Skocz do zawartości

chłodnica z pexu?????


libanczyk27

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też ostatnio szukałem materiału na chłodnicę. Gdzie nie pytałem to miedzi fi 10 poniżej 14zł/m nie mogłem znaleźć. W końcu stwierdziłem, że dołożę pare zł i mam gotowca z BA z nierdzewki. Jak na razie spisuje się bardzo przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dołożę pare zł i mam gotowca z BA z nierdzewki

tak na szybko (a wiec umiarkowanie dokładnie) policzyłem że ta chłodnica ma 6,5-7 mb rurki

 

przyjmując koszt rury miedzianej fi12 około 15zł mb wychodzi 105 zł + jakieś tam końcówki + praca (to akurat sama radocha)

 

więc w sumie może warto z BA za 180 zeta http://browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=6&przedm=2330796 ???

 

p.

Edytowane przez przemski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ponad 3 m węża licząc razem za dwie końcówki. Także ta chłodnica z BA jest w dobrej cenie, i to dobry i solidny towar (przynajmniej tak wygląda). Sam się zastanawiam. U mnie fi8 miedź miękka jest po 11 a fi10 po 14.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
...(Kiedyś (ok 2 lata temu)był sklep w Będzinie przy hucie tam szło kupić tanio miedziane rurki na metry' date=' ale to historia. Stamtąd mam chłodnicę)[/quote']

Skąd te informacje że historia?' date=' sklep firmowy znajduje sie pobliżu Dworca PKP przy Komendzie Policji, robiłem zakupy parę miesięcy temu ;).[/quote']

Huta "Będzin" S.A.

Sklep Firmowy Huty "Będzin" S.A.

Adres:

42-500 Będzin

Bema 14

 

Czy nadal funkcjonuje. ? Byłem tam z rok temu i był zamknięty w stanie likwidacji. Nawet strony internetowej już dawno niema.

Chyba że to było chwilowe . Czyli nadal idzie tam kupić wszelakiego rodzaju rurki na wagę.?

Z dużym poślizgiem, ale w końcu mogłem się udać do sklepu, działa w godz. od 8-16.00. Przy wejściu do sklepu rzuciła mi się w oczy cena rurki miedzianej 14mm - 21zł z groszami za metr, więc cena niezbyt atrakcyjna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.