Jump to content
elroy

Konkurs fotograficzny - wyniki

Recommended Posts

Jury w dniu dzisiejszym, po głębokiej dyskusji postanowiło wyróżnić i nagrodzić następujące osoby

• Sara i Artur Nabrdalik
  • Monika Pedrycz
  • Adam Sommerfeld
  • Piotr Kulpa
  • Jacek Stachowski

Gratuluję :) Finałowe prace zamieszczę w dniu jutrzejszym na stronie głównej piwo.org

Dziękuję wszystkim za udział :) Nagrody już przygotowane, więc sprawdźcie swoje skrzynki mailowe.

Cześć ;)

Finałowe prace zamieszczę w dniu jutrzejszym na stronie głównej piwo.org

Erloy, chyba ich nie przegapiłem?

Właśnie się zalogowałem aby zapytać co z wynikami. jestem ciekaw bardzo szczególnie, że brak czasu nie pozwolił mi wziąć udziału ;)

Jury w dniu dzisiejszym, po głębokiej dyskusji postanowiło wyróżnić i nagrodzić następujące osoby

• Sara i Artur Nabrdalik
  • Monika Pedrycz
  • Adam Sommerfeld
  • Piotr Kulpa
  • Jacek Stachowski

Gratuluję :) Finałowe prace zamieszczę w dniu jutrzejszym na stronie głównej piwo.org

Dziękuję wszystkim za udział :) Nagrody już przygotowane, więc sprawdźcie swoje skrzynki mailowe.

Proszę o informację, czy w/w osoby otrzymały nagrody (wysyłała je agencja na zlecenie GŻ i nie mam informacji zwrotnych czy zostało to dokonane). Wiem, że co co najmniej jedna osoba nie otrzymała. Piszcie !

Proszę o informację, czy w/w osoby otrzymały nagrody (wysyłała je agencja na zlecenie GŻ i nie mam informacji zwrotnych czy zostało to dokonane). Wiem, że co co najmniej jedna osoba nie otrzymała. Piszcie !

Jeszcze nic do nas nie dotarło, ale cierpliwie czekamy. Jeśli inni dostali już przesyłki to obawiam się że nas pominięto.

Czyli nagród nikt nie otrzymał. Mail do Pride&Glory wysłany, mam nadzieję, że jutro sprawa się wyjaśni.

Czy nagrodzone zdjęcia można gdzieś zobaczyć ?

Tak.

... przynajmniej jedno :okey:tu

Edited by rubezahl

Dziś ponowiłem prośbę o informację co się dzieje w tym temacie (ostatnią odpowiedź miałem 17.11). Tak więc proszę forumowiczów o jeszcze 1 dzień cierpliwości. Mam nadzieję, że nie będę musiał tego tematu ruszać od strony zleceniodawcy, ale jeżeli będzie potrzeba, to tak się stanie.

Niestety Pani Sabinie z firmy Pride&Glory Interactive od 26.09 (mail z listą nagrodzonych, po 17.11 oraz kolejny mail z mojej strony 22.11) do dziś nie udało się odpowiedzieć co z wysyłką nagród w konkursie który organizowali... (a nie było dużo - raptem 5 zestawów piw od Grupy Żywiec)

Temat oczywiście poruszę w poniedziałek od strony zleceniodawcy. Ze swojej strony pozostaje mi przeprosić zwycięzców i zapewnić, że nie spocznę i sprawę zamkniemy zgodnie z obietnicami.

ps: no a dla mnie nauka na przyszłość...

... że nie spocznę i sprawę zamkniemy zgodnie z obietnicami.

Możesz już zacząć spoczywać - w tej sprawie! NIE TAK CAŁKIEM! :beer:

Właśnie zziajany kurier przytargał ciężką pakę.

Dzięki.

Do nas dzisiaj też dotarła przesyłka wraz z listem przeprośnym :beer: oraz zadośćuczynieniem za zwłokę.

Dziękujemy za organizację konkursu oraz późniejszą interwencję :beer:

Jeszcze tylko mamy malutką prośbę o udostępnienie zwycięskich zdjęć.

Pozdrawiają Sarenka i Arczi

Do nas dzisiaj też dotarła przesyłka wraz z listem przeprośnym :beer: oraz zadośćuczynieniem za zwłokę.

Potwierdzam - również dziś dostałem przesyłkę, list i zadośćuczynienie. :beer: :rolleyes:

Dwa Żywce plus szklanka :beer:

A gdzie te zdjęcia?

Blisko Darko, blisko

Zdjęcia dodam na nowym piwo.org - teraz bardziej wyłączam niż coś dodaję :beer:

Dwa Żywce plus szklanka ;)

A gdzie te zdjęcia?

Blisko Darko' date=' blisko

Zdjęcia dodam na nowym piwo.org - teraz bardziej wyłączam niż coś dodaję :beer:[/quote']

leżajsk pszeniczny ? :beer:

Cześć :)

Można powiedzieć, że to taki piwowarski niezamierzony joke :)

Pewnikiem przekrojowy zestaw piw z KP :)