Skocz do zawartości

browar radwanicki


amap

Rekomendowane odpowiedzi

 

Też muszę pomiodzić, bo mi się miody pokończyły, tylko czemu cholerstwo takie drogie :(

jak się kupuje w ilości hurtowej bądź ma własną pasiekę wychodzi znacznie taniej :)

 

 

W jakiej cenie kupujesz miodzik hurtem? :) zawsze myslalem, ze za litra trzeba 30zl dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w lidlu widziałem miód z polskiej pasieki za 16zł/kg - podobno z warmii czy mazur?

Według mnie to nie może być miód, to się cenowo kupy nie trzyma. 

Ja kupuję od sąsiada z pasieki za 30zl/kg, nawet przy wielkich ilościach jak market może zejść do połowy tej ceny? 

Może wielka pasieka, ale mi się to jakoś nie spina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem podobny miód, też podejrzanie tani, tylko w innym sklepie, ale też osiedlowy supermarket. Było go 1200g, a w piwie ani tyle dało się wyczuć. Jak daję 900g, a nawet 800g tylko na warkę, ale ze sprawdzonego źródła i cena minimum 40zł plus, to potem nie narzekam. Tak samo z miodami, na tanich miodach nie wyjdzie nawet tani trójniak. Zawsze musi być sprawdzone źródło, dostałem kiedyś miody niby właśnie pasieczne, domowe, ale trójniaki wyszły tak tragiczne, że musiałem ratować je najpierw starzeniem w beczce, a potem jeszcze dodatkiem soku jeżynowego, więc nie ma sensu fizykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzisiaj w lidlu widziałem miód z polskiej pasieki za 16zł/kg - podobno z warmii czy mazur?

Według mnie to nie może być miód, to się cenowo kupy nie trzyma. 

Ja kupuję od sąsiada z pasieki za 30zl/kg, nawet przy wielkich ilościach jak market może zejść do połowy tej ceny? 

Może wielka pasieka, ale mi się to jakoś nie spina. 

 

mazurskie miody - tak to się nazywa, cena faktycznie dumpingowa, ale na etykiecie nie znalazłem informacji, że miód spoza eu, bądź eu ale nie pl....

@ori2go możesz potwierdzić skoro masz kupiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przetestować i zobaczyć co z tego wychodzi. Osobiście jestem bardzo zdziwiony, bo skądinąd wiem, że na 1 butelkę okowity idą trzy kilogramy miodu, coby znaczyło że za niecałe 50zł można wyprodukować właśnie butelkę tejże okowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.02.2017 - #101 - gdyniemadzieciwdomu

Zasyp:

pale ale fawcett maris otter1,543

pilzneński 0,933

Special b 0.194
monach 0.188
pale ale bestmalz 0,155


Zacieranie 60' - 68'

Gotowanie/chmielenie 60'
- bramling cross 30g 5ak - 60'
- sybilla 20g - 5'

- Mech irlandzki 5g

Drożdże
tv2

 

Edyta

Edytowane przez amap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.