Skocz do zawartości

III Poznański Konkurs Piw Domowych - 26.11.2011


dżony

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle żeby starczyło do degustacji' date=' byli chętni żeby spróbować gotowego domowego piwa jak tylko ostygnie :P

Nawet na pierwszym zdjęciu widać jak z politowaniem patrzy na pytającego o to :P:/

Chciałbym zdementować plotki - nie było głupich pytań :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój pierwszy Weizen i VI miejsce. Pomyślałem, nawet nieźle ale jak przeczyłem w metryczce: "kartonowe, migdałowe, kwaśne z nutami

kanalizacyjnymi, wybijający się alkohol" to cieszę się, że zostały mi ostanie 2 butelki. :beer: Już mi nie będzie tak smakować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Weizen i VI miejsce. Pomyślałem, nawet nieźle ale jak przeczyłem w metryczce: "kartonowe, migdałowe, kwaśne z nutami

kanalizacyjnymi, wybijający się alkohol" to cieszę się, że zostały mi ostanie 2 butelki. :D Już mi nie będzie tak smakować :/

No co Ty :D Z czego Ty robisz te piwa skoro sam kwas, kanalizacja, karton i okropny alkohol?

Jak wysyłam metryczki to tylko czekam zawsze na Hallo i oburzenie jak to moje piwo....

Dobrze że masz tylko dwie butelki bo w innych tego pewnie będzie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Weizen i VI miejsce. Pomyślałem, nawet nieźle ale jak przeczyłem w metryczce: "kartonowe, migdałowe, kwaśne z nutami

kanalizacyjnymi, wybijający się alkohol" to cieszę się, że zostały mi ostanie 2 butelki. :D Już mi nie będzie tak smakować :/

Eeeee normalka, jak to w konkursie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieron dawałeś to samo piwo do kategorii Blonde i Lambic ? :/:D

Nie' date=' przecież nie chorowałem wtedy :/ A tak samo wyglądało i smakowało?[/quote']

Dobra dobra, za to jakiegoś ciemnego lambika do mnie wysłałeś. Lubię labmbiki teń był mega octowo-kwaśny :D zobaczymy co powiesz na swoją metryczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieron dawałeś to samo piwo do kategorii Blonde i Lambic ? :);)

Nie' date=' przecież nie chorowałem wtedy :/ A tak samo wyglądało i smakowało?[/quote']

Dobra dobra, za to jakiegoś ciemnego lambika do mnie wysłałeś. Lubię labmbiki teń był mega octowo-kwaśny :) zobaczymy co powiesz na swoją metryczkę.

To nie mój lambik kurnka- tyle razy gadałem. Mój był podany pierwszy (to ten co ostał na spodniach :/ ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie' date=' przecież nie chorowałem wtedy :/ A tak samo wyglądało i smakowało?[/quote']

Dobra dobra, za to jakiegoś ciemnego lambika do mnie wysłałeś. Lubię labmbiki teń był mega octowo-kwaśny ;) zobaczymy co powiesz na swoją metryczkę.

To nie mój lambik kurnka- tyle razy gadałem. Mój był podany pierwszy (to ten co ostał na spodniach :) ).

To byla prowokacja mi chodzilo o to co wysłałeś na mikołajkowy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIII miejsce w debiucie to dla mnie bardzo miła niespodzianka ;) Naprawdę, nie spodziewałem się takiej lokaty.

nie chcę umniejszać nic Twojej ósmej pozycji, ale chyba był niski poziom (nie liczac osob z pudła), ja na przyklad przy 4 miejscu miałem dosyć poważne wady (metryczkę wrzuciłem tu) i niską ocenę, niecałe 30pkt...

 

swoją drogą ile miałeś pkt jeśli to nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIII miejsce w debiucie to dla mnie bardzo miła niespodzianka ;) Naprawdę' date=' nie spodziewałem się takiej lokaty.[/quote']

nie chcę umniejszać nic Twojej ósmej pozycji, ale chyba był niski poziom (nie liczac osob z pudła), ja na przyklad przy 4 miejscu miałem dosyć poważne wady (metryczkę wrzuciłem tu) i niską ocenę, niecałe 30pkt...

 

swoją drogą ile miałeś pkt jeśli to nie tajemnica?

Zdobyłem 22,5 pkt. Patrząc na ocenę to moje piwo ma sporo mankamentów i zdaję sobie z tego sprawę że pewnie poziom był niski. Jednak to mój pierwszy konkurs i nie patrząc na poziom takie miejsce mnie cieszy bo daje motywację do dalszego warzenia a szczerze powiedziawszy nie liczyłem w tym konkursie na wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.