Skocz do zawartości

:) Festiwal Piwowarów 2009 / VII Konkurs Piw Domowych


Zdrój

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NIe widzę problemu' date=' niech się tylko Magda zgodzi :cool:[/quote']

Super! Właśnie dostałem odpowiedź na mail do Pani Magdy: również nie widzi problemu :D

Myślę, że szczegóły do ustalenia za jakiś miesiąc.

Czy ja też mógłbym wysłać piwa w ten sposób; i jak się za to zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe widzę problemu' date=' niech się tylko Magda zgodzi :cool:[/quote']

Super! Właśnie dostałem odpowiedź na mail do Pani Magdy: również nie widzi problemu :D

Myślę' date=' że szczegóły do ustalenia za jakiś miesiąc.[/quote']

Czy ja też mógłbym wysłać piwa w ten sposób; i jak się za to zabrać?

Oczywiście. :) Same szczegóły jeszcze do ustalenia, ale rok temu robiliśmy w ten sposób, że zapakowaliśmy piwa w skrzynki, zabezpieczyliśmy odpowiednio (styropian, gąbka, folia, taśma) i zawieźliśmy do p. Magdy. Tam przyjechał kurier i zabrał je do BA. Za przesyłkę płaciliśmy przelewem razem z wpisowym na konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Właśnie dostałem odpowiedź na mail do Pani Magdy: również nie widzi problemu :D

Myślę' date=' że szczegóły do ustalenia za jakiś miesiąc.[/quote']

Czy ja też mógłbym wysłać piwa w ten sposób; i jak się za to zabrać?

Oczywiście. :) Same szczegóły jeszcze do ustalenia, ale rok temu robiliśmy w ten sposób, że zapakowaliśmy piwa w skrzynki, zabezpieczyliśmy odpowiednio (styropian, gąbka, folia, taśma) i zawieźliśmy do p. Magdy. Tam przyjechał kurier i zabrał je do BA. Za przesyłkę płaciliśmy przelewem razem z wpisowym na konkurs.

Ja też się piszę na te przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale konkurencja rośnie!!!!. Bedzie ostro. JK

Przecież tak ma być i o ile wiem to właśnie takiej konkurencji się spodziewasz. :D

Jeszcze mają być kol. Cześi i Słowacy. Fajnie będzie dopiero za dwa lata jak tam będę na cały weekend. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też mógłbym wysłać piwa w ten sposób; i jak się za to zabrać?

Oczywiście. :) Same szczegóły jeszcze do ustalenia' date=' ale rok temu robiliśmy w ten sposób, że zapakowaliśmy piwa w skrzynki, zabezpieczyliśmy odpowiednio (styropian, gąbka, folia, taśma) i zawieźliśmy do p. Magdy. Tam przyjechał kurier i zabrał je do BA. Za przesyłkę płaciliśmy przelewem razem z wpisowym na konkurs.[/quote']

Ja też się piszę na te przesyłkę.

to i ja tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. :D Same szczegóły jeszcze do ustalenia' date=' ale rok temu robiliśmy w ten sposób' date=' że zapakowaliśmy piwa w skrzynki, zabezpieczyliśmy odpowiednio (styropian, gąbka, folia, taśma) i zawieźliśmy do p. Magdy. Tam przyjechał kurier i zabrał je do BA. Za przesyłkę płaciliśmy przelewem razem z wpisowym na konkurs.[/quote'']

Ja też się piszę na te przesyłkę.

to i ja tez

Ok. Dostałem info od Zdroja, że najlepiej gdyby piwa wyjechały od Pani Magdy najpóźniej 3.06 (środa). Tak więc ustalmy, że ostatecznym terminem dostarczenia piw do sklepu Piwowar niech będzie wtorek (2.06).

Jeśli piwo będzie w skrzynkach to każda skrzynka to koszt 18,00 zł.

Jest też możliwość wysłania piw na palecie 80 x 120 cm (koszt wysłania palety 160zł), ale chyba nie zbierzemy 10 skrzynek, bo dopiero od takiej ilości wychodzi taniej niż osobnego wysłania skrzynek. Czy ma ktoś doświadczenia w wysyłaniu palety? Może byłoby wygodniej, bo nie trzeba byłoby każdej skrzynki oddzielnie zabezpieczać, tylko całą paletę?

Zdrój napisał też:

Przelew za transport - jak już będzie wiadomo ile - najlepiej niech zrobi jedna osoba w imieniu pozostałych na to konto co wpisowe.

Zobowiązałem się wpłacić a potem się jakoś rozliczymy. :)

 

Wg stanu na dziś chętnych do wysłania w ten sposób piw jest 6 osób (Coder, Gniady, Hasintus, Infam, Stasiek, Yemu). Teoretycznie powinniśmy się zmieścić w 5 skrzynek, ale nie wiem czy tak kombinować? Czy nie lepiej jeśli każdy zapakuje swoją skrzynkę oddzielnie. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też możliwość wysłania piw na palecie 80 x 120 cm (koszt wysłania palety 160zł)

Pani Magda sugeruje żeby jednak wysłać piwa na palecie. Jest zdecydowanie bezpieczniej, bo załadunek i rozładunek jest wózkiem i wszystkie piwa są cały czas w pozycji stojącej. A kurier, to wiadomo... różnie może być.

Chociaż z drugiej strony, rok temu wysyłaliśmy kurierem i dotarło bez problemu...

Myślę, że temat przedyskutujemy na spotkaniu w piątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paletą wątpliwa sprawa.

Ja będę miał 12 piw. Zastanawiam się jeszcze nad przesłaniem porterka. Chyba nie pojedzie. Jeśli jednak się zdecyduję, to będzie tego łącznie 17 butelek (u mnie porter tylko w małpkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie 12 butelek, czyli do pełnej skrzynki jeszcze sporo brakuje. Właściwie jakby ktoś wysyłał w dwóch kategoriach to można by skompletować wspólną skrzynkę...

Może jeszcze ktoś z Warszawy i okolic się podłączy?

Pani Magda mówiła, że ktoś się jej pytał o możliwość transportu w ten sposób, ale nie wiem czy to nie był ktoś z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podstawa to faktycznie paleta Euro

No chyba właśnie te 80 x 120 cm to europaleta. Obciążenie do 1000kg - to my tu moglibyśmy zmieścić 50 skrzynek piwa! Wow! :)

A my chcemy tam włożyć tylko 6 skrzynek...

Tak czy inaczej, jeśli byśmy się zdecydowali wysłać w ten sposób to jeszcze trzeba gdzieś załatwić euro-paletę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Magda mówiła' date=' że ktoś się jej pytał o możliwość transportu w ten sposób, ale nie wiem czy to nie był ktoś z forum...[/quote']

To byłem prawdopodobnie ja.

To chyba jednak nie byłeś Ty. A raczej nie tylko Ty... Wg Pani Magdy jest jeszcze jedna osoba chętna na wysyłkę. Czyli aktualnie razem 7 osób.

Europalety mam, zostało mi sporo po budowie.

OK. To jakby co, to możemy liczyć na ciebie? Dziś myślę ustalimy sposób wysyłki...

Ale jak to dostarczyć do sklepu? Tam nawet nie ma gdzie zaparkować.

A to takie ciężkie ustrojstwo? Przecież piwo też jakoś trzeba tam zawieźć. Można paletę przywieźć razem z piwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na wszelki wypadek przypominam, że termin nadsyłania piw na VII Konkurs Piw Domowych i etykiet na Konkurs Etykiet Piw Domowych 2009 mija 8 czerwca.

 

Natomiast wszystkich, którzy wybierają się osobiście do Żywca, zapraszam do zawiadomienia nas o tym - przygotujemy dla Was co nieco na powitanie !

Formularz zgłoszeniowy:

http://www.browamator.pl/zdjecia/0/4/3/7469_Rejestracja_Festiwal_Piwowarow_2009_Zgloszenie.txt

 

Do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym tak nieśmiało podpytać co Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy wysyłają na konkurs do Żywca. Mam (co prawda nikłą, ale zawsze) nadzieję, że nikt poza mną nie wyśle Saisona i Doppelbocka, wtedy będę miała jakieś szanse w konkursie :);)

 

Próbuję i próbuję swoje saisony i coraz bardziej mi smakują, ale pewnie tylko mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (co prawda nikłą, ale zawsze) nadzieję, że nikt poza mną nie wyśle Saisona i Doppelbocka, wtedy będę miała jakieś szanse w konkursie :);)

hłe, hłe, ja wysyłam. :) Saison to tylko tak sobie, ale Doppelbock jest dobry, dziś próbowałem.

 

No i Pilsa jakiegoś wyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (co prawda nikłą' date=' ale zawsze) nadzieję, że nikt poza mną nie wyśle Saisona i Doppelbocka, wtedy będę miała jakieś szanse w konkursie :);)[/quote']

hłe, hłe, ja wysyłam. :) Saison to tylko tak sobie, ale Doppelbock jest dobry, dziś próbowałem.

I co ja mam z Tobą zrobić??? Chyba przestanę Cię lubić :)

No dobra taka nie jestem :) Twoje zdrowie i mimo wszystko szczerze życzę powodzenia :) i liczę na jakąś wymianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dostałem info od Zdroja, że najlepiej gdyby piwa wyjechały od Pani Magdy najpóźniej 3.06 (środa). Tak więc ustalmy, że ostatecznym terminem dostarczenia piw do sklepu Piwowar niech będzie wtorek (2.06).

Przypominam, że dziś ostatni dzień dostarczania przesyłek do Pani Magdy - jutro odbiera je kurier.

Jednak kurier, bo część osób postanowiła wysłać we swoim zakresie a dla 3 czy 4 skrzynek to już na pewno palety nie warto organizować.

 

Chciałabym tak nieśmiało podpytać co Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy wysyłają na konkurs do Żywca.

Ja zapakowałem wczoraj brown ale, doppelbock i porter. No i dołożyłem jeszcze pilsa - a co tam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.