Skocz do zawartości

I Bracki Konkurs Piw Domowych "Porter Bałtycki"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje Anteks, :)

 

Tylko dlaczego zawsze brakuje mi do pudła ;)

...podejrzewam, że po ostatnich nawałnicach, które przeszły przez Polskę niszcząc sprzęt AGD, RTV i komputery .....

...zmień nick... np. na " Słoneczko " :)

:/:/:/

Edytowane przez fentel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu śmiesznych perypetiach, chcąc, nie chcąc, dotarłem do Krk. Gratulacje dla anteksa, Gratulacje dla Janka. Czesowi, chyba też się w końcu należą:)

 

 

P.S. Pozdrowienia dla ekipy Konickovej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje dla anteksa - weterana konkursów wszelakich, dla dżonego - najmocniejszego piwowara w ostatnim czasie ;) no i dla Prezesa - 5 letni porter, ho, ho. No i gratuluję fentelowi, 3 miesięczny porter - za rok, może będzie podium, zachowaj ze 4 butelki. :)

 

Słowa podziękowania:

- dla wszystkich startujących, za to że pomimo upałów, krótkiego czasu od ogłoszenia konkursu zdecydowali się stanąć w szranki. Nazwiska na liście startowej robią wrażenie.

- dla Grześka Zwierzyny i jego ekipy z Piwiarni Żywieckiej (szczególnie Małgorzaty Mrowec, która odbierała przesyłki i jeszcze je zakodowała, czym nam bardzo ułatwiła robotę)

- sponsorom konkursu - Browamatorowi, Centrum Piwowarstwa, Piwodziejowi i Homebrewing za to, że pomimo krótkiego czasu do konkursu i do namysłu weszli w sponsorowanie konkursu, który dopiero się tworzył - dzięki za zaufanie. Podziękowania także dla Tomka Rogaczewskiego (Tieroo) i Michała Saksa, którzy przeszkolą zwycięzcę. Będziecie mieli wymagające zadanie :)

- sędziom, czyli Łukaszowi Jajecznicy, Piotrowi Wypychowi (coder), Tomkowi Rogaczewskiemu (Tieroo), Krzyśkowi Lechowskiemu (skitof) i Jackowi Materskiemu (hasintus) - Panowie, z każdym konkursem rosną wasze umiejętności, wiedza i trafność sądów.

- Brackiemu Browarowi Zamkowemu i dyrektorowi Januszowi Koniecznemu za udostępnienie pomieszczeń w których obradowała komisja, lodówki laboratorium na piwa konkursowe i za to, że czuliśmy się jak u siebie.

 

Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Anteksa !

Jankowi miałem okazje pogratulować bezposrednio tuż po konkursie.

Gratulacje dla Czesa !

 

Pieron wszystko przez to, że się tak wcześnie zmyłeś ;)

5 miejsce daliśmy fentelowi, żeby się wreszcie ujawnił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy butelki oddadzą ( umyte) ? :)

Jakieś pamiątkowe wysłałeś ?

Piwowarstwo jest piękne :)

Ale walka z butelkami przeokropna :)

.. a to małe baryłki były , takie 0,33 l .. od urodzenia je miałem , tylko smoczek zmieniłem na kapsel ;)

Edytowane przez fentel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.