Skocz do zawartości

Warzenie Grand Championa 2011 w BBZ


dżony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ufffffff! Co za ulga :D

No ba' date=' szklaneczka ma nawet podziałkę przy 0,2 l :beer:[/quote']

Nie tyle chodzi mi o szklaneczkę, co o to, że się rozkoszowaliście piwem :beer:

 

Swoją drogą śmieszne, że GŻ szerokim łukiem ominęła wszystko co mogłoby łączyć samo piwo z Kolonią, a dołącza do piwa Stange, która także jest prawnie zastrzeżona :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą śmieszne, że GŻ szerokim łukiem ominęła wszystko co mogłoby łączyć samo piwo z Kolonią, a dołącza do piwa Stange, która także jest prawnie zastrzeżona :beer:

Ale szklanka jest gratis, więc nie jest łatwo wyliczyć ile z tego tytułu przysporzą strat browarom z Kolonii. :beer:

 

EDIT: a czy u nas taka szklanka nie jest nazywana aby "angielką"? Chociaż angielka jest chyba niższa i szersza. Angielka - szklanka do wódki. No to jeszcze jest literatka. :beer:

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 6.12 nie zostało już dużo czasu' date=' więc żeby zrobić Wam smaczek na BGCHB 2011 wrzucam fotki tego, co wczoraj do mnie kurier przyniósł.[/quote']

Ja też chcę taki pakiet :P;)

Tomek znając Twoje piwa to jest duża szansa na wizytę kuriera, ale niestety dopiero za rok. :ble:

 

Etykiety ładne, szklaneczki też, a piwo to się przekonamy za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Warszawy chcesz jechać?

Przejechał bym się, pokrzepić na sercu Janka, co by mu smutno nie było na obczyźnie :P ale tylko jako pasażer :ble: Choć jak sobie uświadomię ile godzin tam trzeba jechać, jak do jakieś "Koziej Wólki" to mi się odechciewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęp do Sketch'a na premierę jest wolny, kto miałby ochotę wpaść , to zapraszam :beer:.

 

Dostałem właśnie info, że te osoby, które otrzymały zaproszenia, proszone są o ew. potwierdzenie obecności w mailu zwrotnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęp do Sketch'a na premierę jest wolny, kto miałby ochotę wpaść , to zapraszam :beer:.

 

Dostałem właśnie info, że te osoby, które otrzymały zaproszenia, proszone są o ew. potwierdzenie obecności w mailu zwrotnym.

a wiąże się to np z otrzymaniem zestawu pamiątkowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.