Skocz do zawartości
Zdrój

I Bieszczadzkie Święto Chmielu - Chmiel - 14.08.2011

Rekomendowane odpowiedzi

Sympatyczna załoga Gminnego Ośrodka Kultury w Lutowiskach organizuje I Bieszczadzkie Święto Chmielu.

Impreza odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia w miejscowości CHMIEL.

Tamtejsi mieszkańcy z pomocą urzędników chcą skorzystać z nazwy swojej miejscowości :) i przypomnieć turystom o dawnnych tradycjach chmielarskich miejscowości

Chmiel jest pięknie położony - nieco na uboczu głównych szlaków, wzdłuż Sanu.

Imprea potrwa kilka gdozin , start w niedzielę od 13:30. W programie m.in. warzenie i degustacje piwa domowego, przysmaki kuchni regionalej, koncert.

Czy ktoś z piwowarek / piwowarów ma ochotę zaprezentować swoje piwa podczas imprezy ?

Browar Zdrój się wybiera :)

Załączam plakat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziemy z żoną i znajomymi w Bieszczadach w tym czasie , więc pewnie zaglądniemy. Orientujesz się czy jest tam jakieś pole namiotowe ? Albo jakaś możliwość noclegu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdrój będzie stał przy garach i będzie miał na sobie fartuch Mistrza Piwowara :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło było poznać. Impreza ogólnie fajna , chociaż myślałem, że będzie bardziej piwna :) Ale może za krótko byłem. Jutro jak ogarnę zdjęcia z Bieszczadów to kilka wrzucę z samej imprezy.

PS. Alt smakowy , pomimo pływającego w kubku robaczka :) I wreszcie zakupiłem łyżkę :lol:

Edytowane przez pepek84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi