Skocz do zawartości

Czy ktoś został piwowarem po obejrzeniu klipu jpd?


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Sukces połowiczny, znaczy się lepsza połowa nie warzy? :)

Nie warzy i chyba raczej nigdy nie będzie. Apetyt na więcej niż kilka łyków na raz miała tylko w ciąży:)

Ale powolutku, m.in poprzez takie filmy akceptuje w większym stopniu to co robię. Ostatnie sobotnie zacieranie poszło przy pełnej zgodzie i współpracy (gdzie to zapisać?):) Nawet obiecała mi sterownik na urodziny:smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, kupi Ci sterownik żebyś tyle przy tych garach nie stał i żeby Cię odciągnąć z kuchni :)

Dokładnie:)

Wiesz, to jest tak: Za długo siedzisz w kuchni, znowu nabrudzisz, będę musiała sprzątać, mamy małą kuchnię (tak, 20mkw i byłoby za mało):):):)

Ale po ser,kiełbaskę czy chleb ustawia się jako pierwsza:) A jak się chwali potem wszem o wobec, że zrobiłem tartę czy przetwory:D

 

Układ działa i jest sprawny: delikatesy jedzeniowo-piciowe ja robię, my konsumujemy, ona sie chwali :) System działa sprawnie 9-ty rok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopuję stary wątek.

Ma ktoś pomysł co ciekawego zrobić z domeną http://www.jestempiwowarem.pl ?

Nikt tam nie zagląda, praktycznie zerowa ilość odwiedzin (co w sumie nie dziwi...), a z drugiej strony szkoda odpuszczać domeny.

 

Może konta pocztowe za grosze dla piwowarów, jakiś hosting stron/blogów o tej tematyce ? Przyjmę pomysły jak ożywić to miejsce w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, konta pocztowe i hosting blogów są super pomysłem. Na stronie głównej umieszczać najlepsze wpisy z blogów piwowarstwa. To mogło by chwycić :)

 

Konta jak konta, aliasy pocztowe też są bardzo fajnym pomysłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na forum po obejrzeniu.

filmik wyszedł 5 lutego 2010, a ja rejstracja ósmego. od paru tygodni oglądałem różne filmiki na jutube. obmyślałem co kupić, jaka puszka etc. I straszny zawód był jak się kisiel rozcieńczyło i 10 minut potem "powarzone".

Ale się naczytałem forum i druga warka poszła zacieraniem.

Fajne uczucie mnie nachodzi jak to oglądam. Taka nostalgia za straconym dziwictwem.

ten szok jak smakuje prawdziwe piwo, wcześniej się piło koncerny i coś droższego z tesko, czyli nic specialnego.

Osobiście, dopiero z 2-3 miesiące temu pierwszy raz spróbowałem pinty i dupy nie urwało, tak jak kiedyś swoje za pierwszym razem. I ten filmik przywołuje to uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to sam mam problem z domenami, które mam i które chciałem użyć, ale brakło czasu i pomysłów...

 

Po drugie, lepiej nie zamykać tego co było fajne, bo to wciąż może być nośnym tematem, zwłaszcza, że jest nowa rzesza nowych piwowarów. Może warto nagrać film z ich udziałem (a motywem co ich zainspirowało). Blogi też niczego sobie, ale to w ostateczności. Trzeba wyłowić, młodych, zdolnych, którzy niedawno zaczęli, gdzieś już zaistnieli i przy ich pomocy kreować tę markę dalej. Każdy z nich na pewno ma ciekawą historię do opowiedzenia...

 

A tak w ogóle, ktoś szacował jak akcje w stylu pokazy warzenia czy taki film ma przełożenie na wzrost ilości piwowarów? Sam spotkałem się z przypadkiem, że człowiek nigdy nie był na pokazach, warsztatach, ale dostał parę piw i załapał bakcyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz byłem tam, klapa i tyle, koszulki fajne tylko. Obecnie problem, piwo.org jest tak pojemne, że oglądanie innej strony nie ma sensu. Na upartego możesz Elroy umieścić tam na nowy początek informacje o browarach rzemieślniczych, sklepach specjalistycznych i konkursach piw domowych. Zasada działania to odnośniki z piwo.org. Jak zadziała to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdźmy do ludzi... to Nas opodatkują....

 

To teraz dowaliłeś. Najlepiej zamknijmy to forum i portal, czym mniej ludzi wie o warzeniu tym lepiej.

 

Gdybym filmik obejrzał z rok, dwa temu to na pewno bym warzył. Jakoś wtedy zastanawiałem się mocno nad domową produkcją (bez zagłębiania się w piwo.org niestety) i doszedłem do jakże błędnego wniosku, że w domu nic dobrego nie zrobię i warunków nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdźmy do ludzi... to Nas opodatkują....

 

To teraz dowaliłeś. Najlepiej zamknijmy to forum i portal, czym mniej ludzi wie o warzeniu tym lepiej.

 

Gdybym filmik obejrzał z rok, dwa temu to na pewno bym warzył. Jakoś wtedy zastanawiałem się mocno nad domową produkcją (bez zagłębiania się w piwo.org niestety) i doszedłem do jakże błędnego wniosku, że w domu nic dobrego nie zrobię i warunków nie mam.

Poważnie? Bez emotikona już nie czuć żartu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.