Skocz do zawartości

:) Festiwal Piwowarów 2009 / VII Konkurs Piw Domowych


Zdrój

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bierzcie sie za warzenie.

Tylko jeszcze czekamy na kategorie. :) Po tegorocznym Żytnim' date=' Saison i Mild - spodziewałbym się lambika, berliner weisse i barley wine. :)[/quote']

Kurde, jeszcze muszę spróbować tych kategorii, a już następne się szykują.

 

Anteks wysłałe tego samego portera co do Słowaków, a tu jeszcze lepsze były. Wena też wybrał bodajże najlepsze z swych trzech i to samo.

Kurcze, poziom musi być bardzo wysoki, skoro i ja podskoczyć nie umię. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie sie za warzenie.

Tylko jeszcze czekamy na kategorie. :) Po tegorocznym Żytnim' date=' Saison i Mild - spodziewałbym się lambika, berliner weisse i barley wine. :)[/quote']

KOPYR takie kategorie to pod Twój gust. Ale!!!!! Uważaj bo dzisiaj rano spotkałem jurora Belga nie bedę pisał nazwiska, żeby nie kaleczyć - to ten sam - , który dostarcza Ci piwo i dostałem od niego prezent 1/2 metra - 8 butelek różnych piw belgijskich. Jak zacznę kosztować i mi zasmakuje to kto wie?

Żałował tylko, że nie spotkał sie osobiście z Tobą. Stwierdził, że musi Cie koniecznie odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciepniesz WENA swój przepis na to SUPER PIWO?

 

Prócz mediów, rozgłosu, oklasków, super nagrody będziemy i my, który będą chcieli poznać techniki Twej fachury :)

Jeszcze trochę cierpliwości BA ma pierwszeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluje wszystkim laureatom. Ciesze sie że mogłem poznać kilka osób , był to mój pierwszy festiwal i chociaż pogoda nie dopisała bawiłem sie wspaniale. W przyszłym tygodniu startuje moja pierwsza warka kto wiem moze za rok tez cos wystawie do konkursu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszczersze gratulacje wszystkim nagrodzonym!!!

Szczególne oczywiście dla Grand Championa - Weny!

Moja radość jest ogromna, tym większa, że po raz pierwszy brałem udział w konkursie. Bardzo dziękuję za słowa uznania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba posprzątać :P

Przede wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyjechali na Festiwal. Dziękuję uczestnikom Konkursów. Gratuluję zwycięzcom i nie mogę się doczekać, kiedy w Cieszynie spotkamy się na warzeniu Doppelbocka - w związku z czym ślę specjalne gratulacje dla Jana Krysiaka !

Jesteśmy też chyba wszyscy pod wrażeniem skuteczności piwowarek - dwa pierwsze miejsca - gratulacje dla Doroty Chrapek oraz dla Agnieszki Łopaty, której niestety nie miałem na razie okazji poznac osobiście.

 

W ogóle nie udało mi się pogadać z większością osób z którymi chciałem się spotkać, ale organizatorzy tak już chyba mają i to się niestety powtarza co roku :(

 

Tegoroczny Festiwal był z kilku powodów wyjątkowy b. duże zainteresowanie ze strony piwowarów domowych i browarów rzemieślniczych. kilka konkursów, masa roboty organizacyjnej no i fascynująca pogoda...

 

Mamy już pewne pomysły na zmiany przed Festiwalem 2010. Czekamy na sugestie od uczestników, bo przecież robimy to dla Was !

 

Na koniec jeszcze raz podziękowania dla Grześka Zwierzyny i jego załogi w Piwiarni za wspólnie zrealizowane pomysły i profesjonalizm, dla Sebastiana i Grzegorza z GŻ za konkretne wsparcie i doskonałą atmosferę współpracy, dla Anki, Andrzeja i Alicji za gigantyczną pracę przy KPD i KPR a także dla Agatki za miłe słówka i dla Wojtka, za to że był trzy dni grzeczny ;)

 

Jeśli chodzi o metryczki, to na skrzynki piwowarów zaczną spływać po 10 lipca, ale o szczegółach poczytamy na stronie BA, gdzie przed czwartkiem Andrzej Sadownik podsumuje VII KPD i III KPR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję organizatorom, że co roku dostarczają nam tylu emocji :P Wielkie dzięki za organizację konkursu!!! Miło, że jest miejsce gdzie wszyscy możemy się spotkać, pogadać, podegustować...

 

nie mogę się doczekać, kiedy w Cieszynie spotkamy się na warzeniu Doppelbocka

... mógłbyś rozwinąć?? Czy spotkasz się tylko Ty z Weną, czy też szykuje się jakaś większa impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać' date=' kiedy w Cieszynie spotkamy się na warzeniu Doppelbocka[/quote']

... mógłbyś rozwinąć?? Czy spotkasz się tylko Ty z Weną, czy też szykuje się jakaś większa impreza?

Mam wielką prośbę do Weny oraz organizatorów, aby w miarę możliwości dokładnie udokumentować wizualnie i pisemnie ten wielki moment w dziejach polskiego piwowarstwa domowego, jakim niewątpliwie będzie warzenie podwójnego koźlaka w Cieszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do Weny oraz organizatorów, aby w miarę możliwości dokładnie udokumentować wizualnie i pisemnie ten wielki moment w dziejach polskiego piwowarstwa domowego, jakim niewątpliwie będzie warzenie podwójnego koźlaka w Cieszynie.

Wena gdybyś potrzebował fotografa (może nie najlepszego, ale z chęciami) to daj znać :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już gratulowałam na b.bizie, ale jeszcze i tutaj - gratulacje dla zwycięzców! Zaskakujące, że wygrało sporo osób niespecjalnie znanych z naszych for - jakoś tak się człowiek przyzwyczaił, że piwowarstwo domowe to głównie w necie się gnieździ :P

 

Ja teraz w stresie czekam na metryczkę, mam nadzieję, że będę mogła się pochwalić jakimś miejscem w pierwszej połowie listy ;):o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JZaskakujące, że wygrało sporo osób niespecjalnie znanych z naszych for - jakoś tak się człowiek przyzwyczaił, że piwowarstwo domowe to głównie w necie się gnieździ :(

A może po prostu nie potrafimy dopasować nicków ;)

 

Apeluję zatem, medaliści - ujawnijcie się!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JZaskakujące' date=' że wygrało sporo osób niespecjalnie znanych z naszych for - jakoś tak się człowiek przyzwyczaił, że piwowarstwo domowe to głównie w necie się gnieździ :([/quote']

A może po prostu nie potrafimy dopasować nicków ;)

 

Apeluję zatem, medaliści - ujawnijcie się!!! :P

Więc się ujawniam halo to ja WENA.

A tak na poważnie. Bardzo dziękuję załodze BA i oczywiście Wodzowi Ziemkowi za zorganizowanie konkursu oraz kapitalną nagrodę główną. Dziękuję również konkurencji, że pozwolili mi wygrać. Atmosfera była kapitalna. Nawet pogoda nam nie popsuła humorów. Tyle, że było zimno więc wypiliśmy mniej piwa. Jak będzie przebiegało warzenie i cały pozostały proces jeszcze nie wiem, ale bedę sie starał wszystko uwiecznić i przekazać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie gratuluję wszystkim biorącym udział w konkursie. Wszystkim, którzy znaleźli się na podium oraz w szczególności Dori i Wenie. Brawo sąsiedzi!! Tak trzymać!! Jestem z Was dumny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duma mnie zżera, bo ten człowiek z miejsca trzeciego w kategorii porter to właśnie ja.

Serdeczne gratulacje :P:beer:;)

 

Nie za mało postów napisałem, żeby zająć 3 miejsce? :(

... nie wypada nic innego jak tylko nadrobić zaległości i podzielić się wiedzą :( Na początek poprosimy recepturę na portera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pewne pomysły na zmiany przed Festiwalem 2010. Czekamy na sugestie od uczestników, bo przecież robimy to dla Was !

No to mam prośbę na przyszłość, żeby umieszczać obok nazwisk ksywki, zwłaszcza przy wyczytywaniu ze sceny, no chyba że ktoś sobie tego nie życzy. Z nazwisk to znam mało kogo a nick to dla mnie w takim gronie więcej niż nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu nie potrafimy dopasować nicków :(

 

Apeluję zatem' date=' medaliści - ujawnijcie się!!! :P[/quote']

Duma mnie zżera, bo ten człowiek z miejsca trzeciego w kategorii porter to właśnie ja.

Gratulacje. Podczas ogłaszania Infam wspomniał, że Gniady zajął miejsce, ale nijak nie mogłem tego przypiąć do konkretnej kategorii. Także przepraszam, że nie wymieniłem Cię w gronie forumowiczów na podium. Podobnie jak Dagome, ale tutaj to akurat pojęcia nie miałem. I bez cienia ironii stawiam Cię za przykład w coming out czy jak się to nazywa. ;)

 

Nie za mało postów napisałem, żeby zająć 3 miejsce? :(

Zdecydowanie. :) Czas to nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.