Skocz do zawartości

I Bracki Konkurs Piw Domowych "Porter Bałtycki"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mam maili osób' date=' które podesłały paczki,...[/quote']

Macie :) na formularzu zgłoszeniowym :)

Tak, oczywiście. Tylko te formularze są w Piwiarni Żywieckiej w Żywcu. Dostałem od nich listę zgłoszonych piw na piątek, ale bez maili. Nie chcę dokładać komuś dodatkowej roboty, żeby jeszcze raz tę listę przerabiał i dosyłał mi adresy mailowe. W przypadku gdy paczka jest uszkodzona, piwowar jest informowany bezpośrednio przez osoby odbierając przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale 17 nazwisk można podać . Kiedy eliminacje?

Eliminacje będą w sobotę rano, wytypujemy ok. 12 finalistów. Runda finałowa po południu, tak żeby ok. myślę 17-18 ogłosić wyniki.

 

EDIT: nazwiska wolałbym podać, jak zamkniemy listę, czyli ok. 1 września.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam maili osób, które podesłały paczki, a nie chcę dokładać roboty Grześkowi. Do tej pory wszystkie za wyjątkiem jednej (piwowar został powiadomiony) paczki dotarły całe, mamy już ok. 17 zgłoszeń. Jeżeli ktoś potrzebuje uspokoić swoje skołatane nerwy niech pisze do mnie na PW i poda imię i nazwisko. O płatność też się u mnie dowiecie, bo Jacek przesyła mi zbiorcze zestawienie.

Nie dostałem powiadomienia, więc to nie moje, na stronce DHL'a napisali że paczkę doręczyli do odbiorcy - wnioskuję więc że mogę spać spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem powiadomienia, więc to nie moje, na stronce DHL'a napisali że paczkę doręczyli do odbiorcy - wnioskuję więc że mogę spać spokojnie :)

Myślę, że tak. :) Ale możesz też podesłać mi imię i nazwisko na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.chciałem dołączyć się do pytania kolegi KURGANA odnośnie programu imprezy na niedzielę 4.09. Pytam ponieważ każdą sobote mam pracująca i jedyna opcją jest niedziela.

Edytowane przez pablokrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.chciałem dołączyć się do pytania kolegi KURGANA odnośnie programu imprezy na niedzielę 4.09. Pytam ponieważ każdą sobote mam pracująca i jedyna opcją jest niedziela.

Program na niedzielę jest taki sam jak na sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Brackiego Konkursu Piw Domowych zgłoszono 26 piw. :D

to lajcik :)

Nie lekceważ przeciwnika. :)

Generalnie trzeba przyznać, że masz wielki sukces. Zgłoszone 26 piw w tak krotkim okresie czasu, w dodatku to porter. Jeszcze niedawno 12-14 piw to byl standard na konkursach.

Spodziewam się wysokiego pozomu.

 

Piwowarstwo naprawdę się rozwija w szybkim tempie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzeba przyznać, że masz wielki sukces. Zgłoszone 26 piw w tak krotkim okresie czasu, w dodatku to porter. Jeszcze niedawno 12-14 piw to byl standard na konkursach.

Spodziewam się wysokiego pozomu.

 

Piwowarstwo naprawdę się rozwija w szybkim tempie. :D

Jak tylko, któryś z adminów na pspd.org.pl będzie miał chwilę, to wrzucą listę startową. Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że piwa zgłosiło troje zdobywców Grand Championa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzeba przyznać' date=' że masz wielki sukces. Zgłoszone 26 piw w tak krotkim okresie czasu, w dodatku to porter. Jeszcze niedawno 12-14 piw to byl standard na konkursach.

Spodziewam się wysokiego pozomu.

 

Piwowarstwo naprawdę się rozwija w szybkim tempie. ;)[/quote']

Jak tylko, któryś z adminów na pspd.org.pl będzie miał chwilę, to wrzucą listę startową. Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że piwa zgłosiło troje zdobywców Grand Championa.

A ja zgaduję, że spośród zarządu PSPD do konkursu nie przystąpiłem tylko ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że piwa zgłosiło troje zdobywców Grand Championa.

Tym się nie ma co podniecać, przynajmniej jeden były zdobywca Grand Championa (w mojej osobie :) ) coś nie w formie ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzeba przyznać, że masz wielki sukces. Zgłoszone 26 piw w tak krotkim okresie czasu, w dodatku to porter. Jeszcze niedawno 12-14 piw to byl standard na konkursach.

Spodziewam się wysokiego pozomu.

 

Piwowarstwo naprawdę się rozwija w szybkim tempie. :)

Prawda sukces , ale po części to zasługa stylu . Piwa te mogą długo leżakować , zapewne wiele będzie 2-3 letnich . Przy innym piwie mogło by być ich mniej ( zobaczymy ile będzie lambików w Poznaniu / )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.