sam Ignac i nie wcale jest powiedziane, że nie najdzie go ochota na blitzkrieg numer 2 :lol:

 

Szklaneczka znajdowała się w kartonowym paku, obok trzech butelek GCh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem... piwko przypomina mi pewne niemieckie piwko, którego nazwy nie pamiętam, robiłem porównanie ze swoim miesięcznym kolońskim, na pewno dużo bardziej czuć aromat chmielu w GC, jak zesmakowałem oba to stwierdziłem, że 2 różne piwa (moje z CP zestawu gotowego) szklaneczka jest, zestaw dzięki uprzejmości Kopyra czekał na mnie w Obornikach. Przy okazji pozdrowienia dla Kopyra i Jacera, których miałem okazję poznać. Cała przyjemność po mojej stronie. Tym bardziej, że zostałem uraczony Porterem Kopyra no i zaopatrzyłem się w kilka piw u mnie w mieście w ogóle niedostępnych. Szacun dla Janka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrowienia dla Kopyra i Jacera, których miałem okazję poznać. Cała przyjemność po mojej stronie. Tym bardziej, że zostałem uraczony Porterem Kopyra no i zaopatrzyłem się w kilka piw u mnie w mieście w ogóle niedostępnych.

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! :smilies:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;-)

 

[A co robisz w Suchej?

Skubany się służbowo tam zakamuflował ;-)

 

Jak by był w B-B to bym go wyciągnął na premierę GC :smilies:

Przepraszam, że ostatnio się nie odzywałem . Mam budowę na "głowie" i nie warzę. To pierwsze jest fajne a to drugie boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrowienia dla Kopyra i Jacera' date=' których miałem okazję poznać. Cała przyjemność po mojej stronie. Tym bardziej, że zostałem uraczony Porterem Kopyra no i zaopatrzyłem się w kilka piw u mnie w mieście w ogóle niedostępnych.[/quote']

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! :smilies:;)

Trzeba sobie klienta wychować. ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bydgoskiej Almie siwy dym z kodami - piwa i szklanek pełno ale nie można kupić bo nie wchodzi na kasę - zrobiłem dym na stoisku alkoholowym i mam 6 sztuk i 2 szklanki - cena 4,39 za sztukę. Piwko bardzo dobre, ja tez nie czuję żelaza.

To pewnie stałeś w kolejce z Midrielem i Preisem, którzy pamiętali o mnie kupili dla mnie jeden zestaw :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrowienia dla Kopyra i Jacera' date=' których miałem okazję poznać. Cała przyjemność po mojej stronie. Tym bardziej, że zostałem uraczony Porterem Kopyra no i zaopatrzyłem się w kilka piw u mnie w mieście w ogóle niedostępnych.[/quote']

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! :smilies:;)

Josefik zazdrosny... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście błąd na etykiecie ?

 

"JUBULEUSZ BROWARU W CIESZYNIE"

Rzeczywiście! No to będzie może cenna etykieta dla wnuków:P Kupiłem sobie 2 "trzypaki", w Lubelskiej Almie wszystko ok z kodami, hostessie pomagał..."hostess" (no w każdym razie druga hostessa miała jaja:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bydgoskiej Almie siwy dym z kodami - piwa i szklanek pełno ale nie można kupić bo nie wchodzi na kasę - zrobiłem dym na stoisku alkoholowym i mam 6 sztuk i 2 szklanki - cena 4' date='39 za sztukę. Piwko bardzo dobre, ja tez nie czuję żelaza.[/quote']

To pewnie stałeś w kolejce z Midrielem i Preisem, którzy pamiętali o mnie kupili dla mnie jeden zestaw ;)

Ja pierwszy kupiłem! Po tym dymie co go robiłem na monopolowym. Jak podszedłem do kasy to pani mi mówi "to piwo nie wchodzi" ja na to: "podobno wchodzi".

 

Mi tam wchodzi już trzecie i pasi :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bydgoskiej Almie siwy dym z kodami - piwa i szklanek pełno ale nie można kupić bo nie wchodzi na kasę - zrobiłem dym na stoisku alkoholowym i mam 6 sztuk i 2 szklanki - cena 4,39 za sztukę. Piwko bardzo dobre, ja tez nie czuję żelaza.

a ja czuję, niemniej na pewno mniej tego niz w brackim, a oprocz zelaza jeszcze cos, ale o tym pewnie ktos jeszcze napisze.

 

bylem na premierze w sketchu, bylo swietnie, atmosfera przednia, mialem okazje co niektorych poznac i oczywiscie raz jeszcze uscisnac dlon Jankowi.

:smilies:;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.