Skocz do zawartości

Piwowar


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Przed południem otrzymałem, a przed chwilą przeczytałem jesienny numer Piwowara.

Redaktorom gratuluję kolejnego udanego wydania kwartalnika.

Bardzo się cieszę, że pismo powstało, zawsze dowiaduję się czegoś nowego.

 

W aktualnym numerze najbardziej zainteresowały mnie artykuły ASa o warunkach wstępnych udanej fermentacji, Coder ładnie odkrywa tajniki natleniania brzeczki (mimo, że na żywo wydaje się człowiekiem skrytym :P ) i relacja Grzegorza Zwierzyny z Great British Beer Festival 2011.

 

Nowy papier absolutnie nie przeszkadza.

 

Tekst proszę potraktować jako nobilitację autorów tekstów i redakcji, co w warunkach działania non-profit jest zawsze miłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicy na papierze, gdybym nie wiedział, to pewnie bym nawet nie zauważył.

Ja tam jej nie zauważam, nawet jak wiem. :beer:

Tzn. muszę mieć dwa obok siebie, żeby wyczuć różnicę.

 

Wg mnie najlepszy z dotychczasowych numerów :tort:

Przez najbliższych parę lat naszą ambicją powinno być, żeby każdy kolejny numer był najlepszy z dotychczasowych.

 

Z drugiej strony w tym numerze miałem tylko felieton, więc chyba nie powinienem się za bardzo cieszyć. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :beer:

 

Wg mnie najlepszy z dotychczasowych numerów
Z drugiej strony w tym numerze miałem tylko felieton, więc chyba nie powinienem się za bardzo cieszyć. :tort:

Taki inteligentny gość na pewno wyciągnie z tego odpowiednie wnioski :beer:

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem co to za różnica, ale mój pies wciągnął gazetkę bo też chciał poczytać.

Widać dla niego to też bardzo ciekawy numer ;)

Ja ten numer dozuję sobie małymi porcjami - dotarłem do połowy. Chyba pomyśle o quadruplu choć do tej pory nie miałem go w planach no i pobujam fermentor zamiast przelewać z wysoka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejny PIWOWAR ujrzał światło internetu. Kilka przykładowych stron pojawiło się już na stronie pspd.org.pl

A już myślałem że ekipa redakcji nie wyrobi się przed końcem roku, a tu proszę - gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.