Skocz do zawartości

:) Festiwal Piwowarów 2009 / VII Konkurs Piw Domowych


Zdrój

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wreszcie Młoda zasnęła po dniu pełnym wrażeń, więc mogę swobodnie pisać.

 

WENA - Gratulacje!!! Bardzo się cieszę, że to właśnie Twoje piwo (mam nadzieję, że już niedługo) zostanie uwarzone w Cieszynie :)

Dziękuję wszystkim za gratulacje :) Do tej pory jestem w szoku i co tu dużo mówić - bardzo się cieszę :D

Dziękuję za super atmosferę, której nawet deszcz nie był w stanie popsuć :)

Dziękuję wszystkim przyszywanym wujkom i cioci za opiekę nad moim brzdącem :)

Dziękuję Jankowi i jego żonie za wyśmienitą wędlinę :)

Jeszcze raz dzięki :):beer::beer: i do zobaczenia :)

 

Wstyd się przyznać, ale byłam tak zakręcona, że nawet nie wiem kto zajął medalowe miejsca w kategoriach Roggenbier, Pilzner i Brown Ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur2 zajął bodaj 3. miejsce w Pilsie i Mapajak coś wygrał, chyba w porterze, Adanjan też miejsce na podium ale nie pamiętam w jakiej kategorii, Czes chyba 2. miejsce. Ale trzeba uczciwie przyznać, że dużo świeżej krwi na podium się pojawiło.

 

EDIT: tak sobie myślę, że dla naszego środowiska nie mogło być lepszego Grand Championa. Dlaczego? Dlatego, że wena ma już za sobą medialny debiut i jak pokazał nie peszy go mikrofon, a teraz na pewno dziennikarze do niego zapukają. Trzeba by do Weissa zadzwonić, żeby znowu zrobił z weną program. To może być nasze 5 albo 10 minut w eterze. Tak już puszczając wodze fantazji, to teraz byłby idealny czas na założenie Stowarzyszenia Piwowarów Domowych i Rzemieślniczych, a wena zostałby Prezesem. :) Pamiętajmy, że szum w mediach będzie 2 razy, najpierw teraz na świeżo, a później jak już uwarzą to piwo.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. PORTER BAŁTYCKI 18-22°Blg

1. Łukasz Jajecznica (Rabka Zdrój) 3,95

2. Mateusz Pająk (Dębica) 3,76

3. Eugeniusz Gąska (Warszawa) 3,61

 

II. DOPPELBOCK / KOŹLAK DUBELTOWY 18-20°Blg

1. Jan Krysiak (Chorzów) 4,05

2. Jacek Michna (Łańcut) 3,97

3. Andrzej Jankowski (Białystok) 3,95

 

III. SAISON 12-15°Blg

1. Dorota Chrapek (Pogwizdów) 3,82

2. Andrzej Sadownik (Warszawa) 3,65

3. Krzysztof Zach (Gdańsk) 3,15

 

IV. ROGGENBIER / żYTNIE 11,5-13,5°Blg

1. Karol Wilk (Jedlnia-Letnisko) 4,36

2. Andrzej Jarocki (Szczecin) 4,23

3. Jan Szała (Poznań) 4,03

 

V. PILZNER BOHEMSKI 11,5-13,5°Blg

1. Czesław Dziełak (Wyłudki) 4,04

2. Ryszard Buda (Andrychów) 3,80

3. Artur Olender (Poznań) 3,75

 

VI. BROWN ALE - MILD 8-10°Blg

1. Agnieszka Łopata (Michniowiec) 3,80

2. Wojciech Piasecki-Wieliczko (Olsztyn) 3,60

3. Przemysław i Maciej Domagalscy (Wolsztyn) 3,54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, a szczególnie dla młodego adepta wyrobu piwa - Czesława (Dagome) z Wyłudek. Próbując jego piwa podejrzewałem, że rośnie bardzo duża lokalna konkurencja. Brawo i jeszcze raz gratulacje!

 

JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Dori i Weny.Wasze zdrowie:beer:

Ja dopiero startuje wczoraj poszła moja pierwsza warka:)

A tak na marginesie to dzięki koledze Wenie zaczołem przygode ze złotym napojem,po audycji w Radiu Zet.

Jeszcze raz Gratulacje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, a szczególnie dla młodego adepta wyrobu piwa - Czesława (Dagome) z Wyłudek. Próbując jego piwa podejrzewałem, że rośnie bardzo duża lokalna konkurencja. Brawo i jeszcze raz gratulacje!

Dagome - piękny wynik, w tak trudnym piwie i tam mocno obsadzonym, podziw i gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję wszystkim nagrodzonym.

Wasze zdrowie i fajnie że tylu nas startowało (wasze medalowe miejsca są jeszcze większe dzięki nam, co są za Wami).

Pięknie to napisałeś, aż mi się ciepło na sercu zrobiło. :):beer::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich laureatów :D Szczególnie dla Dagome - konkurencja była silna :)

EDIT: tak sobie myślę, że dla naszego środowiska nie mogło być lepszego Grand Championa. Dlaczego? Dlatego, że wena ma już za sobą medialny debiut i jak pokazał nie peszy go mikrofon, a teraz na pewno dziennikarze do niego zapukają. Trzeba by do Weissa zadzwonić, żeby znowu zrobił z weną program. To może być nasze 5 albo 10 minut w eterze. Tak już puszczając wodze fantazji, to teraz byłby idealny czas na założenie Stowarzyszenia Piwowarów Domowych i Rzemieślniczych, a wena zostałby Prezesem. :) Pamiętajmy, że szum w mediach będzie 2 razy, najpierw teraz na świeżo, a później jak już uwarzą to piwo.

Kopyr masz 100% racji :) Również myślę, że powinniśmy wykorzystać okazję, trzeba tylko szybko zastanowić się w jaki sposób :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich laureatów. W szczególności dla DORI. Wszystkim, którzy nie wygrali życzę powodzenia w następnym konkursie. To już niebawem za rok. Bierzcie sie za warzenie.

Bardzo się cieszę, że byliście ze mną w tych szczególnych dla mnie chwilach. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.