Skocz do zawartości

Profesjonalia 2011


AgaL

Rekomendowane odpowiedzi

A jak Wam w Cieszynie mówiłem, że będą Profesjonalia, to nie chcieliście mi wierzyć. Biorąc pod uwagę program, to że jeszcze kilka dni temu na stronie profesjonalia.pl były wiadomości z zeszłego roku, to można to określić tylko jednym słowem - NieProfesjonalia. Koniec końców wolę imprezę w Cieszynie, niż festyn Warki, ale jednak szkoda, że zarżnęli fajną koncepcję na konkurs piwowarów, a nie piw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że piwowarzy domowi przestali być atrakcyjni dla GŻ. Ba, organizatorzy Profesjonaliów nie chcą się już nawet przyznawać, że mieli do czynienia z takimi jak my - w zeszłorocznej relacji nie ma już nawet wzmianki o domowych piwowarach, ani nawet o Kopyrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona - masakra. Ktoś chyba miał zbyt mało czasu/wynagrodzenia za zamieszczenie na niej informacji. Edycja 2010 potraktowana kilkoma fotkami...

"gratulacje" profeski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam w Cieszynie mówiłem' date=' że będą Profesjonalia, to nie chcieliście mi wierzyć. Biorąc pod uwagę program, to że jeszcze kilka dni temu na stronie profesjonalia.pl były wiadomości z zeszłego roku, to można to określić tylko jednym słowem - NieProfesjonalia. Koniec końców wolę imprezę w Cieszynie, niż festyn Warki, ale jednak szkoda, że zarżnęli fajną koncepcję na konkurs piwowarów, a nie piw.[/quote']

A jaki mieli interes w organizowaniu kosztownego i czasochłonnego konkursu piwowarów i barmanów? Żaden.

Festynem osiągną ten sam efekt - sprzedaż piwa i marki - sponsora polskiej reprezentacji piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ciężkim szoku :beer: Nie będąc na poprzednich Profesjonaliach miałem nadzieję na kolejne, w tym roku. Niestety 14-17.09 jestem poza Lublinem. GRRRR..

 

Formuła uroczystości kiepska, ale okazja do spotkania piwowarów jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwowarów nikt tam nie zaprasza. :beer:

... i słusznie, niech się sami 'kiszą' w tym wysoko odfermentowanym czymś :)

 

... w sumie to powinienem być wdzięczny Warce - min. dzięki drastycznemu zepsuciu tego piwa, znalazłem drogę do swojego, ale niechęć (potęgowana tym powyżej) pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ucieszyłem, że Profesjonalia będą w tym roku w moim rodzinnym Lublinie. Jednak po przeczytaniu programu odechciało mi się przyjeżdżać. Profesjonalia, chociaż nie były zdominowane przez piwowarów domowych, teraz pozostały li tylko festynem, mającym zareklamować Warkę. Z profesjonalistów pozostał tylko Browarzyciel. Za rok pewnie i jego tam nie będzie. Wielki minus dla GŻ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program faktycznie tragiczny....

koncert? Bracia?.... ble.... nie przepadam... (chociaż jeden utworek w ich wykonaniu mi się podoba -

może dlatego, że to nie ich tekst....)

ale może by tak na szybko (bo pozostało 4 dni...) zorganizować jakieś małe spotkanie lubelskich piwowarów domowych ? ;)

fajnie jak by pogoda dopisała... dziś była po prostu extra!

Kazimierz przegapiłem podobnie jak Maryush.... przegapiam rok rocznie :D

no to jak lubelacy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.