Skocz do zawartości

Witam piwowarów, szczególnie z Lublina;)


kajzer102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Jestem nowy na tym forum, więc się ładnie witam i przedstawiam.

Jestem Krzysiek, studiuję sobie chemię, mieszkam w Lublinie, jestem na etapie eksperymentów z zacieraniem.

 

Moje pytanie: chce ktoś z lublina lub okolic nawiązać współpracę? Podzielić się cenną wiedzą? :) Sami wiecie... co dwie głowy to nie jedna, a w kupie siła!:)

 

Jeśli ktoś nie skąpi wiedzy to fajnie byłoby się spotkać przy kufelku... a najbliższa okazja to "Profesjonalia piwowarów i barmanów" na błoniach pod zamkiem Lubelskim 16 i 17 września (ja będę w sobotę po południu).

Co Wy na to? Dalej, dalej Piwowarzy, niech nam piwko się uwarzy! :):) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.. kolejny lublinianin :) witam w gronie piwowarów domowych!

wstąpiłeś na dobrą ścieżkę, tak trzymaj!

 

co do zbliżającego się 'festynu'.... ja pojawię się tam w piątek z wieczorka,

jest już nas kilku w okolicy wiec można by pomyśleć nad małym zlotem... w dogodnym dla wszystkich terminie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, no nie... odzew jest po prostu piękny :) Bardzo mi miło że tak mnie witacie!:D

 

Pepo, właściwie to miałem do Ciebie pisać na priv żebyś zajrzał do "przywitalni" bo bardzo aktywny z Ciebie user. Jakiś zlocik bardzo chętnie, niestety nie mogę być w ten piątek ale właśnie w sobotę po południu (pewnie od ok 16).

 

A jeśli chodziło by o współpracę, to pod koniec września mam ugadany do kupna świeżutki, tegoroczny chmiel w trzech odmianach: Marynka, Lubelski i Goryczkowy. Dostępne ilości mogą być naprawdę hurtowe (tak podejrzewam) tylko ceny nie znam (jak dla mnie to gra drugorzędną rolę - małe ilości). Jestem umówiony na końcówkę września, więc jak ktoś chce to wiecie... palec pod budkę :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Co do chmielu to porozmawiaj z kolegą kajtek99 . Właśnie ma chmiel z tegorocznego zbioru do odstapienia w Lublinie :D może nie ma sensu kupować. Jeśli chodzi o Profesjonalia to wstępnie wybieram się w piatek , niestety w sobotę muszę wyjechać... Ale jeśli chodzi o spotkanie jestem za! :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie: chce ktoś z lublina lub okolic nawiązać współpracę? Podzielić się cenną wiedzą? :smilies: Sami wiecie... co dwie głowy to nie jedna, a w kupie siła!:D

W kupie to muchy, a gdzie kucharek 6 to .... :)

 

Witam i cieszę się z kolejnego piwowara w naszym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że wczoraj nic nie odpisałem ale nie mogłem zajrzeć na forum.

 

Jeśli ktoś dziś jeszcze zajrzy na forum to informuję że będziemy pod tym drzewem na rysunku

 

o godzinie 17.00 - będziemy czekać ok 15 minut. Pomarańczowy plecak, czarna bluza z kapturem i piękna blondynka u boku :)

 

Wiem że już za późno na takie umawianie się i być może nikt z Was nie przeczyta już tego posta na czas, ale warto spróbować...

Edytowane przez kajzer102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przypuszczałem, nikt się nie zjawił, albo się nie znaleźliśmy bo okazało się że wskazane drzewo (a raczej drzewa) były jakby na zapleczu budek z piwem i dostęp do nich był utrudniony.

Na miejscu jednak pogadałem sobie z panem "ekspertem" promującym Warkę a pracującym na co dzień w Żywcu. Przyznam że ma facet wiedzę.

 

Chciałbym się Was zapytać, czy ma ktoś do odsprzedania trochę słodu pilzeńskiego? Interesuje mnie tak ze 3 kg na próby i naukę. Chyba że ktoś z Lublina chce za jakiś czas zamawiać to chętnie się dorzucę do przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Niestety nie było mnie w weekend w Lublinie, więc na profesjonalia się nie wybrałem (cóż za szkoda...:smilies: )

Jeśli będziesz miał jakieś pytania, to śmiało pisz na priva. Co prawda doświadczenia wielkiego nie mam - 5 warek, ale za to od początku z zacieraniem ;)

Spotkanie również można jakieś obmyślić, innych piwowarów spotkać i pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.