Skocz do zawartości

Warzenie Grand Championa 2011 w BBZ


dżony

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie, gdzie można będzie nabyć GC2011 w Lublinie?

Prócz Almy, oczywiście :(

W kilku newsach przeczytałem, że w delikatesach Alma oraz innych sklepach specjalistycznych z piwem. No dobrze, tylko co to są te inne sklepy i gdzie one są?

Jakaś lista, adresy?

 

Bo niestety, 6.12 to do Almy nie będę mógł pojechać, a tym bardziej o 18 :(

Może tu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Youpiii jutro skosztuje GC2011 :(:(:/

Wszystko wskazuje na to że ja też. Jutro w Rybniku wieczorkiem będę mógł skosztować GC :)

 

Czy któryś rybnickich lub okolicznych piwowarów jest zainteresowany popróbowaniem wyrobów Miodosytni Kieleckiej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youpiii jutro skosztuje GC2011 :(:(:/

Wszystko wskazuje na to że ja też. Jutro w Rybniku wieczorkiem będę mógł skosztować GC :)

 

Czy któryś rybnickich lub okolicznych piwowarów jest zainteresowany popróbowaniem wyrobów Miodosytni Kieleckiej ??

Witam.

Ja jestem chętny. Też zabiorę swoje wyroby. Planuję być w Almie ok 17.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Almie i jegomość powiedział że od jutra od godz 18-ej GCh będzie w sprzedaży w but. 0,33 za 4,4 zł , a przy zakupie 3szt. limitowany kufel do tego. Powiedział też że Alma ma wyłączność na jego sprzedaż ale widać jak ma się ona do rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie duuża biała plama z dostępnością - jakieś 100km, mam nadzieję że nie wszystkie sklepy zostały na mapę naniesione.

Jakby co to w Lesznie podobno ma być. Jutro mam zamiar nawiedzić ten punkt aby sprawdzić. Gdybyś potrzebował to daj info. W Gostyniu kiedyś sobie odbierzesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest mapka:

 

http://www.festiwal-birofilia.pl/mapa.html

 

Podejrzewam, że po premierze będzie dostępny w większej ilości dobrych sklepów z piwem.

Może tu ?

dzięki ;)

już się tak zamotałem, że sam nie mogłem sobie niczego konkretnego odnaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cieszynie premiera ma być w Browarze.

Czekam na bliższe informacje.

Wiadomo coś w temacie?

Z tego co się orientuję' date=' to niestety nic takiego nie jest planowane.[/quote']

Dziwne, bo mam info od kogoś kto ma tam być w ramach "oprawy artystycznej".

Pewnie impreza zamknięta :lol:

W Cieszynie widać ludzie powinni się zadowolić zwykłym Brackim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gazetacodzienna.pl/artykul/gospodarka/grand-champion-festiwalu-birofilia-2011-premira-w-warszawie

 

cyt.: "Miejscem w Cieszynie, gdzie będzie dziś można spróbować Grand Championa 2011 będzie pub "Agora" (ul. Rynek 12) oraz restauracja "Targowa" (ul. Śrutarska 24)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być z hukiem , a właśnie jestem a Almie , piwa stoja na półce jak każde inne. O szklankach, podkładkach, ani widu ani słychu....panie na informacji postawiły wielkie oczy, jak spytałem o szklanki. Miało być wielkie booom, a wyszło jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj byłem w sklepie, szklanek dostali 3 (słownie trzy) sztuki i tyle, więcej nie ma. Stoją więc na wystawie.

Piwo kupiłem za 5,50/but 0,33.

Edytowane przez korko_czong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie degustuję GCH. We Wrocławiu w almie której byłem zero kolejek ale wszystko ładnie przyszykowane - szkła pod dostatkiem. Piwo bardzo mi smakuje, lekkie, przyjemnie wysycone ale niestety czuć trochę żelaza w tle. Już nie mogę doczekać się pierwszych recenzji tego piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Almie w warszawskich Skoroszach falstart ( brak kodów na kasach) i 30 minut spędzone przy kasie :)

Pozdrawiam wszystkich z zablokowanej kasy numer 1 :lol:

 

PS. A piwko pierwsza klasa .. warto było poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.