Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny - wyniki


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jury w dniu dzisiejszym, po głębokiej dyskusji postanowiło wyróżnić i nagrodzić następujące osoby

  • Sara i Artur Nabrdalik
  • Monika Pedrycz
  • Adam Sommerfeld
  • Piotr Kulpa
  • Jacek Stachowski

Gratuluję :) Finałowe prace zamieszczę w dniu jutrzejszym na stronie głównej piwo.org

Dziękuję wszystkim za udział :) Nagrody już przygotowane, więc sprawdźcie swoje skrzynki mailowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jury w dniu dzisiejszym, po głębokiej dyskusji postanowiło wyróżnić i nagrodzić następujące osoby

  • Sara i Artur Nabrdalik
  • Monika Pedrycz
  • Adam Sommerfeld
  • Piotr Kulpa
  • Jacek Stachowski

Gratuluję :) Finałowe prace zamieszczę w dniu jutrzejszym na stronie głównej piwo.org

Dziękuję wszystkim za udział :) Nagrody już przygotowane, więc sprawdźcie swoje skrzynki mailowe.

Proszę o informację, czy w/w osoby otrzymały nagrody (wysyłała je agencja na zlecenie GŻ i nie mam informacji zwrotnych czy zostało to dokonane). Wiem, że co co najmniej jedna osoba nie otrzymała. Piszcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, czy w/w osoby otrzymały nagrody (wysyłała je agencja na zlecenie GŻ i nie mam informacji zwrotnych czy zostało to dokonane). Wiem, że co co najmniej jedna osoba nie otrzymała. Piszcie !

Jeszcze nic do nas nie dotarło, ale cierpliwie czekamy. Jeśli inni dostali już przesyłki to obawiam się że nas pominięto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponowiłem prośbę o informację co się dzieje w tym temacie (ostatnią odpowiedź miałem 17.11). Tak więc proszę forumowiczów o jeszcze 1 dzień cierpliwości. Mam nadzieję, że nie będę musiał tego tematu ruszać od strony zleceniodawcy, ale jeżeli będzie potrzeba, to tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pani Sabinie z firmy Pride&Glory Interactive od 26.09 (mail z listą nagrodzonych, po 17.11 oraz kolejny mail z mojej strony 22.11) do dziś nie udało się odpowiedzieć co z wysyłką nagród w konkursie który organizowali... (a nie było dużo - raptem 5 zestawów piw od Grupy Żywiec)

Temat oczywiście poruszę w poniedziałek od strony zleceniodawcy. Ze swojej strony pozostaje mi przeprosić zwycięzców i zapewnić, że nie spocznę i sprawę zamkniemy zgodnie z obietnicami.

 

ps: no a dla mnie nauka na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do nas dzisiaj też dotarła przesyłka wraz z listem przeprośnym :beer: oraz zadośćuczynieniem za zwłokę.

 

Dziękujemy za organizację konkursu oraz późniejszą interwencję :beer:

Jeszcze tylko mamy malutką prośbę o udostępnienie zwycięskich zdjęć.

 

Pozdrawiają Sarenka i Arczi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.