Skocz do zawartości

:) Festiwal Piwowarów 2009 / VII Konkurs Piw Domowych


Zdrój

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Festiwal Piwowarów 2009 - najnowsze wieści:

 

Po 4 latach przerwy, wracamy do pomysłu nagradzania najfajniejszych etykiet piw domowych.

 

Wczoraj ogłosiliśmy szczegóły Konkursu Etykiet Piw Domowych 2009:

http://www.browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=6880257&=Festiwal_Piwowar%F3w_2009_-_Serwis_Informacyjny&sess_id=7302593850

 

Ostatni KEPD odbył się w 2005 roku - tutaj można zobaczyć nagrodzone wówczas wzory:

http://www.browamator.pl/galeria.php?grupa_p=8&grupa_rek[8]=1871861

 

Nagrodą w tegorocznym Konkursie jest m.in. profesjonalny druk etykiet zaprojektowanych przez piwowarów domowych. Po Konkursie powstanie też nowa edycja Dziennika Piwowara, w której będziemy reprodukować etykiety nadesłane na Konkurs.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra dodatkowej roboty, ale faktycznie, mam nadzieję że Konkurs Etykiet będzie udany.

 

Nagroda Publiczności zostanie wyłoniona w ten sposób: Piwiarnia Zywiecka wysyła w przyszłym tygodniu ok. 3000 (trzy tysiące) imiennych zaproszeń na imprezę. W zaproszeniach znajdą się informacje o Konkursie. Opieczętowane kartki do głosowania rozdawane będą razem z upominkami od Piwiarni, które uczestnicy Giełdy Birofiliów otrzymują po przyjeżdzie do Żywca (na podstawie kuponu otrzymanego wcześniej pocztą - jak co roku). Każdy posiadacz kartki do głosowania będzie mógł obejrzeć wystawione (i ponumerowane) etykiety na terenie Piwiarni a następnie po wpisaniu trzech faworytów (podając ich numery) oddać głos wrzucając kartkę do urny :D

Swoje głosy oddawać będą także osoby, które zarejestrują się jako uczestnicy Festiwalu Piwowarów 2009 (podobnie jak w zeszłym roku, będą na nich czekały identyfikatory i różne gadżety). Ta rejestracja zacznie się również w przyszłym tygodniu, via browamator.pl

 

Kartki do głosowania nie bedą anonimowe (wśród głosujących również będziemy losować nagrody).

 

A zatem, Nagrodę Publiczności powinno wybrać ok. 1000 osób - liczymy na średnią w Polsce frekwencję czyli ok. 50% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podał Czes na browar.biz najlepsze piwo w konkursie zostanie uwarzone jednorazowo, pod okiem piwowara domowego w browarze w Cieszynie. Super nagroda.

 

Zaczynam zauważać, że piwowarzy domowi zaczynają zmieniac polski rynek piwny. Kto z małych browarów chce wsiadać do tego pociągu niech wsiada, reszta... no cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ostatnio GŻ coś inaczej spogląda.

Brackie w Cieszynie będzie niepasteryzowane (najnowszy rodzaj filtracji piwa - szkoda że tylko w kegu).

Dodatkowo te wyróżnienie dla najlepszego piwa.

Jak już wspomniałem na browar.biz już zazdroszczę zwycięzcy a to z dwóch powodów. Otóż jest to wielkie wyróżnienie dla piwowara domowego, gdy wygrywa konkurs, warzy piwo w niedużym browarze, gdzie to warzy się po starodawnemu. Dostanie umowę, a jego piwo będzie w 50 tyś. butelek. Druga spawa mam wielki sentyment do tego browaru (Dori pewnie też) kolekcjonuję jego gadżety, odwiedzam piwowara i jestem szczęśliwy.

Mam nadzieję, że będzie to ktoś z naszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podał Czes na browar.biz najlepsze piwo w konkursie zostanie uwarzone jednorazowo, pod okiem piwowara domowego w browarze w Cieszynie. Super nagroda.

Dopiero dzisiaj to przeczytałem i aż mnie ciarki przeszły po plecach.

Super nagroda i Super wyzwanie, wielkie brawa dla organizatorów :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Wy, to i ja też przyznam, że to coś wyjątkowego. Brawo Organizatorzy! Wasze!

Pozostaje jedynie mały problem. Należałoby w tym roku zgarnąć Grand Champion'a :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Wy, to i ja też przyznam, że to coś wyjątkowego. Brawo Organizatorzy! Wasze!

Pozostaje jedynie mały problem. Należałoby w tym roku zgarnąć Grand Champion'a :rolleyes:

Przecież to nie problem wystarczy wysłać odpowiednie piwko i już. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wiadomo dokładnie ktorego ten festiwal ma byc ?

Wybierasz się czy co skoro pytasz?

Dodam, że w tej chwili jest giełda birofilów. Masa ludu, dużo dobrego piwa i cała armia znajomych.

Impreza jest dwu dniowa, więc jak by się wybierał to warto o zaproszenie (na browar.biz kolega żywiec -jest organizatorem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyjechac poogladac degustowac i pozniej posiedziec przy piwku w piwiarni moge bez zaproszenia ?

Tak ale zaproszenie uprawnia chyba do zwiedzenia muzeum, i dostaje się szklankę okolicznościową. Także zawsze warto się zarejestrować. Aczkolwiek można się zarejestrować na miejscu chyba bez zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedziała jaka jest nagroda główna to przyłożyłabym się do warzenia piw na konkurs, a tak wypada mi tylko życzyć powodzenia naszym forumowiczom :) Mam tylko nadzieję, że załapię się na butelkę tego piwa. Swoją drogą to będzie niezły stres dla kogoś kto wygra. Trochę większe ilości, trochę inne warunki, technologia...

 

Mam nadzieję, ze w tym roku w Żywcu spotkamy się w większym gronie. Kto się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.